• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@elebe to je jedine na predpis, bezne to má moj gyn v zasobe, vcera som si ale musela na otocku ísť do lekarne - od ordinacie sú blízo min. 2 lekárne, takže pohoda...
balenie máva 5 ampuliek po 2 ml (koľko látky je tam obsuahnutej, neviem), ale gyn ti uz potrebné množstvo naordinuje podľa potreby - ja som vcera dostala 2 ampulky... picha to sestricka do zadku...
1. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 aha....takže tebe to dali ako vyvolávačku :slight_smile: takže čakáš na mrchu? a to do kolkých dni by toi mala príjsť?
1. čer 2012 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
mne to sestrička pichla najprv jednu ampulku - zabudla, že mam dostať 2, tak mi po odbere krvi (že musia pre istotu brať pri meškani na hcg) dopichla ešte jednu na druhú stranu... všetko v pohode, nic ma nebolelo, ale id vecera mam takú svalovicu, ze ledvaj sedím a ležať môžem na bruchu - tie miesta vpichov su teraz citlivé, ale pohoda :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no môže prist kedykoľvek v priebehu 10 dní... ale ak som mala ovu, tak nepride hned, bude mi bezat esre moja lutealna fáza...
1. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no však toto že teraz nevieš či bola ovu a doki ti prd povedal....takže len čakať teda či príjde mrch ado 10dní alebo max do 15dni....no na nervy :angry: :angry: ja som tiež tušim raz dostala vyvolávačku a tiež ma bolel zadok strašne :confounded:
1. čer 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe jake dobre schodiky robis :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
1. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@red_kika no vidíš schovávam sa do pivnice :slight_smile: ale dúfam že čoskoro budem na poschodí :grinning: a ty si ako na tom?
1. čer 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elinka36 ale tak ja som celkovo večný optimista :grinning: ...napriek všetkému čo som si odžila, som verila, že raz bude dobre....a preto si to aj teraz užívam :dizzy_face:
....nemáš sa čo stresovať, aj tak teraz už nič s tým neurobíš...už len počkať a možno sa zadarilo a keď nie....veď funguješ v poriadku, tak sa nemusíš báť a čoskoro to príde :wink:
1. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe http://www.fertilityfriend.com/home/29bfb5
nejak sa mojmu telu nechce ist dole :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika ale neboj ono to pôjde dole,tak ako mne....pôjdeš aj ty do pivnice :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte kocky, ja som mala dnes takyyyy kraaaasny sen ze ked zazvonil budik tak sa mi zacal snivat zase a to som myslela ze je to uz naozaj a no ten hajzel budikovy zazvonil zase :angry: :angry:
@elebe @riana12 pekne ste si to podelieli baby jedna do pivnice druha do tatier :grinning: :grinning:

inak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
1. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@piefunko a ty kedy budes testovat? :slight_smile: mna si dokopala do toho, tak teraz budem ja teba bombardovt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko aj dnes si testla?
1. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko fíha....aký pený grafík....tak šup testík :grinning: :grinning: ty nás tu prehováraš furt a tak teraz my teba :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe no ak mi hned nepride MS, tak bola ovu - napovedala by tomu vcerajsia zvysena teplota - 36,79 a to cudo na vajecniku, co by mi sedelo na teliesko... ale vsak uvidim, co a ako :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no vsak my si to potom vymenime :grinning: ja do pivnice a @elebe do Tatier a uz sa tam dufam aj odsthuje :wink:
1. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 však hej....keksík bol tak v poho :sunglasses: :sunglasses: a vy sa teda snažíte alebo sa len sleduješ? :confused:
1. čer 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahoj tak si krásne na 37, ty si už jasná moja, to bude krásne tehu, ale ja tahám zase hadicu http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0 :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@elebe iba sa sledujem... :zipper_mouth:
1. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa grafík krásny a veľmi nádejný....takže najbližšie tehulky ty a
@piefunko :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 aha a prečo teda ešte nepracujete na miminku? ak nechceš nemusíš odpovedať :sweat_smile:
1. čer 2012 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika
@magimary @melisaaa baby testujem zajtra, ale vobec nemam chut, ja som totiz po tom sne (ze som testovala a boli kolajnice) testla a bol tam uuuuplny dusik, slabsi ako vcera cize pregnyl ktory mizne.... a na 10dpo by uz malo byt vlastne hcg a to by silnelo cize som z toho ostala taka zdeptana :frowning2: :pensive:
1. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva krásne sa ti zelená grafík, ešte raz blahoželám a chytáááááááááám bacily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe snivalo sa mi ze som testla a boli // potom som sa zobudila a isla testnut a tam kolajnice tak som to nafotila poslala vam vsetkym sem a potom ten HAJZEL budik zazvonil znova.... tak som sla ciknut a je tam akurat mizerny miznuci pregnylovy duch :angry: :frowning2: :frowning2:
1. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko nedepkuj.....10DPO je málo a za dna dni môžeš mať kolajnice....tak prestaň :angry: :angry: :grinning:
1. čer 2012 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evakva Bože môj, ja ti tak strašne závidím :cry: Ja som na tom strašne :frowning2: Len neviem, či mi mohlo BT ovplyvniť to, že som sa o 1.15 zobudila a bola hore tak 10 minút a potom som merala dosť krátko na to (3.52) bolo 36,6. Nemerala som presne 10 minút ale len 8 (do 4.00). Tak som potom skúsila hneď ešte raz a tam už bolo 36,65. Ale tak ja ozaj neviem :unamused:
1. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa
@piefunko Ahojte dievcata, no veru kraaasne grafiky, nechcete testovat?????? :slight_smile: urcite sa tam cosi ukaze :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@melisaaa mojaaaaaaa tak si zase hore super, ja som sice 37 ale vidis, pislaa som jak dopadol test, uvidime zajtra co z toho bude ale uz pomaly radsej kupujem vlozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek