• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@jaya47 hmm, tak to neviem, ale podla mna nie.. ale skus sa opytat na to lekara. a ked mavas casto biochemicke, nebola si na imunologii ?:
4. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem zlatik, ja uz radsej ostanem milo prekvapena z vysledkov ako nemilo z mrchy, sak to poznas asi :sweat_smile: :zipper_mouth: no slubujem ze tam dnes pojdem nech mi beru co chcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@mon777 hej hej ppojdem tam, sak doki by ma zabil keby som nedosla :sweat_smile: aj ja som nerada ked sme tu take posmutnele, ale co uz... ked sa dari tym co to nechcu :angry: :angry: :angry: :zipper_mouth:
4. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@manamani1 ale co vies ako mi to pomohlo? sa mi ulavilo, takto nebudem jak uzlik nervov, tento mesiac som tomu velmi verila lebo sak narodky, prvy krat clostil a to vsetko okolo... co uz, bolo to 50 na 50, ide sa dalej :wink: dufam ze tebe je uz lepsie, hm?
4. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja, akym testom si testila rano?
4. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale vsak grafik mas krasny, pockqajme este 2-3 dni,oki :wink: ???
4. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko myslím na teba a posielam ti objatie... :pensive:
ale ešte nesmútim za teba, uvidíme po krvi :wink:

za seba ale hej, u mňa sú krámiky zajtra jasné ako facka (možno dokonca ešte dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:):
teplota odchádza, a test snehobiely to potvrdzuje :frowning2:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Tabita/grafy?c=-8588650924854775808
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
blíži M, takže končím s testami...
4. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Hej, akoze ja mam vela problemov. Robili mi testy na protilatky proti spermiam a trofoblastom - spermie boli pozitivne, na hematologii som mala pozitivny jeden druh antifosfolipidovych protilatok, na genetike 2 mthfr mutacie. Posledne 2 biochemicke boli pri brani prednisonu na znizenie imunity, posledne jedno som zacala brat akurat 2 dni pred pozitivnym testom aspirin proti zrazeninam. Tak sa bojim, ci este nie je problem v niecom inom.
4. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ty ako? dnes si chcela testnúť (na 12DPO), hm? :confused: :wink:
4. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary juj, to mi je ľúto, držím palce do dalšieho kola, ale kým nie je mrchaňa, nádej je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 no teplota je krasna len ci to neni nejaky posledny vykrik progesteronu :sweat_smile:sak uvidime zajtra teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@melisaaa dakujeeem aspon niekto veri aj za mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ty tam mas dusika, na mamateste, ja nemam ani toho :grinning: ale moc sa z teba tesim a straaaaaaaaaasne ti zelam nech to silnie, cmuk :dizzy_face:
@elebe nooo neviem, lebo som bola nahnevana :sweat_smile: sak jedna tbl ma nezabije, tak ja si este vecer dam teda do zajtra.... nechcela som to natahovat chcela som uz mat po mrche :sweat_smile: :zipper_mouth:
4. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babulky. Prajem vám prekráskny dníček pný prekvapení , radostných .
ja dnes takto
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Janacha/grafy?c=-8588647468854775808
4. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 sak tym pepinom aby som videla ako to (ne)tmavne ... :confused:
4. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a tebe tíško BLAHOŽELÁM a veľmi prajem!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a teším sa s Tebou!!!!
4. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja, ale teplotka je super, tak nezúfaj, možno zajtra bude aj na tvojom teste dúšik, budem držať všetky palce, ktoré mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 ano mami pockame do zajtra na krv :wink:
@magimary dakujem, pomaha, mam opat chut cakat na vysledky :sweat_smile: ale za teba som smutna, posielam este silnejsie objatie a vela sil do dalsieho kola, budeme ich potrebovat :wink:
4. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @elebe az tri dnii po ovu? to mam stale mat zapnute baterky?
4. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary tíško dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa ty si taka zlata, to ja budem tebe aby silneli tvoje palicky :wink: ja uz nebudem testovat alebo bude zajtra krv alebo nie, uz na testy tento mesiac neminiem ani cent :grinning:
4. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros a co ovu testy? este sprav... a stupnut i tak mozes az po 2 dnoch od pozitivneho ovu testu...
4. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja som si predvčerom povedala to isté, že končim s testami, ale dnes ma svrbeli ruky, a mala som ešte posledný tak, že ho miniem a mám pokoj a ked som ráno nestúpla, som vedela, že bude bielo a bol dušilinek a vieš čo , ja sa dnes neteším, počkám na tvoj výsledok zajtra a budeme sa tešiť spolu, dohodnuté :grinning:
4. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko :pensive: nezufaj, uvidis, co krvicka a ked teraz nic, tak sa podari o mesiac ci neskor, neboj :wink:
4. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ak by nieco bolo, uz by som sa urcite pochvalila :grinning:
4. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros :slight_smile: ano niekedy moze. aj ja som tak mala. teplota sa pozabudne.. :sweat_smile:
4. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej, myslela som si...
ale zase nemohla som vedieť, či nechceš byť za šťastnú tajnostkárku, tak som sa spýtala,
lebo včera som na Teba "špeciálne" myslela :wink:
4. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko Inak hej. Minule mi napadlo, že to je už ako nefér, že nejaká koza ožratá na diskotéke príde k dieťatku ako slepé kura ku zrnu a potom ide na potrat a my, čo by sme za také šťastie dali aj neviem čo len pozeráme smutne na balíky vložiek a tampónov, že ich ZASA musíme použiť :unamused: Otras!! Ale tak každým čakaním stojí krásny koniec, takže raz sa dočkáme :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojte dievcata ............mali ste niektora ovulaciu aj bez hlienu? :frowning2:
4. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no to ja som sa v sobotu dozvedela o dvoch "kamosoch" teda skor znamych chalanoch ze im "uslo".... takze asi tak nejak :angry: :angry: no co uz, musime dufat ze raz "ujde" aj tym nasim :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko este prosim nehadz flintu do zita :sweat_smile: cakame este na official verziu od dr ;)
@melisaaa dufam,ze bude len silniet :dizzy_face:
a ostatne baby hlavy hore ide sa dopredu :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa jeeeeeeeej no dobre teda :wink: ale ja uz sa bojim nieco slubovat potom to nedodrzim a co? :sweat_smile: aj mas nejake priznaky? :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko človek aby si vytúžené bábo robil niekde pri náhodnom jednorázovom sexe, aby sa zadarilo na prvý pokus :angry: :angry:
4. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek