• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@melisaaa Heloo :wink: ako sa mas??? :slight_smile:
31. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 tak do tretice určite všetko dobré :grinning: ...aj u nás to tak bolo :grinning: .... ale tie teplotky sú celkom fajn aj keď poskakujú :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 Ale necitim sa tehu,tak som to vzdala,nechcem sa uz sledovat,lebo potom si namyslam ja sa uz takto pred mrchou zacnem pomaly zmierovat ,potom to tak neboli :wink: Dakujem za povzbudenie moja.Ty sa drzis dobre vidim,plan optimizmu,musis byt super tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 fiiihaaaaa no tak ak by bol ip len v pondelok tak to by sedelo juuuj tak musis testnut s nami v sobotu :grinning: :wink:
31. kvě 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 dakujem, ale ved ty si tiez krasne hore, netestnes s nami v sobotu? :dizzy_face: ja tiez inak nic moc necitim a prsia vobec, to ani pri mrche, ani neviem ze ich mam :grinning:
31. kvě 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa je tu moja spolubojovnica prosim? halo haloooo :grinning:
31. kvě 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ako zafunguje vyvolavacka tesne po ovulke? skráti sa tym LF, či to nezareaguje vôbec?
31. kvě 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 poskocila a dost. este som zacala aj spinit. tak som zvedava ci to spinenie je dobry alebo nie. ale teplota ne hore.
@mon777 moja zlata, ja tam vidim len flak. to je dobre?
ja som zvedava ci budem aj nadalej tak skakat a teplotami ako doteraz. radsej by som bola len takto hore.
31. kvě 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko V sobotu -nedelu necakam mrchu :wink: ak nepride drzana :wink: tak testnem :slight_smile: ale nemam dobre testy 25 som sa vcera dozvedela,ze to nie je bohvieco ;) ale tak uvidime
31. kvě 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Ale tieto testy sú nafigu a často zavádzajú, tak neviem :unamused: Prečo by som potom dnes klesla??
@lagunasa no ten fľak tam je preto, lebo mi tam kvaplo viac ako 4 kvapky :unamused: Ale inak tam tá čárenka je. Ale neviem. Neverím tomu testu...ako som už povedala, často zavádza :unamused: Asi kúpim za to 1€ v DM, ak budú mať. A inak, keď už som, pri tom, tak to ich majú normálne na regáli?? Tam som ešte nekupovala, tak neviem :grinning:
31. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 tie pocity pred mrchou su podobne ... keby len clovek vedel, co sa tam dole okolo tej ovulky deje :confused: :confused: :confused:
31. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 presne tento test s pred takmer 4 rokov mam v albume a tiez som kvapla viac ... bol sice uz druhy, predtym prvy, co som robila, bola tiez len slaba ciarka a videla som ju tam tiez az po zaschnuti ... drzim palceky :sweat_smile:
31. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode Presne vcera som na to myslela,ze ach keby som sa vedela pozriet :grinning: vcera som este pripustila tu moznost,ze sa podarilo,ale dnes :unamused: asi tak :slight_smile: jednoducho to necitim.
31. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobockaKde si moja nikde ta tu nevidim,ako sa mas??? zajtra je 1.6 :wink:
31. kvě 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode hej, ibaže tento môj je taký rozpitý špatný...no neviem :unamused:
31. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hej v Dmke ich maju pri kondomoch v regali :slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna Som ti napisala taku dlhu IP a cele sa mi to zrusilo :angry: skusim t napisat pozdejsie,nejak mi to nefunguje :angry:
31. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva veru skacem vseliako, ale stale sa drzim nad hladinou/ciarou. ale poveda som si, ze uz dole nejdem a zajtra ostavam minimalne na rovnakej teplote ako dnes!!!! a spinenie uz nebude. ako pekne to mam zariadene, ze?
31. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 tak kup aj ty v DM tie pepino 10tkove :slight_smile:stoja euro 1,19 to je niiiiiic :slight_smile: a su celkom ok si myslim, ako mamatest je naj, ale aj tieto su ok a su 10tkove hlavne :slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko díki :slight_smile: Hmm...to aby som naškriabala 1€ niekde :grinning: Ale aj tak mám pocit, že tento test si zo mňa robí haluz, ako tie minulý mesiac a že na tom novom nič nebude. Veď klesám, nestúpam :unamused: A myslíš, že by som do FF a WZ mohla dať pozitívny test??? či radšej nič? A ako by si tam zaznačila taký žltkastý hustý výtok?? Iba C??
31. kvě 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Si zlata dakujem,len som v USA :wink: urobila som chybu,ze som nekukla na citlivost ked som kupovala,ale pojdem pohladat aj take.
31. kvě 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hej hej v regaly. raz este ked som sa bala byt tehu som ich tam kupila.
31. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ďakujem :slight_smile: No ja som nikdy v DM nič také nekupovala :grinning: Ja tam vlastne ani nechodím :grinning: A v 101 ich nemajú, nevieš? Lebo DM mám ďaleko a tam sa mi nechce trepať :grinning:
31. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako baby? Dávno som tu nebola? Ktorá je v čakacej dobe? Nejaká nová tehuľka, alebo naopak členka skupiny, ktorej prišla mrcha? :unamused:
31. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 fuha, tak to ja neveim...

viem ze sa ti na chvilu teploty zvysia, to urcite a potom by sa mali drzat dlhsie, ak teda fakt ovulka bola.
ak nebola tak by to malo klesnut uz po par dnoch,,,

takze uvidis ;)
31. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6
asi sa mi zasekol teplomer, co si myslite??
31. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ahoj moja je nas tu viac cakateliek, v sobotu mame hromadko testovanie :slight_smile: ty ako? este ti byva zle?
31. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 v 101 neviem, ale v ba ich maju aj v tescu napriklad :slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 daj len creamy alebo sticky aby si vedela ze iny ako predosle... alebo si to len zaznac volakde...zatial nedvaj pozitivny tehu test, vydrz do soboty :wink:
@elinka36 tam asi nemate DM co? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no výsledok teda taký, ze na ľavom vajecniku niečo cca 19mm, endometrium 12mm, agolutin 10ml/2 ampulky a odber na hcg...
len pre info graf http://www.fertilityfriend.com/home/120212
31. kvě 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek