• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@piefunko juuuj mojka,ja som zapla comp len kôli tebe a ty si necikala :angry: :sweat_smile: no tak budem musieť počkať do zajtra čo už.....dúfam teda že zajtra ti to trošku vyskočí hore....veľmi ti držím palčeky veľmi :wink: :wink: :wink:
3. čer 2012 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko cikni ! Ved si klesla len na 36,8
3. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @yasmin0001 @riana12 @annavi caute babenky takze dala som na vase rady uz aj kvoli tomu ze vecer uz ta bolest prestavala az prestala nakoniec uplne /klop,klop/ takze asi to bola fakt ovu ale este schvalne poobede urobim jeden testik ci uz slabne palicka, len nechapem ranajsiu teplotu nemala som mat uz vysoku? a este mi klesla.to je zas ake cudo ved ahaho http://www.fertilityfriend.com/home/356c33
3. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros mojka to je v poho....zajtra určite vyskočíš :wink: ešte teda urob ten testík,ale ja si myslím že keď si včera mala bolesti,tak ovu je dnes :wink:
3. čer 2012 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe takze to vazne sa mame snazit uz treti den po sebe?som myslela ze ta bolest je vlastne to ze prebieha ovu , a ty ako? vidim ze mas nejak naopak teploty
3. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros no ak nebudete dnes,tak zajtra....ale ešte jeden keksík by som pre istotu dala :grinning: :grinning: no vidíš sa prepadám do pekel :grinning: :grinning:
3. čer 2012 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jejéj
@magimary .) to je mile, jemne vlnky ako chorvatske more. :wink:
@milagros vidim to na ovu dnes, zajtra vyskocis - s tymi bolestami je to vzdy len priblizne, niekedy pobolieva pred niekedy den po.(
-
ani by som nepisala, ale pobavilo ma najst najsampodobny graf ako mam, az na to, ze nechapem kedy ta zena otehotnela, alebo to vnasa pochybnosti o celom systeme ff./
tuna jej : http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart145027-1.png?k=3929446;1338707875;1;67ecfd56ec94b619b914f18dbccffbf6
tuna moj: http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566
3. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 dakujem janik,budem to potrebovat :grinning:
3. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja zlataaaa ja som tak na vas myslela ze ma dorazite asi,ale nemohla som,musim najprv predychat tych stastlivcov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ty ake krrasne schodiky si robis juuj to bude krasna ovu :dizzy_face:
3. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enah a ty si preco necikla??? :slight_smile:
3. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mojka ja ti rozumiem,tiež niekedy ťažko predýchavam šťastlivcov a ešte teraz po tom biotehu som bola u kamošky a došla tam druhá kamoška s 5mesačnou dcérkou a to samé ťuťuli muťuli....skoro ma porazilo a ešte sa aj osmievala keď som jej povedala že sa nám stále nedarí a tak o biotehu som jej ani nepovedala,lebo to by asi vyskočila z kože od radosti :angry: :frowning2:
3. čer 2012 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Budem drzat velmi silno zajtra palce. A teplotu mas OK. :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe no toto su take nechcene "postastene" to ma vytaca uplne :confounded: :angry: ahej tu babu si spominala to musi byt tiez psycho :frowning2:
3. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko lebo si krotim zvedavost. Popravde, vobec sa necitim na tehu, podla mna ma zmysel testnut az ked nepride. /a tiez preto, ze som nasla na ff niekolko pozitivnych az po 16DPO a 12DPO boli este negativne, preto si pockam./ k tomu nechcenemu postasteniu - tiez si mylsim, ze sme sa mali nechat uniest skor, nie az po tom, co sme si povedali, ze dieta "nejak" zvladneme... a ja zodpovedna, hned merat, ocakavat a cele toto - ze vidim, sex v ovu a nic z toho-neprospesne.( ale zas celkom chapem, ze si nemozem diktovat zivot /co sa mi doteraz uspesne darilo/, ze nieco riadi niekto iny.)
3. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros hmmmmm, no to na ovu veru nevyzera! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak držím palce na zajtra a hned sa ohlas a čakám len dobré spravy :slight_smile:
3. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe krásne klesanie, super skok hore a bude pekná ovu :slight_smile: držím palce
3. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko asi neciknem... počkám ešte do utorka...
vtedy by som mala dostať krámiky a ak náhodou nie,
tak potom... :wink: :slight_smile:
už chcem radšej príjemné prekvapenie, ako smutné sklamanie na teste...
ale na tvoj výsledok tu zajtra počkám :dizzy_face:

/ale pravda je, že mi naskakujú rôzne príznaky jeden za druhým...len oni spokojne môžu byť tak PMS, ako aj tehu...
tak uvidíme na prekvapko :slight_smile:/

všetkým krásnu nedeľu a ďakujem za like :dizzy_face:
3. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa podľa mňa, tvoj grafík je stále krásny... :dizzy_face:
ten tvoj pokles je tam preto, aby to nebolo také fádne :slight_smile:
kedy budeš znovu testiť?
3. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary už nebudem testovať, počkám kým nepríde mrchaňa :grinning:
3. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ja ju tiež nečakám v utorok, tak potom možno, ak nepríde testnem :slight_smile:
3. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa super, takže sme na tom rovnako :dizzy_face:
@magimary juj sama sebe, to vyššie patrilo tebe :grinning: :grinning: :grinning:
@yasmin0001 elebe vravi ze bolesti byvaju den pred ovu takze teoreticky dnes ovu a zajtra hore teplota takze asi sme radsej mali pockat so snazenim do dneska no sama som zvedava zajtra na teplotu
3. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
ja takto...držím sa dolu..uvidím ako dnes testík...
@melisaaa
3. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved este 2 stupne dole, nie? ako bezne, ved, preco by sa to po biotehu nemohlo vyrovnat do normalu :wink: ?uz sa tesim aky vysokohorsky ráz tento graf dostane, a s plesom so zazracnym vajickom na jeho dne - ako vravia legendy...)
len aby sa nasiel odvazny suhaj, ktory si pon zajde!
3. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros len tak ďalej..testíky sú krásne....tak šup šup..snažilkovať :slight_smile:
3. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 noo baby ze vcera aj dneska treba uz si pripadam jak duracelka
3. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj Lauri... tak já zatím takto... tu jednu teplotu jsem dala pryč,ukázalo mi to ovulaci jak si i myslím,že byla... i podle předpisového hlenu :confused: no ale uvidíme....jen mě tak napadlo, jestli bych nemohla už ted začít brát utrouš,co myslíš?
3. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek