• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko juj moja, nedepkuj, a veríš, že ja som mala taky isty sen, že dve koľajnice boli na teste, zajtra budú čiaročky, tehu čiaročky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko odkial vies ze to bolo z toho? sak nie kazdej na 10DPO hned ukaze kolajnice
podla mna to este len bude silniet
1. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no snivalo sa mi ze tak boli zo dna na den :grinning: a nejsuuuuuu :grinning: :grinning: a to som vcera ocumovala ci je ten zo vcera tmavsi ako z predvcera ... houbeles :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neexistuje, ze z takeho krasneho grafu by neboli dve ciarky, trpezlivost-silno na teba myslim :wink:
1. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe meriam prvy mesiac a som druhy mesiac po hak co som brala 7 rokov. u gynekologa som bola Len na preventivke mesiac dozadu. podla mna je este skoro na HP.
1. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ja si tak na tajnasa testujem od 3dpo obden a od 8dpo kazdy den :sweat_smile: sledujem ten pregnyl ako mizne vies :sweat_smile:
1. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia @red_kika @melisaaa @elebe baby vy ste take zlateeeeee dakujem za podporu budem na vas zajtra mysliet pri cikani :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piefunko no a odkiaľ teda vieš že ti pregnyl nevyprchal a ten dnešný testík bol už z tehu....uvidíš znova o dva dni,alebo zajtra....verííííím.....že zosilnie,musí :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe bodaj by si mala pravdu a po krásnej plodnej ovulke nás nasledovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jaj tak ty takto :sunglasses: a ten pregnyl musis uzivat? naco to vlastne je?
ja som okrem vitaminov este nikdy nic neuzivala na podporu otehu
1. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja ukaz ten test, ved ak tam je duch tak to je super, ci? ved aj ja som brala dufik a robila som test na 8-10 dpo a dusik slabulinky, kukni do alba, ukaz svoj test!!! a rychlo :grinning:
1. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa aha....no ak si len druhý mesiac od vysadenia HAK,tak ja si myslím že ti to preto skáče,že máš ešte pobláznené hormóny....ono sa to ukludní,alebo už si tehu :wink: :wink:
1. čer 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe este maju prednost kupa bytu, svadba a tak... a hlavne chlapska jesitnost, ze on je este mlady :grinning:
1. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva krásne testíky :slight_smile: ..... tak nech len silnejú....a ešte raz všetko dobré prajem :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ach jaj....tento mesiac mám narodeniny a krajší darček by som ani nemohla dostať :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ukáž testík :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ukaz testiky, prosiiiim :sweat_smile: :dizzy_face:
1. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to musí výjsť, veľmi ti to prajem :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha....jasné chápem....a koľko má rokov tvoj drahý?? my sme boli na tom tiež takto,ešte nie ešte nie a teraz to akosi nejde :angry: :confounded: :frowning2:
1. čer 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 mame na plane zajtra hromadne, no ako som spominala ja uz som aj dnes lebo sledujem pregnyl ako mizne a je tam dusik, ale slabsi ako vcera cize zatial nic netmavne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: uvidime zajta
1. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem pekne a v kútiku dúše tajne dúfam že sa konečne podarí a nebude zase biotehu,ale už konečne normálne :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 zlatik ale ja som mala pregnyl a to je hcg cize to mi musi zmiznut z krvi a potom sa tvori vlastne hcg.. teda v pripade tehu a mne zatial len slabne....
1. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko veru ukáž testíky....aj my ti ich posúdime :wink: :wink:
1. čer 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mici cikam na tajnasa od 3dpo :grinning: :grinning: obden a od 8dpo denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tmavnut bude az tak o 2 dni neboj :slight_smile: drzim palce. a ukaz ten test!!!
1. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe joj uz som v robote, zajtra poslem vsetky spolu, alebo vecer rano som na to nemala chut, bola som smutna :pensive:
1. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a ty si skus tiez urobit moja, urcite tam uz bude dusik :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, prepáčte, že vám sem "vtrhnem", ale nedá mi:
@magimary - u teba to je vyzerá nádejne, tentokrát verím, že sa zadarí aj dievčatko :slight_smile: . Drž sa :slight_smile: . ja som sem pred necelými dvomi rokmi pridávala tehu testi s // - a dnes sa teším už z ročného synčeka :slight_smile: .
držte sa všetky :slight_smile: .
1. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@red_kika to je na prasknutie foliku, kedze mi minuly mesiac nepraskol a zanikol, doki mi ho pichol tentokrat, a to je vlastne hcg, a mala som dvojitu davku cize niekomu vyprha po 4dnoch niekomu po 12tich... ja som sucha palica tak mne to asi trva dlhsie :grinning:
1. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dobre mojko....ale nesmúť mi dobre?? 10DPO je fakt máličko,takže je ešte veľká šanca....keď to výjde tebew tak aj mne potom,tak sa snaž :grinning:
1. čer 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 dakujem krasne, vecer ich sem hodim vsetky uz som v praci a mam ich doma :slight_smile:
@elebe zlaticko zelam si velmi velmi aby vam to vyslo tento mesiac na narodeninky :dizzy_face:
1. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek