Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
1. čer 2012

@riana12 fakt? to ja zase furt cakam s cim pride s akou vymyslenostou 🙂 uplne som cakala ze ako nakoniec prebehnu zasnuby a vymyslel to tak uzasne romanticky a originalne, a pritom jednoducho a stacila mu k tomu jedna zlata snurka ze som az nechapala a revala jak mala :D ja som tiez chcela svadbu ale potom aj koli financiam sme sa bavili a v podstate ak si mam vybrat ci za 3tisic spravim svadbu alebo budem rok na md tak radsej MD 🙂 lebo len saty a obrucky kolko vyjdu a chcem urcite minimalne fotky zo svadby a tak nejak tu svadbu uz proste nenahanam, mozno aj tymi zasnubami, ze viem ze chce a to mi nejak staci 😅

piefunko
1. čer 2012

@mattuliatko30 joooj len abyyy 😅

lagunasa
1. čer 2012

@enah tak nasi sa tiez brali koli mne. tiez bez penazi, z ruky do huby. na prvu dovolenku pri mori setrili 2,5 roka. byt sme sice Mali zariadeni ale tak obycajne a nerekonstruovali sme ho kazdu chvilu ako int ale na vylety sme chodili skoro kazdy vikend niekam do lesa. som rada za tie zazitky a peniaze mi nechybali mamina to vzdy nejak zariadila.

zucana
1. čer 2012

baby kokso kym ja vas docitam aj zabudnem co som chcela 😀
odp rvej stranky chcem napisat,ze @elebe urob si ovu test a teraz citam ze uz asi cikas 😀
@annavi dokelu ja kazdy mesiac dufam,ze tu das uz tehu test....
ja teda cakam do 12teho na kontrolu...nech je uz srdiecko...
baby a zajtra o kolkej mam zapnut rano comp???? 😝
inak idem sem aj ja hodit ze ja mam 31 tento rok a mm 39 ....ja som si tiez babo bez svadby nevedela predstavit a poviem vam,ze hlavne v zahranici.ale ani zo sna mi nenapadlo,ze to bude tak rychlo...po roku ma poziadal o roku v nase rocne vyrocie a iba po 6 mesiacoch co sme spolu zili...ale ako sa hovori spravne rozhodnutia sa robia rychlo nie ? 😅

lauritka
1. čer 2012

@annavi asi zajtra ;)

lagunasa
1. čer 2012

@mattuliatko30 tak so pekne pockaj na ovu.

enah
1. čer 2012

@lagunasa a verim, ze sa nerozviedli.) ako vidis Ty, tie mladomanzelstva co sa teraz rozvadzaju? /ja v mojom okoli nie som so ziadnymi mladomanzelmi v kontakte. nasi kamarati sa neberu-ale tu v cechach je vacsina z rozvedenych/oddelenych rodin/

riana12
1. čer 2012

@piefunko ja ani zasnuby nepotrebujem - niekto si da na tom velmi zalezat, ze bez zasnub ani svadbu... a musi to byt neviem ako romanticke... ja na to nie som, i ked pri druhych sa mi ci svadba, ci zasnuby pacia, paradoxne, ked su pekne pribehy, pride mi to super, romanticke... ale ja osobne na to nie som...
mne staci suche skonstatovanie, ano, chcem byt s tebou, myslim to s tebou az tak vazne, ze chcem svadbu... aj ked premyslam, ze ak mame mat svadbu o 20 ludoch a ak kvoli tomu absolvovat ten povyk okolo, a takisto tiez to nie je zadarmo atd., tak to vydrzim tusim aj bez svadby 😔

enah
1. čer 2012

@piefunko jej ako to vymyslel s tou zlatou snurockou? rozhodil ju po byte a mala si ju tahat, ci ako riadninu nit ist za nou, alebo? To je presne to - vznikla tym medzi Vami vacsia dovera.)

enah
1. čer 2012

@riana12 hm, ja po tom pragmatickom konstatovani, len nechapem co robi na zaver ten posmutnely emotikon - tak si alebo nie si s tym spokojna?

mon777
1. čer 2012

@lagunasa Ja ti prajem, aby to tak bolo, ako by si chcela ty 😉 Hrozne som zvedavá, ako dopadneme všetky 🙂

zucana
1. čer 2012

inak baby mm mi kupil taky snubny prsten bez kamena a ked sa to svokra dozvedela,tak zahlasila,ze to nemozem mat ako snubny prsten a ze to bude obrucka a dostala som od mm novy 😀
@lauritka a myslis,ze za 5 dni mal byt uz vacok vacsi ked som v 4-5 tt?

lauritka
1. čer 2012

@zucana no urcite by mal aspon trosku podrast, ale aka ma byt norma, to neviem

riana12
1. čer 2012

@enah neviem si akosi predstavit svadbu o 20 hosti, viac ani neprichadza do uvahy, ale to, co do toho vrazim, aj to je uz nejaka sumicka... a myslim, ze svadba o 2 svedkoch sa zase nebude pacit priatelovi (nestihla som sa ho na to spytat, lebo kym neni byt, nechce sa o svadbe bavit, on chce na nu totiz setrit 😝), tak to potom ani nemusime robit nic 😝

zucana
1. čer 2012

@lauritka no lenraz to meral jeden na inom sono ....tak som z toho na nervy....lebo vraj take male sa tazko meria...

lagunasa
1. čer 2012

@enah no ja aj pozeram ze ale kombinacie ludi sa neru a cakam kedy oznamia rozvod. zatial tak skoncilo dva part,pricom v jednom uz stihli aj dieta. a rozvadzali sa koli prachom. jaaaaj, hnusna vec tie peniaze.
my sme su s priatelom doverovali. na byt sme cakali koli mojej praci (aby bola na neurcito) lebo hypo je na mna ale v zastave je Dom jeho rodicov. a financne to mame pekne rozdelene a koli peniazom sme sa nikdy nehadali.
ale ked tak nad tym rozmyslam tak tiez by mi stacilo zasnubenie.

annavi
1. čer 2012

@zucana nic to moja...ja vas tu raz vsetkých "šoknem" ked to budete co najmenej čakať.. 😀 😀
@lauritka assi zajtra??čo to??? 😕 😝 ved ty testíš uz na 9 DPO... 😲

mattuliatko30
1. čer 2012

@lagunasa no počkám...dúfam,že sa aj na testíkoch jej dočkám...som zvedavá..či bude pozitívny

annavi
1. čer 2012

@piefunko
@riana12
juuuj baby...ste mi pripomenuli tu nasu svadbu... 😵 😵 😵 my sme boli zasnubení uz na vyske...a to ked som si isla vybrat ja sama zásnubný prsten ste ma mali vidieť...ako som sa triasla... 😀 😀 som si taky jednoduchy vybrala...a mam ho uz 12 rok... 😉
a svadbu...no ja som mala malinku svadbu..len najblizsiu rodinku..bolo nas cca 48 ludi....mali sme ju na vychode v malom kostolíku..tam som vzdy chcela mat svadbu..drahemu to bolo jedno tak to vyhral vychod...a poviem vam ja co sa toho tyka..tak ja som chcela mat v kostole...niesom nejaka az moc veriaca..no pre mna je to take posvatné...neviem... 😅 a saty som samoska ze musela mat ....po tom kazda zena tuzi...my sme si vsak na svadbu nasporili...aj na saty, obrucky..proste na vsetko...a poviem vam kedze je to raz za zivot..tak v ramci svojich moznosti by si to mal clovek vychutnať... 😉 a ja som si tu nasu ..vychutnala.. 😉 😵 😵 v okt. budu tri roky..to tak strasne letí vsetko... 😨

annavi
1. čer 2012

@piefunko moja nebojaj...ten sa sa stane uz zajtra skutočnostou..drzim palce!!! 😵 😵 😵

zucana
1. čer 2012

@annavi sèi mi pripomenula tu moju ...ja som si saty nasla na internete a potom zistila,kde maju predajcov v taliansku a isla 50km ich objednat do jednej dediny bez skusania a ked prisli tak mi sedeli na mieru...no a svadbu sme mali v IT polo slovensku s tradiciami a mojimi kamoskami do 3tej rano co tu su svadby ze iba na veceru a vsetci revali taliani od dojatia nad cepcovanim a pod...ze na takej este neboli...pripravili sme ju za 3 mesiace a bola na dome svokrovcov v horach vonku (84 hosti) mali sme catering a poviem vam ze stastie lebo na jedinom mieste neprsalo bol ten nas kopcek 😅

lauritka
1. čer 2012

@annavi tak ale one step staci robit az od 10 dpo 🙂 zbytocne potom vykukavam duchov, ked je to skor..

lauritka
1. čer 2012

@zucana pri takych uplnych zaciatkoch je to este malinke, hlavne aj, ze sa potvrdilo, ze je to c maternici ;)

annavi
1. čer 2012

@lauritka moja ale tak ty si dnes uz po 10 DPO nie??

enah
1. čer 2012

@riana12 hm, pisem len pre ten smutny emotikon: financie - pokial sa pozyvaju fakt ti najblizsi, sa Vam vratia - nik nechodi na svadbu s prazdnou - nam sa naklady vratili / a to sme za obrucky dali vyse 20tis. ako investiciu na cely zivot/zas saty som mala lacne od krajcirky, lebo nechapem marnive "raz za zivot byt princeznou!" najkrajsou a ine zenske ody, fakt nemusim 😀 + zostali darceky + super zabava upevnila rodinu + mysticky zazitok nas dvoch, ktory nas urcite v krize podrzi/nepisem ze udrzi, ale nie je to len papier!/ + endorfiny vzdy ked na nu spominame 😵 (jo , a tiez nam velmi pomohlo prekonat tu najvacsiu krizu nasho vztahu mesiac pred - vobec by nebola,kebyze zijeme nadivoko - a mnoho nedovery by sa vlieklo dalej.... take male peklo sme si spravili, ale velmi dobre nim prejst.}
a mala svadba na fotkach mojej kamaratky tu: http://kyberia.sk/id/5523065/ treti prispevok. 😉
@annavi jej oktober! aj my sme mali oktober, pocasie najlepsie 25°, vyrovnane, a este aj obaja nasi rodicia mali v oktobri- sme doplnili postupku.

riana12
1. čer 2012

@enah urcite nebudem robit svadbu len preto, aby sa nam nieco vratilo... ani na to rodicia jedni ci druhi nemaju... babky zdierat nebudeme a ak aj niekto tie peniaze ma, tak ich neda 😀 😝

piefunko
1. čer 2012

@riana12 @enah no po vianociach ked vsetci odisli a odpratali sme aj rodicov, sme si doniesli hafana a ja som vysla zo sprchy znicena a kukam, per ma na krku maslu zlatu zo stromceka, pozeram ze moj zlaty, panickovi hrabe? co ti to urobil??? a isla som mu to dat dole... no a tam bol prsten uviazany 😵 a otocim sa a drahy uz s kyticou na gauci cely vysmiaty a tak som revala jak mala 😀 aj si klakol 😵 😀 😀

riana12
1. čer 2012

@piefunko tak to su ozaj krasne zasnuby 😵 vidis, takto, ked to pise niekto druhy o sebe, som namakko... ale osobne si to neviem predstavit, nechcem take 😒 mozno je to aj preto, ze nechcem ako tlk cakat, az sa uraceny chlapec zbada a nieco naplanuje... ☹

piefunko
1. čer 2012

@riana12 ved toto aj mne kazdy ze urob svadbu to sa ti vrati... jasneee moja mama sama z dochodku nema ani na vlastny pohreb pomaly a mne bude svadbu plaiti a davat tisice... toto nie a kamarati co mi daju? po 300euro? dneska je to vsetko predrazene a v ba a okoli duplom... a vzdy ked zacneme rozoberat svadbu ze ako ju zbuchat za co najmenej pridem sama na to ze nijak, fakt asi na urade o dvoch svedkoch 😝 😅