• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka uz som sa ta na to pytala pred par tyzdnami, ale na utvrdenie - dokimu nemam spominat, ze som tento cyklus nebrala duphik, mam ho nechat v tom, ze hej, vsak?
31. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ale dobre si poznamenala, mozes verit dalej, ze sa zadarilo :wink:
31. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 hm...zaujímavá úvaha...
ja som teda toto u seba ešte nepostrehla, mávam ovuláciu presnú ako hodinky, takmer vždy presne uprostred cyklu a bolesti typické pre vyplávanie vajka, takže je to neprehliadnuteľné...
no, ale: výnimky potvrdzujú pravidlo-všakže? :wink: :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mozem sa k Vam pridat? po asi rocnom nechranenom obdobi sme sa k nicomu nedopracovali, je pravda, ze boli prestavky a nijak extremne sme sa nesnazili :slight_smile: ale stale nic :cry: ... tak idem merat, ako pri prvom ... merala som asi pol roka a podarilo sa :wink:
31. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary ani tie hodinky nebyvaju vzdy presne :sweat_smile: to je prave ta vynimka potvrdzujuca pravidlo :slight_smile:
ja som sa tiez parkrat takmer napalila - velmi dlho som bola zvyknuta napriklad na nizsiu ovulacnu teplotu (36,4) a ked som mala prvykrat od 36,6 tak mi to prislo take divne :unamused: ale zvykla som si :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ako dlho sa snazite? mne sa velmi paci, ze nestracate trpezlivost a nadej ... ja som v tomto horsia, aj kym sa nam Sofca podarila, bolo to strasne obdobie, stale som bola ako na vlnach :unamused:
31. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary tak ja beriem kefku, pastu, pyzamko a skusim sa za tebou vyštverať :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 hej :slight_smile: zbytocne nech ta nezdrbe, oni tomu lieku tak veria.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@emode ahoj my sa snazime 16ty mesiac, obaja sme zdravi, mame 1dieta a jeden potrat za sebou ale tak do konca leta sa nam to hadam podari! :wink:
31. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 viem všimla som si to keď si písala, že keby si teraz zostala tehu...bábinko by sa narodilo na tvoje narodky :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki :wink: vsak to, nech nedostanem sprdung, lebo este prehlasi, ze taky dlhu cyklus mam kvoli tomu, ze som ho neuzivala :grinning: :rolling_eyes:
31. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak, tak-presne ako vravíš!
@activia , nech sa páči! miesta je tu dooooosť pre všetkých!!!! :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 ale nič z toho hádam nabudúce už to bude jedno kedy len nech sa zadarí.
31. kvě 2012 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva jaaaaaaaaj noooo ja som mala egg tahavy asi dva krat tento tyzden, ale nie cely den tak som ho neznacila ... a tiez ma to dost prekvapilo ... a kedze som tehu tak aj ty siii a hotovo !!!
31. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
yasmin0001 kde si kocka, uz po ovulke? daj o sebe vediet :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 oh tak nie si tehu ?? :unamused: nejak som verila ze budes tento cyklus-
31. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka gratulka! neboj aj mna pichalo a aj kramove bolesti su normalne....kedy ides k dr?
inak ja idem vecer.tak drzte palce...
A TEDA V SOBOTU SI PRIVSTANEM :grinning: sa tu budete predbiehat ze kto da prvy tehe
u test :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka nie moja nie som tehu včera prišla mrcha preto som si objednala ovu testíky u teba.
31. kvě 2012 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 neviem preco som myslela, ze ti este nedosla sakra :unamused:
31. kvě 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 hej určite....ja som si v marci k narodeninám našla dve čiaročky :wink: ....a tebe sa ešte v marci môže narodiť bábinko :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana dakujem za povzbudenie... ked nebude nejaka komplikacia tak pojdem az tak o cca 2-3 tyzdne nech je uz vidno srdiecko ... a tebe drzim silnooo palceee nech to dobre dopadne ...
31. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka
áá, potichoučku gratuluji :dizzy_face: držím palečky, aby bylo vše v pořádku .. opatruj sebe a bříško :dizzy_face:
P.S. už to ví muž ? :dizzy_face:
31. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna dakujem .. jooo on to vedel hned ako prisiel domov, som bola taka vysmiata ako uz dlho nie :grinning: ale uverime tomu az ked to bude potvrdene doktorom... tehu urcite som citim to na sebe, ale ci je vsetko ok je otazne.. ale vsetko bude ako ma :grinning:
31. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 nie po ovu nemám nič....nechám to tak a uvidím :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak sa mrknite na tie moje ovu testy....a dnes ma celý deň dosť pichá ľavá strana :confused: a inak v skutočnosti sú trošku silnejšie :sweat_smile:
31. kvě 2012 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ale pozitiv este nenii mozno zajtra ;)
31. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no ten ráno vyzera uplne pozitívny,len to na fotke nie je vidieť :confused: no nič,dnes skúsime keksík,dúfam že to bude v poho :sweat_smile: a uvidím teda zajtrajší test :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ved na tom nic nepokazis ked budes skusat keksikovat a potom aj zajrta ;)
31. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Nic nie je stratene, pokial nie je cervena. Pozri na lagunasa, ako skace. Iank ja dnes 37,1°C. Skoro mi oci vypadli
31. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Mas to pekne. Drzim palce
31. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka Gratulujem tehulka!
31. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek