• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@zvolsiinylogin ahoj..ako pozeram to mas len take kratke cykly???no nemyslim si ze 3 dni po ovu by sa zadarilo...malo by sa pred ovu 1 den, v den ovu a este aj po ovu...snazit...
25. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 keby sa to zopakovala nevadilo by mi to len keby som vedela aspon na čom som ak nedostanem mrchu do týždňa tak zájdem nech ma kukne a nech robí niečo so mnou nie ovu testík nemám tak som ani nemala aký urobiť. A ty ako skúšala si testnúť kde máš grafík
25. kvě 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie je kratka, ale je kratsia... nie je predsa lepsie, ked sa predlzi? tych 11 nie je najhorsich, ale lepsie, ak je to viac, dlhsie...
25. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi minuly mesiac som zacala merat, ale mala som polyp, tak som bola na operke a kyretazi, preto tak kratky cyklus, obvykle mavam 32 dnovy.. :astonished:
25. kvě 2012 v 09:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi fuuu opary su neprijemne :frowning2: tak ale dufam ze nakuknes aspon a ptom mozme testnut spolu :wink:
25. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin jaaaaaj... :wink:
25. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tak samoska ze budem na koňovi....len uz nebudem merať... :wink: :grinning: mne sa opar spravil v nose..taky malinky...no hrúza...
25. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ok, uz som sa zlakla lebo aj ja mam taku :sweat_smile: berem listovku a calibrum am je vsetko a mozno aj z toho mi minuly mesiac predlzilo na 14 dni :confused: to by bolo fajn keby ostala 14 dnova
25. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ja takto .. http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e uvidím ako pôjde teplota zajtra a v nedelu...ale tak rátam ,že už nedelu budem dolu..a v pondelok príde mrcha
25. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ty len nic nerataj moja...ziadna mrcha nepride...to čo su toto za myslienky???? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ja vlastne ani neviem v jan som mala lf 11dni potom nic a minuly mesiac 14dni a teraz beriem do dalsieho pondelka /4.6./ dufik a v pondelok idem na krv rovno na hcg cize ja ju necakam vlastne vobec :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika A neslyšela jsi otom prosím něco?
25. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 uvidíš aká bude cez víkend aj aj budem čakať aká bude cez víkend a možno ti ešte vyskočí hore a v pondelok testneš.
25. kvě 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi chodis aj do inych tem? :slight_smile: a ty beries nieco ci sa len tak snazite? ozaj taku peknu foto si tu mala, preco si si ju dala prec? :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no ako si sa teda rozhodla? testujes? :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek musim povedat ze nie...
@piefunko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keby som chcela tak lekaren otvara az o 10 tak musim tak ci tak pockat
aj pri tehu testoch to je tak ze nesmiem nic pit 2 hodky pred?
25. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tebe mohol LF podporit duphaston, ktory si brala... listovka a calibrum su obycajne vitaminy, v minimnozstvach, takze skor ten duphaston je za to zodpovedny :wink:
25. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi mojka..ja to tak cítim...takže tak :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika nie, tie sa robia ráno...a ovu poobede...tam nesmieš piť 2 hodky. :slight_smile:
@piefunko no ja pôsobím v snazilkách z východu..to je sukromna tema..ale uz je tam akosi mrtvo...4 baby uz porodili..dalsie dve su tehule a ostali sme uz len 4..z toho sme tam len ostaly dve... :unamused: takze tak.. :grinning:
no a aj v IUI som dost často..kedze sme to uz absolvovali...preco??? :fearful:
no ja momentalne neberiem nic..vlastne ano..maternu papam...inac nic...od bud. cyklu chcem zacat s tou sojou tak som zvedava...ale som rada ze som uz 2 mesiace "čistá" ..myslim bez clostilu pregnylu atd atd... :wink:
foto som musela zmazat kvoli ludom kt. su akí su... :rolling_eyes: si tu chodili cítat moje príspevky...
@severankaa2 tak uvidím....nechám sa prekvapiť..
25. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ty to zle citiš... :angry: musis sa "naladiť" na pozitívnu strunu... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika no pre istotu nepi :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi len tak sa pytam ja som len tu v BT a sem tam clostil, ale tam sa nic moc nedeje :slight_smile: to vazne su taki ludia e ti toto robili? to su chore hlavy uz podla mna :angry:
ja som prestala brat pred 3 rokmi hak aby som bola cista ked pride cas na mimi a hen ako som dopadla... ladujem jeden liek za druhym lebo inak by som nemala ani ms :rolling_eyes:
25. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahaaaaa ze som ho brala a medzi tym dosla ovu tak mi to predlzilo? hmmm no tentokrat bude tiez min. 13dnova kedze tolko budem na dufiku :grinning:
25. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no co uz narobís...musia tu asi byť medzi nami aj také individuá... :rolling_eyes:
no ja som HAK nebrala ani nepamatam...hadam zo 10 rokov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aa aj tak sa nedarí..hmm...inac si myslim ze tri mesiace stimulky s clostilom pregnylom ..utrosom bohate stací..je to velká zátaž na organizmus ....a o to aka som bola..z tych hormonov an i nehovorím...draheho obdivujem ze to so mnou vydrzal..a pekne ma podporil.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no najlepsie mi je teraz...ked nic neberiem..ale vidís..ovulka sa OPAT niekde tulala...ale hlavne ze bola... :wink:
25. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 rano je najlepsie to hej, ale tak videla som aj poobednajsie tehu testy, u par bab
tak len preto sa pytam
25. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 este sa spytam ak by zvysovala tu davku na dlasi mesiac, tak treba zvysit aj pred ovu alebo az PO ovu tu davku B6? :slight_smile: dakujeeem
25. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika jáj..tak nepi asi chvíľu..nech nemáš moc moč zriedený..a môžeš aj poobede alebo podvečer skúsiť aj tehu :wink: :wink:
25. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jasne aj mne dosla sama minule ale neskor .... to uz som zistila ale iba z teplot.... tento mesiac sme to poistili s dokim tak uvidime co to da :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek