• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
dobré ránko kočky.....fuuuuj ale je dnes voknu hnusne :angry: :angry: tak tu je môj grafík....včerajší keksík dopadol dobre,žiadna krv :grinning: :grinning: tak dúfam že už to je dobré a čakám na ovuuuu :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
1. čer 2012 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@evakva jej gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe dobre ranko :slight_smile: veru, je hnusne... ale je piatok, dajako mi to pasuje - škaredé pocko, v praci (možno) zahnivaren... :grinning:

ty si aké schodky robíš :slight_smile: už by si aj do tej pivnice mohla dojst, tebe sa tam dolu tak paci? :sweat_smile: ozaj, budeš aj dnes robiť ovu test?
1. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja http://www.fertilityfriend.com/home/120212 som sa vybrala do Tatier na menšiu rekreaciu :grinning:
1. čer 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@riana12 že zahnivaren :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš idem opačným smerom :grinning: :grinning: ale dúúúúfam že už za chvílu sa to otočí :grinning: :grinning: no budem robiť ovu test aj dnes,lebo aj dnes ma popicháva ľavá strana,tak pre istotu :grinning: a ty kedy ideš k tomu dokimu??
1. čer 2012 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja odpadnem....tak predsa ovu :confused: :grinning:
1. čer 2012 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neviem, či bola ovu - včera size už zvýšená, ale dnešná je kvoli agolutinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na kontrole som bola vcera - pozri popis grafu :wink:
1. čer 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a kedy ideš k dokimu,však on ti povie že či bola alebo nie :confused: :sweat_smile:
1. čer 2012 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mrk ešte raz predošlý príspevok :wink:
1. čer 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe myslím, že môj by mi nepovedal, či bola - prvé žlté teliesko nazval zakrvacany folik, vcerajsie cudo zase slabo reagujúci folik... no vyznaj sa v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha,tak to znamená že si mala ovu? alebo tam máš 18mm folík :confused: ale keď si nasadila agolutin,tak musela byť ovu :confused: :sweat_smile:
1. čer 2012 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to č omá šlapací ultrazvuk :confused: :confused: a ty si si to tiež kukla?
1. čer 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe podľa dokiho názvov pre útvary na vajecnikoch sa asi tak skoro nedozviem, co to je, preto som to do grafu zaznacila ako folikul/teliesko... ja by som tipla teliesko, malo to zvlastny tvar, folikul aj cystu som uz u seba videla, vyzerali inak... vlastne sa to podobalo na "zakrvacany folik" spred 3 mesiacov, kedy som bola unho 4DPO, takze to vtedy bolo teliesko...
agolutin ako vyvolavacka :wink:
1. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes som zopakovala test z raneho a kolajnice riadne. Ked pridem domov z prace, hodim foto. Moj graf je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2 a od zajtra nemeriam.
Vsetkym Vam dakujem za gratulacie a posielam tehu bacilky - tfuj, tfuj, tfuj
1. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@riana12 jeeežiš....no ja by som z toho mala miš-maš :confounded: :confounded: ty sa teda vyznáš :grinning: tak dúfam že to bola ovu teda :grinning: a ten agolutin to je niečo ako dufík alebo utroš??
1. čer 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva srdečne gratulujem mojka....takže aj tebe vyšiel zázračný máj :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe podľa mňa ma berie ako pacientku, čo tesne po HAK určite nemôže mat ovu a takisto ju nemoze mat neskor ako 14DC, preto to vsetko tak zvláštne nazýva - alebo ma nechce strasit slovom cysta... tým, že sa mu tam ukážem raz za 2 mesiace, môže byť preňho ťažšie určiť, o čo sa u mna jedna... ale ved neva, viem svoje...
1. čer 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jáááj ty máš tabulkového dokiho :grinning: :grinning: inak aj môjmu sa stalo že som tam išla že či vôbec bude ovu a on že nie nič nevidí a o pár dní bola ovu :angry: :angry: tak ja nechápem ako to pozerajú :angry: :angry:
1. čer 2012 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Vysiel. Stale sa trasiem. Vcera som bola u lekarky, no bola tam len sestricka. Chcela ma hned nechat na PN. Ja som ju ukecala az od utorka, kedy idem aj na prvu kontrolu. Nasadila som duphaston a verim, ze to vyjde. Aj tebe to vyjde, neboj. Ved mas pohnojene :wink:
1. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Je to mamatest 10. Ja ine ani nerobim. Su najspolahlivejsie
1. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka Ja som isla tak skoro kvoli MA (mala som pred 7 mesiacmi), aby mi dala duphaston. Na kontrolu pojdem v utorok a hned aj na PN. Nechcem nic riskovat
1. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ta ti teda držím palčeky.....ale aj tíško závidím :sweat_smile: :sweat_smile: a ty si už potratila,keď treba takéto opatrenia :confused:
1. čer 2012 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak ked si dáš 2 a 2 dohromady a odsledujes si čo najviac toho, tak dá sa :wink:

agolutin je v podstate progesteron - najviac sa využíva ako vyvolavacka - 1 injekcia, ktora sposobi prudky narast hladiny progesteronu v tele a akonáhle sa v priebehu pár dní spotrebuje, poklesne hladina progesteronu, mal by ten pokles spustit MS... niekedy gyn dávajú agolutin aj ako podporu pri zacinajucom tehotestve - to sa potom picha niekolko dní po sebw - je to silnejšie bez duphik alebo utros..
1. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha už rozumiem.....no som zvedavá ako dopadneš :slight_smile: a to koľko dní budeš brať
1. čer 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe iba včera 1 injekcia, nič viac už :wink:
1. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Potratila som pred 7 mesiacmi. Tak sa bojim, ale verim, ze teraz to bude OK.
1. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to sú injekcie? a to si si pichla sama :confused: a to ti predpísal doki?
1. čer 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva neboj teraz to už bude dobré :wink: :wink: tak sa teda daj vypísať a vegetuj doma :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2012 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak baby, ja som zase dole www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc :frowning2: ale uz som si na tie moje skoky zvykla ale uz by aj prestat mohli.
1. čer 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa fuuu....máš to fakt divoké....a nerobili ti HP :confused:
1. čer 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek