• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka som vedela ze ten ovu test nemam robit... ved to vobec nieje smerodajne
25. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no urcite nie, jedine fakt ak ta prekvapi a bude pozitivny. ale nejake kontinualne tmavnutie nic neznamena.
teda takto, moze a nemusi... :unamused:

su baby ktorym to ukazalo nakoniec a boli tehu.. skus ist na FF a pozret si fotky.

daj si seacrh gallery

a : using OPK as HPt tests.
25. kvě 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je tam par takych co tmavli.... no uvidim zajtra aka teplota bude
25. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze vravis, ze ked tmavne pred mrchou, tak to nemusi nic znamenat.... :frowning2: skoda....ja som robila 9-11DPO nic tam nebolo a dnes 14DPO poobedny moc a dost zriedeny a je tam pekne vidiet ciarku....takze dalsia nadej spalena :grinning: aaaaaach....no neva...hor sa do dalsieho kola :slight_smile:
25. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi takto to je s tym ovu testom ......

BABY POZOOOOOR TO SU LEN OVU TESTY :grinning:
25. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika
@lauritka ahojte kocenky ako sa mavate? co nove? :slight_smile: a ako pokracujete ? :slight_smile:
25. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathrin17 tak moj dnesny 10DPO vyzera skoro ako tvoj 14DPO... ale pokial ti nedosla mrcha tak este mas nadej. a tehu testy si nerobila?
@mistisa zatial som este na cakacke :grinning:
25. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no takze sme na tom podobne :grinning: ja si myslim, ze mrcha pride....ale nadej umiera posledna :slight_smile:a kedy si ho robila?Rano?Ci az neskor?Ja som na 10DPO ako vidis nemala vobec nic, teraz je tam aspon cosi....robila som tehu test 13DPO a nic....a inak este sa ta chcem spytat...aku citlivost maju tvoje ovu testy?
25. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathrin17 poobede som robila.... pepino to bol co je tusim 25tka...ale niesom si moc ista
25. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no vidis, takze to mas o cosi lepsie :grinning: mas takeho ducha skor ako ja a este na menej citlivom teste...ja to mam 20tky...takze ti silno drzim palceky :grinning:
25. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathrin17 moze a nemusi :slight_smile: treba si kuknut testiky na FF.
25. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no dufam ze cakacka skonci dobre hm? ty si dnes 10 dPO? aj si skusala testovat ? nestiham to tu docitavat idem postupne :grinning: ja som dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588647468854775808 a som 13 DC a ovu testy nic moc :frowning2:. vcera som mala kontrolu na foliky ale povedal ze treba este jednu a sestricka mi povedala ze tam boli ale drobnulinke a ze si nemam robit starosti ze u zien s PCOS je normalne ze dorastaju neskor tak v nedelu mam kontrolu :frowning2: bojim bojim.
25. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri ahoj, prosim ta toto som dnes nasla a som prekvapena velmi, mavam ovu od 15-18 dc a dnes som 11 a aha, v takomto case testy ani nerobievam, ale uz mam par dni hlienik tak som skusila a skoro som padla na zadok :sweat_smile: co moze ovu tak posunut skor?
25. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg wow. ano jasne. moze sa posunut, urob este zajtra aky bude. :dizzy_face:
25. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. kvě 2012 ve 20:18 • lauritka
@lauritka Dokonca som ho asi skoro ofotila teraz je este tmavsia ta ciarka :confused: :confused: :confused: no ja uz som to citila ze sa nieco deje, ale toto teda, som riadne prekvapena :sweat_smile: :sweat_smile: A nevies cim to moze byt?? ze by statnicove stresy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak kukam ze sa vam stratiol kocurik, podla mna sa v noci vrati, isto iste, ked bude klud nebude sa tak bat, neboj, chodte vonku za nim :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ako sa mas moja? ja so na to asi takto grafik mam takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588647468854775808 a ovu testy takto :frowning2: a neviem co si o tom mysliet. :frowning2: co myslis ty? ja sa tomu uz fakt asi nerozumiem.a doki mi povedal ze treba este jednu kontrolu a sestricka povedala ze foliky su ale drobnulinke a ze u zien s PCOS je normalne ze dorastaju neskor. no a tak hm.
25. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ano pojdeme v noci . uz musi byt aj hladny, tak dufam, len ze s amu nic nestane, ale tak macky su sikovne, snad sa skryje keby nieco :dizzy_face:

aj mna niekedy ovu prekvapila uz na 8 dc :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa hmm, sice mas dnes vzostup ako po ovu, ale uvidis rano, mozno je to len haluz nejaka. :fearful: pco nemusi byt konesna diagnoza, aj pri tom moze dorast nejaky dominantny folik.
25. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistisa myslim ze sa to skonci cervenou...tak ale uvidim
testovala som 8DPO, snehobielo,.. dnes len ovu testom, na ktorom bol jemnucky duch... takze asi tak
25. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak mi hovorila ale ze moze to byt neskor ako na 14 DC hm nechapem :frowning2: a v nedelu kontrola to som ozaj zvedava co mi povie :slight_smile: uvidime rano co ukaze teplomer hm. :slight_smile: ach jaj aj s tymito sledovackami :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika hm myslis? aj mas nejake mrchovske bolesti? a kedy skusis tehu? na 8 DPO bolo mozno skoro nie? ci? :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa no nic, je to vsetko velmi negativne. :unamused:
25. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Urcite sa mu nic nestane, ved vies macky su sikovne velmi, aj kamoske sa tak stratil, bol prec par dni, v noci sa potom raz vratil, neboj :wink:
25. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no ved to :frowning2: som sa tesila na 11 DC ze silnie ze bude dalej silniet a nic z toho :frowning2: praveze zoslabol :frowning2: no uvidime hm.minuly cyklus mi silnejsie ciarky ukazovalo az na 35 DC hm haluz kukni album hm :unamused: :unamused:
25. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg tak len chudak nebude smadny ?? este od hladu vydrzi, ale smad ??
a je vykastrovany, on nevie lovit.. :fearful:
25. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa mohla by si skusit aj ty soju od dalsieho cyklu, mozno by to nastartovalo nejaky folikul aby zacal rast.
25. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm no asi bude, ale tak lovit nevie ale v nejakej mlake sa napit moze, neboj zvladne to a vrati sa, mozno aj tuto noc ho najdete este :wink:
25. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka soja je na to dobra? ako normalne sojove kocky a pod? vidis to som nevedela to pocujem prvy krat hm :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek