Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

magimary
30. kvě 2012

@zvolsiinylogin 12 ich mám v srdci (deťmi môjho srdca však ostanú navždy, aj keď u nás každé strávilo len cca rok), doma máme aktuálne 5 detí: dve porodené, jedno pestúnske a dve malinké babatinka z domova ako v profesionálnej rodine 😉

activia
30. kvě 2012

@magimary iba chod na den v ktory si mala hlienik (Cervical Fluid) a tam su moznosti, tak najlepsie by bolo Eggwhite 🙂

severankaa2
30. kvě 2012

@osicka36 jej si zlatá a koľko ti ich ostalo? Zatial som objednala len ovu testíky lebo tehu mám tri doma tak zatial netreba tehu ale keď dojdu objednám aj tie. Dúfam že sa zadarí tak som si myslela že na 30 by som si dala najkrasí darček a to bábatko no ale nestíham tak hádam to bude po narodeninový darček.

lagunasa
30. kvě 2012

@mattuliatko30 haha. ze do soboty. mne robi problem vyckat do zajtra rana🙂 . juj, bodaj by isla bt aspon na 36,5!!!!!

piefunko
30. kvě 2012

@magimary ale som vas namotala na ten ff co? 😝 😀 no pozeram ze uz to mas oznacene celou ciarou ale skrsi datum, no ono to berie podla teplot cize ak mas 3 dni vyssiu teplotu ako posledych 4-5 dni tak ti to oznaci ako den ovu, keby si znacila viacej aspektov, mozno by ti ju aj posunulo, niekedy to robi neskor, ked vyhodnoti ze sa pomylil, ale vies si nastavit ovu aj sama, od grafom ako ovulation detector - tunningúoverride 😉 no a iny hlienik si nemala?alebo neskor... skus si dat taky hlienik na ten neskorsi termin a mozno ti to prehodi 😅

lagunasa
30. kvě 2012

@zvolsiinylogin uuu, na 9dpo? tak to ma mrzi! ale teda nejak moc skoro.

lagunasa
30. kvě 2012

@magimary to s tymi detickami, to je uuuzasne!

zvolsiinylogin
30. kvě 2012

@lagunasa hrozne skoro...ak aj buduci cyklus bude taky, tak riesim s doktorom...moja prva mrcha po gyn.operacii, v podstate som rada, ale mala prist za 4 - 6 tyzdnov a ona za necele tri...aj tak sa zajtra spytam sestricky, co to vlastne zac je..

piefunko
30. kvě 2012

@magimary preco je vlastne take tazke u nas adoptovat miminko novorodeniatkove?

mon777
30. kvě 2012

@lagunasa No tak ja dúfam, že to tá predzvesť nebude a že zajtra vybehneš hore ako raketa 😀
@enah Tak teda sa mi podarilo chytiť lacný bus (musela som cestovať do LV po vysvečko a dodatok), tak som si kúpila testík. Ale je tam len jeden (RapidClear). A čo sa týka toho 16DC, tak na womenzone mi dalo ovu práve na 16DC. A aj by som bola radšej, keby to bolo vtedy, lebo to by sme presne vystihli deň 😝

Baby, čo myslíte, mám teda ešte čakať alebo skúsiť testnúť? Naposledy som bola na WC okolo 9.50, čo je už 5 hodín a nič som nepila. Len asi pred minútou dva glgy. Mohlo by to už ukázať, ak by som bola?? Lebo nechcem minúť ten test nadarmo, keďže mám len jeden 😒

piefunko
30. kvě 2012

@lauritka lauri nevies nahodou prosim ako a ci sa da v galerii na ff zaznacit aj ze chcem grafy s pregnylom (alebo niecim na tej baze)? dakujeeem 😉

magimary
30. kvě 2012

@piefunko noooo, to je otázka na dlhú diskusiu...
len by som upresnila, že nie je to ťažké, ako skôr časovo zdĺhavé...
ale inak vybavovanie ako také dáš ľavou zadnou...
v podstate s tým stráviš možno toľko času, ako keď ideš vybavovať stavebné povolenie (blbý príklad, ale ako fakt, že to ozaj nie je nič náročné, postačí)...potom si spravíš prípravu a už len čakáš...
no, nie všade je to čakanie dlhé-závisí to od kraja...
napr. BAkraj vybavuje žiadosti o NRS za 9-12mes., čo je v podstate podobné ako tehuľkovanie...
lenže-BAkraj je najrýchlejší, inde to trvá zväčša dlhšie...

na druhej strane, ak niekto nemá "ťažké" požiadavky, tak môže mať decuľko aj do mesiaca doma...
no, nie však novorodeniatko...

lagunasa
30. kvě 2012

@mon777 bodaj by.
podla mna pockaj na rano a teraz sa hlavne napi!

adka_pajerska
30. kvě 2012

Ahojte zienky,

tak som bola v tom Martine na vysetrenia a prisli vysledky ☹ Ze mam zlu funkciu stitnej zlazy ☹ Kazal mi objednat sa do tyzdna na endokrinologiu ale ked som tam volala najblizsi volny termin je 02/2013 a tak som volala do novamedu v bb a idem na krv 21,6,2012 o 7 rano.Preco musim ja takto trpiet.Ked to niesu hormony zle tak teraz to je stitna zlaza ☹ Ja asi nikdy nebudem mimi ☹ ☹

mon777
30. kvě 2012

@lagunasa veď jasne 😀 Idem umrieť od smädu 😀 Ale tak bola som preč a akosi som si zabudla pitie doma 😅

piefunko
30. kvě 2012

@mon777 no kedze mas len jeden (a druhy asi nebude 🙂 ), tak by som pockala do rana 😉

mon777
30. kvě 2012

@piefunko 😀 😀 😀 😀 že? 😀 😀 Ale tak, ako mi to bolo doteraz "jedno", keď som ho nemala doma, tak tak som teraz zvedavá a to nutkanie je otrasne veľké 😀 😀 😀

piefunko
30. kvě 2012

@magimary ahaaa, dakujem za vysvetlenie, ja len viem ze s novorodeniatkami je to tazke a ze nie je jednoduche ich ziskat na adopciu... ty si skvela zena ked ich mas doma tolko a pekne sa o nich staras 😉

piefunko
30. kvě 2012

@mon777 hej ale ked tam nic nebude oplieskas si hlavu o mur ze rano by tam URCITE nieco bolo, tak ho nechaj na rano a chod si kuknut nejaky film a spat o osmej, to pomaha 😀 😀 😀 😀

alenitka
30. kvě 2012

@adka_pajerska ahoj .. a mavala si predtym normalne cykly s ovulkou? alebo preco si isla nato vysetrenie ? mala s anovulaky?

magimary
30. kvě 2012

@piefunko oni sú tak úúúúúúúúúúúúúúúžasné, že to sa ani nedá inak.... 😵 😵 😵

mon777
30. kvě 2012

@piefunko hmm...idem radšej na poštu. Došiel mi balík, čo som vyhrala s havinkom titul, tak si ho idem vyzdvihnúť, tak zabijem čas 😀 Len to má jeden háčik...vyhrali sme (medzi iným) aj 20kg granulí, takže neviem, neviem, ako to budem terigať domov 😀 😀 😀 😀 Trochu sa zapotím. Len dúfam, že ak je tam dolu to malé miminečko, že mu to neublíži ☹

adka_pajerska
30. kvě 2012

@alenitka Chceme babatko a nadari sa nam otehu.Tak to riesia ze preco.

lauritka
30. kvě 2012

@mon777 jeeej, fakt ste vyhrali ?? gratulujem. hod foto psika . 😵

lauritka
30. kvě 2012

@adka_pajerska ☹ je mi luto.

ale utrcite sa to poriesit liekmi. aspon nejaka pricina sa nasla, preco sa nedari.

adka_pajerska
30. kvě 2012

@lauritka no tych pricin je uz tolko ze uz ani neviem ci je to lepsie ze nieco nasli ☹ ale ked videl dr.tie vysledky stitnej tak sa strasne zhrozil,ze to treba riesit do tyzdna ale nikam ma neobjednaju do tyzdna idem az 24.06. o 7,00 na krv ☹

mon777
30. kvě 2012

@lauritka toto je víťazná totečka 😵 pozeráš sa na Najsympatickejšieho psíka so svojím majiteľom. (foto je upravená ako kresba komixu, tak pre preto je "slabšia kvalita")
Ale mladá pani ma naštvala, lebo keď som došla domov, tak ma čakala s rozhryzenými žiletkami na chodbe. Tak nemám ani chuť sa jej po tú výhru trepať 😠 😠 Len dúfam, že neprehltla kúsok, lebo sa bojím, že by jej to črevko dorezalo ☹

piefunko
30. kvě 2012

@adka_pajerska ahoj nevesaj hlavu, daju ti lieky a budes ok, aj preto ti haprovali hormony a kym nemas stitku ok tak by ti haprovali stale :(

mon777
30. kvě 2012

Malá Freya Mardoll z Fólkvangu mala len 8 týždňov 😀 Teraz je to už veľká koza stará takmer pol ročná 😀 Bože, či ten čas letí 🙂

adka_pajerska
30. kvě 2012

@piefunko juj bodaj by si mala pravdu