Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lindana
26. kvě 2012

@amexa @lauritka @kacena85 @bordulka @piefunko @magic08 a vsetkym ostatnym
Dakujem za gratulacie. Vcera som sa cely den spamatavala, vecer som to oznamila drahemu, ten sa bude spamatavat este dlhsie. Ten pohlad nezabudnem 😀 Spravne vyraz je vypadli mu oci z jamok a pol hodinu rozpraval uplne mimo misu 😀 V noci zahlasil, ze sa tesi, ze ked pride z prace bude navarene 😀 😀 K lekarovi som objednana az v polovici jula, zeby bolo vidno srdiecko, tak velmi dufam, ze bude vsetko ok. Zatial sa necitim nijak vynimocne, jedine ma tak prsia bolia a obcas niekde nieco pichne. Tak nech to tak aj ostane 😀 Budem Vas tu nadalej sledovat a drzat palce, hlavne nestracajte nadej, skor ci neskor sa podari 😵 😵

lagunasa
26. kvě 2012

@riana12 neviem ci si to vysvetlila dobre.... neni su zelene plodne dni nejak daleko od ovulacnych? nemyslela si nahodou ze zelene su neplodne?
inac, ani mi sa nejak extra nesnazime. ale buduci cyklus sa cez plodne dni budeme snazit viac. a co si myslela tym usporiadanim zivota? co spolu nebyvate? alebo nemate zamestnanie? alebo ste nemali svadbu?
u nas si tiez niektory mozu mysliet ze to mame pomylene .... svadbu teraz zasadne odmietame ale babo nie. a kamoska co zije na Cypre tak tiez svadbu neriesili ale proste babo chceli a par rokov sa o neho snazili a uz ich mala dcerka ma asi 5 mesiacov. ja som mala jedinu postupnost - no noveho bytu najskor kupit kvety, ked preziju tak sme isli na dalsi level, psa, ked sme zistili ze sa o neho vieme postarat tak k nemu este jedneho nech neni sam doma ked sme v praci a ked sa maju psy dobre a a su dobre vychovany tak mozme prejst na neviem ci posledny level - dieta. a to bola jedina postupnost ktoru som mala dopredu naplanovanu. teraz je to uz len v rukach osudu ale deti chcem tiez dve.

lagunasa
26. kvě 2012

@lindana super! a neni lepsie ist k doktorovi skor?
a ako dlho ste sa snazili?

lindana
26. kvě 2012

Jaaj a este som chcela dodat, ze tento cyklus som od zaciatku brala nove kvapky Gresik zenske, matersku kasicku a B komplex na predlzenie LT. Tusim ten "vitazny" keksik bol AM, niekedy nadranom, ked som PO ostala lezat na bruchu s podlozenym zadkom a zaspala som na dalsie 4 hodiny 😉 6DPO som mala pokles a vtedy aj strasne bolesti, v strede, potom vajecniky, vystrelovalo to az ku krizom a na druhy den to preslo. Tusim to bolo uhniezdovanie.
A objednana som v polovici juna, nie jula 😀

riana12
26. kvě 2012

@lagunasa vravim - zlte su predpokladane - cista statistika z predoslych cyklov resp. to, cim si nakrmila program pri registracii... a zelene su plodne dni plus ovulacia pre aktualny cyklus...
ty to mas vsak teraz v grafe zle, womenzone to zle preratal... ked dohodis dalsie teploty, mal by ti to zmenit, aby ti ovu vychadzala na vcerajsi den...

riana12
26. kvě 2012

@lagunasa nuz priatel by rad - najprv kupit byt, nasetrit na svadbu a za xyz milionov rokov (😀) moze byt babo...
my uz spolu rok byvame, ale v podnajme... pracu mame stalu obaja...

lindana
26. kvě 2012

@lagunasa V polovici juna, nie jula 😀 Cize za cca 3 tyzdne. Samozrejme ak by sa nieco vyskytlo, mam prist skor..Merala som od maja, ked mi nasli obrovsku cystu na vajecniku a ja som si uvedomila, ze uz nechcem viac cakat. Do novembra sme mali nechraneny sex, ale nesnazili sme sa to nejako nacasovat, nechavali sme tomu volny priebeh. Od novembra aktivne snazenie 😵

riana12
26. kvě 2012

@lagunasa inac ja mam teraz tiez pokusy s kvetmi 😀 uz len cakam, kedy ma s tym priatel vyhodi - na balkone mi sa mi teraz opaluje strnast rajcinovych plant plus kvety a aj dnu mam daco 😅
a k tomu nam tu pobehuje kralicek 🙂

lagunasa
26. kvě 2012

@annavi ale pekne sme to nazvali, ze mrchovska prestavocka 😎 . ja verim ze raz pride. jedny kamarati sa snazia asi 8 mesiacov, my este len 2 ale posledne ked mala kamoska pre mrchou tak uz sme dufali a nic z toho. teda ked som sa pytala ze ako to dopadlo tak ona ze mrcha prisla a ze ako my. tak som jej povedala ze som zacala merat teplotu. ona na mna vytrestila oci, ze "to az tak?". tak som jej rychlo vysvetlila ( nastupovala do busu ) ze to len aby som vedela ze ako mi funguje telo, ze pre istotu. no zjavne tym bola zaskocena. oni to maju len tak ze sexuju kazdy druny den povinne.... tak mozno si tiez nieco nastuduje o bt.

lindana
26. kvě 2012

@kacena85 podla jednej kalkulacky mi vychadza 4 februar, niekde mi ukazalo aj 31 januar, takze pojdem asi do oboch skupiniek 😀 😀

lagunasa
26. kvě 2012

@riana12 no my byvame uz vo vlastnom na hypoteku 3 roky a spolu sme 6rokov. na svadbu by sa nasetrit aj dalo ale krmik krky ktore sa prisli na svadbu len najest a vlastne by som ich tam ani nechcela ale musia tam ist tak to radsej nie. este sme zvazovali svadbu niekde pri mori ale tak tam by mi zase mamina chybala.... takze mozno to poriesime kratkym uradnym rychlym obradom mozno ked bude mimco na ceste....
na balkone mam len jednu kvetinu, ktora neuveritelne mi zacala aj kvitnut co pre nas byt je dost rarita lebo sme na severnej strane a slnko sem svieti malo. inac len izbove v obyvke ale 8ks a v kuchyni ale 5ks na parapetnych doskach. nic moc ale aspon ziju aj ked nie su kvitnuce.

lagunasa
26. kvě 2012

@lindana aha. no my ak by sme to nechali na nahodu bez snazenia tak ..... ajajajajajaj!!!! by sme sa nacakali.... ale tak hlavne ze cysta odisla a babo prislo rychlo!!!!! super!!!!!

annavi
26. kvě 2012

@riana12 zrejme si ma nesprávne pochopila...mrzi ma... 😉 ano viem kedy mozem ocakavat mrchu..ale kazda z vas je ina..kazda ma iné skusenosti, postrehy...tak preto...
hmm..ja práve naopak, vzdy kazdu jednu snazilku s ktorou si písem povzbudím..niekedy to nieje nutné, niekedy to len tak pohladí po srdiecku, a niekedy to dá vela.....
není som tu od vcera a mala som moznost stretnut sa so vselijakými príbehmi, či osudmi..tak viem ake to je ked sa poberá psychika tym nespravnym smerom...
nic to...co sa tejto veci tyka, tak uz viem moja ze na tuto "temu" s tebou uz "radsej"nepokecám... 😉
verím ze si coskoro usporiadate zivot a ze sa vam coskoro zadarí..
😉 😵

riana12
26. kvě 2012

@lagunasa my by sme ani nemali velku svadbu, max. 20 ludi, ale priatel aj tak horekuje, ze chce nasetrit... pritom to nie je bohvieaka suma, uplne minimum, len co by sa vynalozilo v podstate na obed... mne by stacil sobas aj o 2 svedkoch, oracie okolo toho nepotrebujem 🙄

annavi
26. kvě 2012

@riana12 inac ja som pocula ze sa treba odokryt ked merias teplotu..ci vy meriate pod perinou?to skresluje...ci? 😨

riana12
26. kvě 2012

@annavi aby si si nemyslela, ja sa tiez snazim povzbudit, ale iba vtedy, ked je na to dovod... ked je to viac beznadejne ako nadejne, tak nebudem davat pred oci ani sebe ani druhemu ruzove okuliare na nos... a to sa netyka len snazenia... 😉
ale kludne, mna sa uz na nazor nemusis pytat 😉

annavi
26. kvě 2012

@lagunasa tak tak moja..mrchovska prestááávka.. 😅 to meranie BT je fajn..aspon clovek vie ako jeho funguje... 😉 ale zase ked sexíkuju kazde 2 dni tak by sa malo zadarit..ak su vsak obaja v poriadku... 😉

riana12
26. kvě 2012

@annavi podla mna treba vzdy tak, ako si zvyknuta... ak raz zacnes merat pod perinou, uz tak treba robit stale, aby si mala vzdy teploty namerane za rovnakych podmienok... ale ak je ti od sameho zaciatku lepsie merat odokryta, tak kludne mozes tak... len nie je dobre raz tak, raz onak...

annavi
26. kvě 2012

@riana12 okej v pohodičke...uz aspon viem ze som na tom uz tera viac beznadejne ako nadejne... 😀 😅
myslela som to hlavne tak, ze to uz nebudem komentovat takto. kedze uz viem ako regujes.... 😉
inac co sedite doma???ved vonku je kraasne... 😎 ja mam sluzbu tak tu musim trcat az do rana.. 😒

annavi
26. kvě 2012

@riana12 jaaaj..no ja som to tu uz davnejsie komentovala s babamy, a jedná zbehla snazilka (uz aj maminka) hovorila ze je potrebne sa odkryt...ze pod perinou su vyssie teplotky...tak ja sa uz odkrývam a mrznem... 😀 😀 😀 😀..

alenitka
26. kvě 2012

@annavi no ja meriam pod perinou vzdy ... si myslim, ze ked merias vzdy rovnako tak nema co skreslit ... jedine zeby si to striedala ... teda dufam .. ale zase tak skreslit by to nemalo, ze to urobi nejaku velku sarapatu si myslim ...

riana12
26. kvě 2012

@annavi ked raz zacnes merat zakryta vydrzis cely cyklus, tak budu mozno vyssie ako predovulacne, tak aj poovulacne teploty... a ked merias odokryta, budu (mozno) oboje nizsie...

priatel spal po nocnej, ale uz odchadzame von, tak peknu sobotu 😉

annavi
26. kvě 2012

@alenitka no ved ano...to mas pravdu..kadza robíme tak ako nam to vyhovuje... 😉

alenitka
26. kvě 2012

aaaa inac ja dnes taktoooo .... http://www.fertilityfriend.com/home/3c7626 strasne sa mi paci graf 😀 vcera vecer veeeelke bolesti ..dnes uz len mierne .. tak uvidime .. vidim to ruzovo .. a ak nie, nic sa nedeje .. cenu utechy mam 😅 😅 😅

annavi
26. kvě 2012

@riana12 ano..ked si porovnam grafy tak ked som merala pod tak boli veru vyssie...ale to aj viac skackalo... 😝 no ale tak kazda sme ina no nie??
tak pekný d níík prajem...si uzite aj za mna... 😝

annavi
26. kvě 2012

@alenitka pekne pekne..tak sa len drz... 😉

palculienka2011
26. kvě 2012

@red_kika
@mattuliatko30
no ako babyyy?? testovali ste? u mna ziadna zmena, tak vyckavam, ale neviem, som skeptickaa 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/397d7e

zucana
26. kvě 2012

caute baby tak som bola na pohotovosti aj s dr volala...ziadny ascorutin...tu nic nedavaju...videl 3mm bodku aj vacok.treba cakat...musim mysliet pozitivne....nic este nie je vyhrate ale dufam,ze bude.a uz nespinim...dakujem za podporu.od pondelka som doma a v utorok idem na testy.potrebujem totiz od dr papiere

lagunasa
26. kvě 2012

@palculienka2011 kraaasny graf.... vyckavaj vyckavaj....

lagunasa
26. kvě 2012

@riana12 no ja som povodne chcela mat velku svadbu a zabavu az do rana ale potom som zistila ze nemam vela ludi co by tak dlho vydrzali a tancovali so mnou. takze som zacala byt realistka.
a ak mate problem so setrenim tak to skuste ako my. my sice setrime vzdy na dovolenku ale tak da sa to na vselico. mame taku dozu kde davame len a len dvojeurovky. a takym stylom ze normalne platime, kupujeme veci, v nicom sa neobmedzujeme ale ak nam nahodou niekto vyda spat nejaku dvojeurovku tak tou uz potom neplatime a ta putuje rovno do tej dozy. tak sme si nasetrili minuly rok na dovolenku na Gran Canariu a tento rok sme nasetrili do Toskanska, ale kedze tam mame dost lacnu dovolenku tak bude aj na vreckove a este nam aj ostane na mozno nejaky wellness. je to super a ani si nevsimnes a kolko mas nasetreneho. a dve eura je dost a nie moc.