Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

alenitka
28. kvě 2012

@elinka36 tehu som bola pred dvoma rokmi... potratila som uplne na zaciatku v 8tt, bolo to cele komplikovane ...
a aby sme sa rozumeli, ked si vyletela na mami a inokedy pred mrchou to nerobis tak to je priznak 😀 a hlavne u teba ten pocit napuchnutej maternice ... vidim to ruzovo ... nechcem sa chvalit, ale zatial co pozorujem tu na konikovi, tak vacsina bab s ktorymi som si pisala, uz su v ten mesiac tehu ... 😀 tak sa tes.. a prosim nepokaz mi priemer 😀

mattuliatko30
28. kvě 2012

@severankaa2 tak to budeme dve 😉

elinka36
28. kvě 2012

@alenitka To ma mrzi alenitka ☹ ale verim,ze coskor najdes // 😉 No budem sa snazit ti to nepokazit ale ani prsia ma nebolia neviem uvidime naozaj.Inak dakujemza povzbudenie 🙂

elinka36
28. kvě 2012

@bordulka Ja ti dam,ze nevidis sance!!! Ja vidim!!! Budes v tom s nami a basta,ziadne odvravanie!!! 😉

alenitka
28. kvě 2012

@elinka36 prsia ta nemusia boliet ... ved ti vravim, ze ked som bola tehu tak ma nic nebolelo 🙂 ale kazde tehu je ine ja viem... a vidim ze ty mas jedno dietatko .. kolko ma ? a ake si mala priznaky pri nom?

elinka36
28. kvě 2012

@alenitka Jaj moja moje dietatko bude mat v septembri 18 🙂 ved to,ze ja som zvykla hovorit,ze moja maternica uz aj zabudla,ze bola tehotna ;)mala som ho v 19-tich.nepamatm si na tie zaciatky iba viem,ze mi bolo zle do 5 mesiaca kazdodenne zvracacky ;)bola som mlada znasala som to statocne.A hlavne som necakala vtey tehotenstvo,cize som sa nesledovala.Iba viem,ze po omeskani nie hned bolo vidno na sone a povedali mi,ze mam hormonalnu poruchu zrejeme ;)Tak uz ma moja porucha 17 rokov 😀 Je to syn...

bordulka
28. kvě 2012

@elinka36 joj moja, dakujem ti, ze mi veris, snad ta nesklamem 🙂

januliatko1985
28. kvě 2012

@kemonka uz si 7dc, to ale leti, beries tento mesiac clostil, a bude to IUI?

lagunasa
28. kvě 2012

@piefunko aha. tak to je fakt ze to moze ukazovat kadeco potom na tehu testoch....

lagunasa
28. kvě 2012

@elinka36 ze hormonalna porucha 😀. dobre som sa pobavila.
ale tiez mam kamosku co ma 39, 20 rocneho syna a donedavna tvrdila ze uz druhe nechce ale nasla si noveho frajera, teda uz su rok spolu a veru povedala ze aj by druhe celkom brala...

lagunasa
28. kvě 2012

@alenitka tak aj so mnou si nieco pis nech sa to aj na mna prilepi 😀

lagunasa
28. kvě 2012

@bordulka
@elinka36
tak aj ja v juny chystam znasilnenie. ale moj priatel si to dokonca vyziadal 😀

lagunasa
28. kvě 2012

@alenitka inac, aj ja som nervak a pred mrchov nebodaj este spojenou so splnom mesiaca tak to uz ani nehovorim. to uz len priatel pozera na oblohu a do kalendara a niekam rychlo zdrha lebo vie ze chudak nechcene si to skoro vzdy zlyzne ☹ . to uz len zobrat psov a ist to rozdychat von....

no ja som zvedava aku budem mat teplotu zajtra rano.
inac, aky to ma vplyv na BT ked spim mierne odokryta, zazvoni budik, otocim sa ho vypnut a tak sa odokryjem uplne a ako vypinam budik beriem teplomer a potom sa pri merani zakryjem a tak meriam. ma to nejaky vplyv? toto vsetko sa odohra v priebehu 6-7 sekund len ci to ze som spala odokryta a merala zakryta ma na BT nejaky v plyv????

ema263
28. kvě 2012

Baby, potrebujem poradit, prosim... Od 4-9 DC som brala Clostyl, chodila som na folikul., na 12 DC som mala 17 mm folikul na LO a 23,5 folikul na PO. Dnes , som 16 DC, bola som na utz a ten dominantny na PO uz tam nebol (to som vlastne aj isla potvrdit ci praskol), cize praskol, no boli tam dalsie 20,9 mm a 16, 5 mm avsak neviem na ktorom vajecniku. Co s tym vacsim teraz??? Doky vravela, ze moze byt aj druha ovu? Ci ako??? Praskne pred menzesom ci ako? DAKUJEM za kazdu odpoved. A este od 16-25 DC mam naordinovany aj duphaston a na ovu testy a BT som sa vykaslala, takze neviem ako na tom som...

evakva
28. kvě 2012

@alenitka My uz jedneho 5 rocneho cvrcka mame a snazime sa v podstate od jeho porodu. Chceli sme do roko druhe. No mala som po porode kyret pre zvysky a ten mi urobili tak silno, ze som takmer 3 roky nemala menzes. Uz sme boli aj v centre, no otehotnela som prirodzene. Skoncilo sa to vsak MA v 6tt. A vy ako?

elinka36
28. kvě 2012

@lagunasa Fuuu tak juun bude plodny 😀 Drzim nam vsetkym palce!!!

elinka36
28. kvě 2012

@lagunasa Neviem ten graf pozriet sa mi nezobrazuje 😒

mon777
28. kvě 2012

@lagunasa Prečo že neodvážila? 😲 Prepáč, ale tomu ozaj nerozumiem (neboj, nič neg. za tým nehľadaj, len mi to proste nejde do hlavy 😀)
@piefunko veď hej 🙂

evakva
28. kvě 2012

@piefunko Aspon vies, na com is. Budem drzat palce, aby si sa dala cim skor dohromady a podarilo sa 🙂

mon777
28. kvě 2012

@enah áno, áno 🙂 meriam podstivo. Len jeden deň sa mi nedalo, lebo sme boli dlho hore a bolo by to neobjektívne, tak som radšej nemerala 🙂

chmurkaxy
29. kvě 2012

ach, baby, tak ja uplne zle :( tusim mi ten New York a 8 hodinove denne pesie tury moc nepomohli :( no nic, ideme na to v juni, snad mi to cestovanie az tak nerozhadze.. :((

elinka36
29. kvě 2012

@chmurkaxy Mojaaaaaa ;(ale tak aspon si sa trochu odreagovala v NY nie?nevadi hore hlavu!!!!Jun bude plodny ;)

chmurkaxy
29. kvě 2012

@elinka36
Ahoj mojko, aaale, jún to nebude, tak nám to cele vychadza nejak zle, že ja letím 11.teho, manzel 14.teho a zrovna si prelietame šance.. doma bude 6 dni, potom letí na Filipíny, ja za nim az koncom jula, tak asi najskôr v auguste.. ale co to tu citam, že asi letite domov traja ?🙂) to je aké super, moc moc držím päste 🙂 idem si lahnut, zdochynam od bolesti, ako kazdy mesiac, a to sme este dnes z NYC soferovali na striedacku, čiže aj ja 6 hodin.. ale uzasne bolo, ved odpisem rano na IP 🙂 davaj na seba pozor.

mon777
29. kvě 2012

No tak ja som dnes teda takto. Včera ráno som si hodila duph. lebo som si povedala, že budem mať konečne 28DC cykly, no potom som si to nejako rozmyslela a druhý večer nezobrala. Myslím, že je ten výstup ten duph. z rána, no neviem, ako dlho sa drží v tele. Vzala som ho včera o 9.oo ráno a merala som dnes o 3.50

januliatko1985
29. kvě 2012

Ahojte dievata, ako si dam grafik do albumuuuu?

piefunko
29. kvě 2012

@mon777 to by si ten dufik mala brat od 15 dc aby si mala28 dnovy 🙂 nevadi toto moze byt z dufiku ta teplotka,mne vzdy ked si dam prvu vecer do rana vyskoci teplota,ale niektore baby na neho tak nereaguju...uvidime zajtra ;)

piefunko
29. kvě 2012

@januliatko1985 ja to robim cez print screen potom vlozim do skicaru,orezem a ulosim ako jpg ;)

mon777
29. kvě 2012

@piefunko No tak mne ho dala Dr. od 23 do 25DC a keď som ho brávala, tak mi pekne prišla na 28-29 DC 🙂 A vzala som ho ráno o 9.oo a merala som na druhý deň ráno o 3.50. To podľa mňa nemohol byť on, nie??

mon777
29. kvě 2012

@januliatko1985 klikni naň pravým klapátkom, daj uložiť obrázok, potom si ho daj upraviť v skicári a tam ho len ulož ako JPEG je to rýchlejšie, ako vravela piefunko, lebo nemusíš nič orezávať 😀