• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@severankaa2 ahoj moja...v práci frmol, až teraz som sem nakukla :confounded: .... je mi to ľúto srdiečko :pensive: ...ešte cez víkend boli pekné teplotky a dnes ten pokles :frowning2: .... a už si dostala mršku?.... som s toho smutná bolo to také nádejné :confused:
28. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 ahojkaj nie ešte som nedostala mrchu ale ona príde v sobotu ma tak pichalo v ľavom vaječníku ani smiať som sa nemohla a brucho boli mrchovsky od toho 08.05.
28. kvě 2012 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko minulý mesiac ked som merala BT, tak TT po ovu išla pekne hore aj prsia ma boleli a potom asi na 5-6 deň to ustalo a TT išla pozvolna dole (36,8).
no a mesiac predtým mi TT po ovu išla najskôr dole a potom sa držala okolo 37 a nič nebolo.
Niekde som počula, že keď takto hned po ovu. klesne TT znamená to, že nič.
Ď :unamused:
28. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa
neboj raz to musí vyjsť, musíme iba veriť...
28. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha aha no ja nemeriam TT ja meriam len BT takze v tomto ti asi nepomozem :sweat_smile: :zipper_mouth:
@severankaa2 no tak ja isto zajtra 1dc...cítim to....možno aj dnes večer....uvidím ale skôr ráno sa mi pustí....
@elebe moja...tak treba len vyčkať...uvidíš..ako sa to vyrieši....a čo bude s teplotkami.... :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
No je tiež meram iba BT. Robím samé chyby. Musím sa polepšiť. :fearful:
28. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janacha jasné raz sa to musí podariť
28. kvě 2012 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 zajtra to istím aj ja neboj nenechám ťa v tom samú
28. kvě 2012 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ďakujem :grinning: a ja zajtra som tu ako na koni, prídem rano pozrieť tvoj pozitivny testík :dizzy_face:
28. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 hmm, tak uvidíme čo bude zajtra :pensive: .... a možno nepríde :dizzy_face: ....a ak hej už čoskoro sa to musí predsa podariť :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica no ovu bud dnes, ale čo ten vystup pred Pregnylom? Nemala si už ovulku pred ním? :fearful:
28. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka pozitivny ti ukazem aj dnes z 3dpo :grinning: :grinning:
28. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj spolubojovnica, tak ideme dalej rovnako, juj nechcem sa tešiť,ale povedz, nevyzerá to s nami sľubne, hahaha :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
28. kvě 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko hej hej, z mobilu :slight_smile:. každopádne vyckam do víkendu.

baby,pozerala som si grafy na ff a niekedy by má fakt zaujímalo, čo tie ženy motivuje urobiť si test už na 8. DPO???
28. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no aj ja si spravim na 8dpo ale len koli odsledovaniu ako mizne pregnyl z tela :wink:
28. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ejhaaaaa ale tahas hadicu, to bude urcite tehotnica :grinning: :grinning: ja som si odskocila dole na jeden den, ale sak to je ok hadam :grinning: :grinning: :grinning: drzime si palceeee :dizzy_face:
28. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka_lt ahoj, ja som este v 17r. mala dost nepravidelnu, a mam mi namiesto HAK /co odporucalaDr/ kupila nieco s materinou kasickou, brala som to len prve 2 cykly kt. sa mi skratili pod 35dni, co sme uz povazovali za zazrak a viac uz nebolo treba.) Ja by som skusila zas nieco s materinou kasickou, alebo gynex kvapky.)
28. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko taká mini hadica :grinning: a ten jeden deň je v poho, tak zajtra nesklam a chcem vidieť hadicu - tehotnicu u teba :grinning: a jasné, že držíme si palce, som zvedavá zajtra, pozerám, že ideš testovať na 8 dpo :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ruzove stvorceky v kalendariku je predpokladana menstrucia, zelene su predpokladane plodne dni. :wink:
28. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa chcem si odsledovat pregnyl ako mizne z tela :sweat_smile: no ja smo velice zvedava na zajtrajsie teplotky, ako mohli by sme vyskocit este hore troska, ale sak ked mame byt tehu hadicove, tak nedbam aj tak :grinning:
28. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hm, ale ak zajtra stupnu tak mas velku nadej ze je to IP. :wink:
inak LF by mala byt vzdy rovnaka, ktovie ako smerodajna je ta z minuleho cyklu, ale tento cyklus uz zda sa merias poctivo -tak si ju zistis - uz to je motivacia /aspon premna by bola/
28. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak to aj ja som veeeeeľmi zvedavá, no vyskok uvítam, ale aj hadica bude ok, a pri pregnyle sú //
28. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko juj, som sa dobre zsmiala, že tehu hadicové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 tak zajtra uvidíme...čo napíšeme :slight_smile: :slight_smile: aj keď tebe by som priala, aby sa teplotka zvihla :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj :slight_smile: ja som 9dc, tak budeme spolu testovat? :slight_smile: ak by si ostala tehotna, kde by si rodila v MT?
28. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no su // ale on postupne mizne a potom ak je tehu tak zase // silneju tak aby som vedela :wink: a mozno bude zase sibiiiiiiir :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to neviem čo je ten pregnyl ale nevadí.
ja čakám do nedele mrchu tak ked nepríde tak grafik je nachystany.
28. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to sa picha aby praskli foliky :wink: je to vlastne hcg a preto aj testy ak robis moc skoro mozu byt falosne // :rolling_eyes:
28. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek