• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@enah ano uz som si pozrela aj tvoje starsie grafy ... ale nemavas to zase stale :slight_smile: a kedy testujes ? ci netestujes ?
1. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa .testnem v nedelu, posledny mamtest - nech ma potom neskrie, ze som priskoro skusala. Inak nevies ako to je s alkoholom? kym je dieta spojene so zltym telieskom tak ho neohrozuje, alebo uz vtedy ma moznost nicit bunky? :confounded: som vedela, ze az po oddeleni sa embryo spaja s krvnym obehom matky a az potom je alkohol nebezpecny.
1. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enah kludne si daj alkohol - vyrazny negativny dopad to ma, az ked sa naplno prepoji krvny obeh matky s obehom embryja... a aj ked su uz prepojene, ak si das prilezitostne troska vina ci menej alkoholickeho pivka, urcite to neuskodi... ved sa hadam nejdes prelievat niekolkymi decami tvrdeho? :sweat_smile: :wink:
1. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagusana som si nasla Tvoj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc a vobec mi nepride divny - prave co viem tak skoky mozu znamenat , ze sa baby zahniezduje - niekedy to robi na viac krat - hlbsie. :slight_smile: len sa z neho neda viac vycitat, kedze nemas dalsie zobrazene - skus si odo mna "ukradnut" temperature ribbon - staci kliknut a nastavit si svoj - budeme mudrejsie - vacsi prehlad o tvojich teplotach vo vsetkych grafoch - aj bez VIP to ide. :wink:
1. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Mozem ascorutin, ak spinim a mam //. Mam len duphaston. Na ascorutine je napisane, ze tehotne ho nemaju. Tak neviem, pri malom som ho mala a gyne sa dovolat nemozem
1. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, vidite tam nieco, alebo som si zase dusika sama vykukala :slight_smile:, test pepino 10, robeny poobede... grafovo sa od vcera plazim pri ciare :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/3769d6
1. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@spalka aha, nieco sa tam crta... ale skoro hovorit, ci tehu alebo iba kanalik.. zajtra/pozajtra skus opat
1. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dufam! neviem ako, ale vela kamaratov prichadza z indie, afriky... odchadza do norska, a furt sa najde prilezitost vypit viac ako sklenicku ci jedno pivo..aj my cestujeme kade tade..ked uz mame vecer pre seba otvorime vino, ale nikdy nepijem do opitia sa - len kym zvladam do pohody...zial skoro co den tento mesiac :zipper_mouth: - mozno z toho mam tolko egghlieniku :fearful: Tak len dufat, ze to este nevadi...
1. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jeeej, dik ze si si este aj pracu s tym dala :slight_smile:, potesilo
1. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka jej Ty si priklad toho, ze LF nemusi byt rovnako dlha! velmi zaujimave.
PS: neviem, ci je to az tak dolezite, ale v navodoch sa pise, aby sa test neukladal na savy povrch./
1. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ty mas egg a watery hlienik??? fakt? ja ze len creamy moze byt aj ja mam taky skoro wat :sweat_smile:
1. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah tak sa to snaz obmedzit - ked tak, nabulikaj im, ze beries ATB -> pocas nich sa nesmie pit alkohol... :wink:
1. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah no, hapruje mi to to medzi 12 -16
1. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to by som musela mat najrpv dovod ho nepit, a ja sa na tehu vobec necitim. :unamused: tak len dufat, ze je to tak, ako sa tvrdi.
1. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah tak pi, sak sa este nic nestane :wink:
1. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah fakt? dik, tak daleko som navodoch asi este nedosla :wink: na biele isiel az ked sa mi tam zazdalo nieco s druhou ciarkou, inac bol na kachlicke :grinning:
1. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ja som po uprave mala takeho isteho ducha ako ti ho upravila
@riana12 a uz som v 7tt:slight_smile: Drzim palce:slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ano ano mam aj egg a watery no nemam to v grafe, lebo som to nemala cele dni, len napr. 2krat na wecku ... ale zato velaaaaaaaa .... a o ktorej testujete rano ? lebo skoro rano odchadzame na vychod a chceeeeem vedieeeeeeeeeeet kolke ma budete nasledovat :grinning:
1. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@manamani1 kolky si bola dpo?
1. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka no ja obcas ked idem na wc tak kuknem dnu, nemam veeeeeeeela mam len tak ked sa ponuram tak na prste :sweat_smile: neviem ako sa mi bude chciet, ak budu // tak o 6,20 ak nebudu tak o 10tej :D
1. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko 9DPO...a mala som to takto isto, a na "originalnom" teste este slabsiu ako
@spalka
1. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva myslim, ze aj kacenka ho brala ked spinila .. myslim ten ascorutin ..
1. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Dik, Uz som sa s kackou spojila.
1. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 juj dik za podporu :slight_smile:, snazim sa nahovorit si ze aj pri malej som normalnu ciarku videla asi az tak 18 DPO... no bude ako ma byt a ja idem zhanat mamatest na rano :wink:... a ako tvoje nevolnosti? je to lepsie?
1. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babeny,co vy na to? tak takuto silnu som vystihla poprvykrat
1. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@spalka ale kdeze, vobec neustupuju, a neviem si predstavit, ze to takto pojde az dokonca :cry:
1. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka tak si v pohode, kachlicka HCG urcite nevysava. :grinning:
1. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 no este ta asi mesiac potrapi a potom bude dobre :slight_smile:, mne pomahali suche rozky, ale taky brutal ako ty som nemala
1. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka tak toto je fakt ze brutal:slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 drzim palce aby bolo cim skor dobre, svagrina bola az do 20tt vecne v mise, az na infuzkach :confounded: drzkaj sa! :wink:
1. čer 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek