• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe tak sa mi to lubi..moja...nieze uz bude neskoro... :unamused: dnes je vonku krasne a ja v sluzbe..juuj..nechce sa mi ... :confounded:
26. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe v praci sa nedalo a kym som prisla domov, vyfucalo mi to :rolling_eyes:
26. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka jeeej, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!
@annavi jej, aj ja som 5DPO a velmi podobnym snazenim... http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
@riana12 z toho tvojho cyklu by ma asi svihlo!!! a este taky dlhy!!!!
@mirinka1 a preco si hodinu lezala v posteli? ja by som skor tu hodinu spala alebo merala hned po prebudeni. podla mna to lezanie a to cakanie sposobuje nervozitu a teda aj tu teplotu. ale to je len moj laicky nazor....
26. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nevedela som už zaspať a neviem, ci by neskreslilo teplotu, keby som merala o hodinu skor :/
26. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no však dnes ho doberiem a uvidím zajtra a pozajtra či klesnem :unamused: :unamused:
26. kvě 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky.
tak ja dnes takto. zatial som hore... cakam ten pad... http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
26. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja som zvyknuta na 69-dnove cykly aj :sweat_smile: :grinning:
baby bre rano
ja som nechcela verejne,ale prosim o radu...
prevcerom mala prist mrcha.chodi na hodinky presne alebo dendopredu a to tak ze zacne trochu spinit....vcera som poobede urobila test a bol pozitivny....
rano o 4tej som zacala spinit a stale spinim :( testy pozitivne,ale sa mi zda o mm menej....prvy je zo vcera druhy z dnes o 4tej druhy dnes z 8mej hodiny....
myslite,ze moze ist o biotehu a stracam ho??? alebo mam ist k dr?
@annavi ako na čo neskoro :confused: :confounded:
@riana12 tak ja ti to v pondelok pripomeniem :grinning: :grinning:
26. kvě 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zajtra este bude v tele, tak by som to sledovala az od pondelka :unamused:
26. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe az popoludni, skor nie :grinning: :sweat_smile:
26. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka1 no ja som len napisala svoj nazor. podla mna skor to lezanie a cakanie skor skresli tu hodnotu..... ja som zase dnes merala o hodinu neskor (5:40) lebo som si zabudla nastavit budik a az vtedy som sa sama zobudila. ale odmerala a spala dalej. vlastne som merala v polospanku...
26. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak teda čo....mám počkať a neísť k dokimu v pondelok? :confused: :confused: alebo ak ho dnes doberiem ,tak v pondelok by mala už určite klesnúť :confused:
26. kvě 2012 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto
26. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@elebe no moja nechcem nic zle privolávať...ale ja by som k Dr. utekala uz davno...dufam ze tam nic nebude...hmmm..drzim palce...

@lagunasa no ano...uvidime ktora skor odmrchuje... :sweat_smile:
26. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 kokso, ved to podla mna uz neni zdrave..... hovorila si o tom doktorovi? co ti povedal?
@zucana nejak su neni vidno fotky ak si davala.....
26. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana silne cervene/ruzove spinenie alebo dohneda? mozno ku dokimu/na pohotovost by nebolo od veci ist :unamused:
26. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa sorac zabudla som...uz su tam ;)
:grinning: @lagunasa jooj, asi mas pravdu. Mohlo sa stat, že teplota tym cakanim skor klesla? lebo prave dnesna teplota bola rozhodujuca, ci 23.ho prebehla ovulka a mala som mat 36,8, aby ju FF zobrazil a mala som len 36,6, takže teraz neviem, čo mam robit, asi len čakať :confounded:
@annavi ako myslíš nejakú cystu,alebo čo :confused: :confused: :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana mojaaa..ty si tehuuuuuuuuuuu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fazulka sa zavrtava preto to spinenie..juuuj gratulujem moja...v pondelok chod radsej k Dr...nech ta pozrie... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@riana12 zatial hnede spinenie...slabe
@zucana aha, uz su aj fotky. a ty mas pocit ze ti slabne????????? ved silnie!!!!! je to super!!!!!!!!!!! gratulujem!!!
26. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe noo myslela som na to..ale tak ty vies co robis moja..ja som asi ina... :sweat_smile: ja uz radsej hoc aj s kazdou malickostou utekam k Dr...radsej skor ako neskor... :wink:
26. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana mojka ale tie testíky sú nádhernééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vôbec neslabnú a hlavne nerob si ich tak veľa :angry: a ak sa bojíš,tak skoč k dokimu dnes,pre istotu :wink: :wink: a srdečne gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana sla by som s tym ku gyn... a kup si ascorutin . volnopredajne, davaju to na pohotovosti aj tehulkam
@zucana spinenie je v poho pokial netrva viac ako 2 dni. toho sa zatial neboj. ako povedala @riana12 tak sa vajicko uhniezduje.
@zucana aj ja chceeeeeeeeem... :dizzy_face:
@annavi no ja dúfam že tam nebude :frowning2: :frowning2: poviem dokimu nech mi spraví aj vnútorný,aj vonkajší UTZ :confounded: :confounded:
26. kvě 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa co som menila gyn, tak sa mi toto teraz pri nom stalo prvykrat... predtym som nechcela vyvolavacku hned, preto boli take dlhe :wink:
26. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vonkajsi je o nicom podla mna..nech ta pozrie v prvom rade zospodu...a nech ti aj krv vezme na HCG...testiky ako?testila si??
26. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek