• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
akoze ja nechapem. :grinning: :grinning: :grinning: vrrr :angry: uz som poklikala hadam vsetko a nic sa nedeje. :grinning:
1. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak mne už tie stotinky prídu dosť zbytočné :grinning:, dodávajúce ešte viac stresu do merania, ako ho občas mám (udrží sa teplota, neudrží, klesne, neklesne?) :slight_smile:

takže mne to takto vyhovuje, aj keď je to divná hadica, ktorú často nemávam :grinning:
ale nellie dakujem :wink:
krish no nemam zac.. :sweat_smile: kedze som neporadila :grinning: :grinning:

andzi... no ja ti neviem.. ale skus behnut na sono.. ono ten 7DC vypada ze ovu fakt bola, potom sa uz pekne drzis hore.. a inak by som ani ja moc neverila ze to bola ovu - ale v tvojom pripade to mozne je, kedze minule bol anovulak - takze mohol tam byt folik a prasknut hned po mrche.. vselico sa stava.... :wink:
ale skus behnut na uzv alebo nech ti vezmu krv na progesteron a budes si na istom... :wink:
1. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, jééé, to bych si moc přála, aby to nebyla :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam pozri na toto http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

a uz som videla viac takych grafov a skoncili // :wink: :sunglasses: :sunglasses:
1. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamengo tedy vy jste se tak krásně a často tulili to je nádhera tak doufám ,že miminko bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ale ja neviem kde je chyba :frowning2: asi som magor. :grinning:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a to je zle ci dobre ked sa taha hadica?flam ja to mam podobne
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi suhlasim s nelly - vyzera ze bola..a naozaj mohol fotik rast z minuleho cyklu..podla mna..ale sono by to ukazalo lepsie asi..
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
neliie: díky, už som sa objednala, radšej pôjdem, lebo nad ničím iným nerozmýšľam a proste mi to nejde dokopy. Chcem vedieť na čom som.
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby mohli by ste pozrieť môj graf?

http://www.fertilityfriend.com/home/29e637

ďakujem
1. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sse 17,18 den bola asi ovulka..uvidis aj podla dalsich teplot

ine veci nesledujes? hlien,ovutesty? krcok?
1. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja davam svoj
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
baby co ste sa vcera bavili o tom slabom krvacani pocas mrchy, ja som sa o tom rozpravala s mojim gyndom, lebo niekedy mam len jeden den a potom len spinim a on mi hovoril, ze pokial sliznica je ok na dany den cyklu, ze to je v poriadku.
andzi tvoj graf sa mi nejako nezda, skusala si tehu test? na tvojom mieste by som skusila :wink:
bonsai vyzera tiez ako nadejna tehulka, drzim palce :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nesledujem, meriam iba prvý cyklus tak sa len učím a ten 18 deň som merala o hodinu skôr nemohlo to kvôli tomu poklesnúť?
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi - ano pre pokoj duse pekne chod... :wink:

sse - vypada to ze 18DC bola ovu... :wink: mala si aj bolesti, alebo ovu vytok???
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, kukli by ste sa na môj graf, čo si myslíte? Mám testovať alebo dojdú krámy? dakujem
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73460/nummer=1
:grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, potrebujem od vas trosku poradit...
zajtra potrebujem vstavat o piatej o 1,5 hodiny skor ako obvykle meriam BT. Dnes som si schvalne nastavila budik aj na piatu, aby som zmerala teplotku aj o 5 aj o 6:30 a vznikol mi tam rozdiel 0,25 °C. O piatej som mala 36,25 a o 6:30 som mala 36,5. Moze byt medzi 1,5 hodinou taky velky rozdiel??? :confused:
Cakam ovulku a nechcem o nu zase prist (ako aj min. mesiac).. mozem si zajtra k nameranej teplotke o piatej priratat zhruba 0,25 °C???
tu je aj moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
1. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajama testuj :wink:

sse ovulka bola na 18 DC, zajtra ti ju oznaci FF. ta hodina by to az tak neovplyvnila.

blackrose vies ako o nu neprist ?? snazilkujte kazdy den :grinning: .... mne hodina taky velky rozddiel nerobi. max 0,1 stupen. ale teraz by som podla tej zvysenej teploty povedala, ze uz mohl byt vcera :confused: vcera si nerobila ovu test ?
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja viem, my snazilkujeme cely mesiac aj ked nie uplne kazdy den :wink: ale chcela by som vediet, kedy bola/bude :slight_smile:
no mne sa to prave nejako nezda (pocitovo) ze by bola vcera, tak neviem... ovu testy som este neskusala, ale rozmyslam, ze si dnes kupim :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajama ja by som testla. :wink: ale tak zase ja som maniacka do testovania :grinning:
1. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajama - joj nemam rada wk :sweat_smile: tam som vzdy magor z toho kolko DPO ste... :grinning:
takze ty si 12-13 DPO - v podstate uz testovat mozes, niektorym baba uz tienik ukaze na 10-11 DPO alebo este pockaj ako zajtra a potom testuj.. :wink: neviem, aku dlhu mavas LF... :wink:

blackrose..v 1,5 hodine je veru rozdiel v teplote...ja ked aj meriavam niekedy skôr tak vzdy zapisem presne tu teplotu co nameram - neviem ako to riesia ostatne baby... skoda ze to nemas viac dni odsledovane ci ti to robi taku odchylku...
1. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blackrose: ja keď musím vstať skôr, tak si zapíšm takú teplotu ktorú som namerala ale zadám čas kedy a ono to potom vyznačí bielym krúžkom ako odchýlku.
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dnes som 13 DPO, a neviem akú dlhu mam LF, pretože toto je môj prvý graf :wink:
dnes pojdem kúpiť testík a ak do zajtra ráno mrcha nedorazí tak testnem z ranného moču :grinning:
a myslíte,že tie teploty sú dobre na tehu? vďaka babenky
1. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mne inak tiez 1,5 hodiny az taku velku odchylku neurobi...
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sse ja ked vstanem o hodinu skor-teplotu mam minus 0,1 stupna... ked o hodinu neskor +0,1, o dve neskor +0,2 :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish aj ja som maniacka do testovania ale minulý mesiac som veľa korún vyhodila na testy,tak som sa rozhodla,že idem merať bt a až ked bude čas,že začnem testovať.....no a tak sa vas preto pýtam,či je už ten čas a či mam tie teploty dosť vysoké......tak zajtra testnem :grinning:
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved prave preto sa mi tiez zda, ze 0,25 je vela... ale ved zajtra odmeriam, odmeriam aj v sobotu o piatej aj o pol siedmej a porovnam... :slight_smile:
dakujem vam baby :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajama jeeej ty si teda novacik v merani asi ako ja :grinning: aspon tu nie som sama :wink: podla mna mas pekne teploty na tehu len ci ti zajtra rano neklesne. ako dlho sa snazilkujete?
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajama: hej, uz je cas. Teplotky su v pohode. V podstate, ked neklesaju, je celkom dobry cas na testovanie. Teoreticky by pri tehu mali teploty rast este trochu ako zvycajne a potom sa udrzat, ale uz sme tu videli tehu grafy, kde otali teplotky ako zvycajne a pri MS neklesli. Takze ano ;) Drzim palce
1. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek