Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

simib
30. zář 2009

No podla BT teoreticky môže byť,ale uvidíš ďalšie teploty poprípade zajtra urob ak máš ďalší test.

katkaajurko
30. zář 2009

nooo tak tomu hovorim pozitivny - ale taky som ja nikdy nemala - ani minuly mesiac-a to snad ovula bola bodla BT

lauritka
30. zář 2009

katka mam pocit, ze ti to tmavne, takze ovulka by mohla dojst do cca dvoch dni. niekomu rastie LH pomalsie, ienkomu rychlejsie. ja som raz zazila jeden den ledva viditelna ciarka, druhy den uplne pozitivny, a na treti den uz znova velmi slaba... takze niekedy sa aj stane, ze clovek nevychyti presne ten "peek" kedze testujes len raz za 24 h.

samson tfuj tfuj tfuj 😉

tun1ska
30. zář 2009

baby- keď pichajú vaječníky- znamená, že sa blíži ovulka? Som 11 DC...

koira
30. zář 2009

Ahojky holciny, muzu mit malej dotaz?s ovulacnima testama nemam moc zkusenosti tak trochu tapu....vcera jsem mela pozitivni test..ale dneska uz je druha carka zase slabsi...teplota porad nizko...tak nevim jestli byla ovulak vcera nebo bude zitra nebo bude snad dnes?diky moc

lauritka
30. zář 2009

tuniska ano ano, mne sa to este spoji s takou tupou bolestou v podbrusku 🤐

tun1ska
30. zář 2009

lauritka-- díky..včera som mala ešte negat ovu test..tak uvidím zajtra...A pichá ťa len 1 vaječník, alebo obidve?
koira- podľa mňa dnes alebo zajtra

lauritka
30. zář 2009

koira ovu po pozitivnomm teste nastane az do 36 hodin, takze sa teplotka moze zvysit az zajtra, prip pozajtra.

tunis vacsinou jeden. 😉

koira
30. zář 2009

diky moc holky tak jdu znasilnit manzu 🙂)

tun1ska
30. zář 2009

lauri- ak obe , tak asi môžem čakať dvojičky:🙂) 😉

tun1ska
30. zář 2009

koira- do zajtrajška večera mu nedaj vydýchnuť:🙂) 😀

lauritka
30. zář 2009

😉 koira jj 😀

tunis no clovek nikdy nevie, kludne mozes mat dve vajka 😉 lebo sa jedno moze rozdelit. ja sa uz "tesim " na moje bolesti. viac trpim pri ovu ako pri MS 🙄 teda pri MS uz vobec netrpim.

koira
30. zář 2009

no tak aby z toho zas nebyly trojcata ze...🙂)

tun1ska
30. zář 2009

lauritka- a vieš , že takto som sa nad tým nejak nikdy nezamýšľaľa? Ja vlastne tiež krvácam 1 deň, potom druhý špiním a okrem toho že by som vraždila nemám bolesti...Zato ovula ma tiež takto trápi..Tento mesic pijem 3x denne alchemilku, Femi kvapky- dúfam, že mi tá sliznica doraste 😵

lauritka
30. zář 2009

oh 🙂 to by bolo trochu krute. tri naraz v dnesnej dobe... klobuk dole pred tymi, co to zvladaju.

tun1ska
30. zář 2009

Ja som chcela ako pré - dvojičky dievčatká...Človek mieni- Pán Boh mení...Odkrútila by som si to naraz a mali by zároveň jedna druhu najlepšiu kámošku...Ale je to fuckt náročné, klobúk dole pred takou maminou..No na druhej strane je to nádherné...kiežby... 😵

lauritka
30. zář 2009

tunis, ked mne sa uz nejak nechce nic brat, som v nejakej "lenivej faze" 🙄 uz som ya tie roky tolko toho poskusala, uz ma to nebavi. este sa prinutim ku kyseline listovej, Bcku a anopyrin. caj len sem tam.
a pijem jednu kavu denne a co
😀 ked sa raz ma podarit tak to bude, aj ked budem opita pod stolom...( obrazne povedane ) 😝

tun1ska
30. zář 2009

lauri- chápem ťa- ja som ešte nič nebrala, tak preto sa dopujem- intenzívne skúšame 4 mesiace..Z listovky som pribrala- tebe sa to nestalo?

😨

nellie_
30. zář 2009

ani ja uz nic neberiem... 😅 tiez ma to uz omrzelo.. 🙄
iba 1/2 anopyrinu som teraz zacala... 😎 a mam pocit ze uz nemam take modre nohy ako doteraz.. 😀
ani alchemilku uz vôbec nepijem... 😅

tun1ska aj ja som vzdy mavala problem so sliznicou.. 😒

tun1ska
30. zář 2009

a na čo je anopyrin? to je na predpis?
nelie- a ako si to vyriešila s tou sliznicou? Ja som ju neriešila ešte, len sa domnievam...Mala som 2x kyret za sebou počas 2,5 mesiacov, tak si myslím, že mi nedorástla a preto tak slabo krvácam..hmmm 🤐

lauritka
30. zář 2009

tunis nie nepribrala 😕 si si ista ze je to z toho ?? z vitminov by sa nemlo priberat, to skor z hormonov.

anopyrin je preventivne na pripadne protilatky a imunitu.

nelle a mavala si modre nohy ? 😝

nellie_
30. zář 2009

anopyrin beriem na radu Lauritky 😎
je dobry ako prevencia proti protiladkam na spermose a riedi krv.... 😉

no ja som prestala riesit od marca vsetko 😅 moja doktorka mi na rast sliznice davala utrogestan, co ale myslim, ze bola riadna blbost... na to su estrogeny.. ale co uz ved ona je doktorka 😀
ale boli cykle kedy som ju mala 12mm 😎 😎 ale neviem akym zazrakom.. tusim ked som brala Femigard...

ale teraz ju uz asi mam lepsiu, lebo posledne 3 mesiace mavam dost silnu mrchu a krvacam aj 3-4 dni v kuse co u mna nikdy nebyvalo ..

nellie_
30. zář 2009

lauri ja som sa len troska o nieco pritlacila a hned modrina.. 😀 a ked idem v noci na zachod vzdy sa tresknem o nasu kovovu postel a tak som mavala fakt casto modriny... a teraz je to lepsie... 🙂

tun1ska
30. zář 2009

nelie- skús Ascorutin, tiež som s tým mávala problém...

lauritka
30. zář 2009

nellie tak to ti zavidim taku mrchu, ja som mala zase o nicom, jeden den krvacanie a potom uz len spinenie dva dni a dovi.
tunis ja som skusala brat este aj divinu-hormon pred mesiacom, je to estrogen, davali mi to v centre predtym na slizncu pred KEt, no ale
rozdiel v mrche nebol ziadny. 🙄

tun1ska
30. zář 2009

lauri- tak to mi je ľúto...ja som si myslela, že vo vašom prípade je problém v 1/2-ke.. 😨 A ako sa môžem dostať do toho centra v KE? Aký je postup, pravidlá?

nellie_
30. zář 2009

lauri mne to v chorvatsku tak zacalo.. az som nechapala..tam som mala totalne silne komplet celych 7 dni pobytu 😀 😀 na slak trafenie.. ale masochisticky priznavam, ze ma to aj troska tesilo... 😅
lebo tiez vzdy iba uplne slaba - krvacanie ledva 1 den aj to o nicom a potom uz len spinenie... 😒

a teraz tu silnu mrchu pripisujem tym dlhym cyklom.....kedze minule som dostala az nejak na 44DC tak to mala kedy dorast sliznica.. mala času a časuuuuu 😀

tun1ska
30. zář 2009

takže záleží od dlžky cyklu? Ja mávam 25-27 dňové..

lauritka
30. zář 2009

no neviem, lebo na uzv bol sliznica ok, asi zalezi od cyklu bohvie 😒 inac vsetko u mna ok.

no skus tam zavolat, je tam zlata sestricka, mozes s objednat. ale vy sa este dlho nesnazite a jedno dietko uz mas, takze asi ta este riesit nebude, mozno maximalne IUI.

katkaajurko
30. zář 2009

lauri myslis,ze tmavne? no ja neviem...mna boli podbrusko ako na mrchu ☹ a kedze som rano spinila a aj uz teraz vecer- ja neviem-ci sa to nespusti-aj ked to ab-so-luuuuutne nechapem

ja vam zavidim taku mrchu - ja mavam pat dni krvacanie a pomaly dalsie este tri spinenie... a to nemavam extra vysoku sliznicu-aspon si to myslim no... podla toho potratu...a tiez som vtedy krvacala ako cerstvo zarezana a to len z 9mm sliznice 😒