• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
4. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacule34 moze, nemusi :slight_smile: a ani pokles nezarucuje, ze sa jedna o hniezdenie...
4. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no paráda. Tak potom už mám jasno v mojom chaose, že či MS, či špinenie :grinning: :grinning: :grinning: Práve čestne a verejne vyhlasujem, že som 18DPO (31DC) s teplotou neznámou a špinením :grinning: Asi fakt idem do tej lekárne po testy :grinning:
4. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 držím palce :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Vďaka. Som zvedavá, čo nájdem :grinning:
4. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hm zvlastne ze ani mna neboleli prsia a to ma vzdy bolia . az ked som bola 33 dc ma zacali . tak mozno si tehuuuu :slight_smile: daj vediet potom
4. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jasne....napíšem ...ako sa s tým pohral..alebo mi šupne len lieky..a dovi dopo :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 jasne moja..rýchlo bež kúpiť testík..a budeš vedieť, už by si ducha mala mať :slight_smile: čakááááme :wink: :wink: :wink:
4. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg este je cas na MS.
4. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj na taku riadnu hej, ale predmenstuacne spinenie je uz celkom realne u mna :unamused: tak duuuufam ze este vydrzi
4. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 len si potom na lieky daj pozor - hlavne sa snaz, ak ti sam od seba nepovie - vyzvediet pre ovulkou, ake su velke foliky a pred MS vysku sliznice...
najprv si tieto udaje over, mozno mas vsetko ukazkove a lieky nebudes potrebovat... v tomto opatrne :wink:
4. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 len ja ked vidim vsetke tie vase ukazkove grafy............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope malokto tu ma taky ukazkovy tabulkovy graf...
4. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@labanka ovu moze prebehnut aj bez hlienu... a mavas to tak pravidelne? mozno by pomohli nejake potravinove doplnky - vitaminy, grepovy dzus a pod...
4. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 minuly mesiac som ovulacny hlien mala a tento mesiac nic :(
4. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labanka a ty aj merias ci len sa riadis podla hlienu?
4. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 meriam ovulacnymi testami ale asi som to premeskala...lebo vo stvrtok som na ovulacnom teste mala taku slabsiu druhu ciarocku a v piatok uz len jednu a prci dušika....myslis ze ovulka prebehla skor tym padom?
4. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem :slight_smile:
@piiiipiii no veď uvidím, že čo bude :grinning:
@mattuliatko30 no tak nejaký sa mi už ukázal pred pár dňami, ale to bol blbý kazetový RapidClear, takže tomu neverím :grinning: A neviem, či budem testovať teraz cez deň. Asi buď večer alebo zajtra ráno. ale ako sa poznám, tak to nevydržím, keď budem mať testy doma a jeden skúsim už dnes :grinning: Len neivem, či mám brať už tehu alebo ešte len ovu. čo povieš?? Na duchov zvedavá nie som. Chcem poriadne kolajnice :grinning:
4. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@labanka tazko povedat... ci bola skor alebo este len bude... najlepsie by si mala merat BT... s ovutestami to nemusis vychytit...
4. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 veď práve, ja lieky nechcem ..len upraviť cyklus aspoň na 28dní :unamused:
4. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 už by som skúšala tehu...ale ak by si mala tak aj ovu...vie byť pekne pozitívny pri tehu :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ked ja tomu principu merania vobec nerozumiem ....mam merat od 1dc?
4. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 pockaj na vysetrenia ultrazvukom - ak budes mat tabulkove cisla vymykajuce sa beznym tabulkam - t.j. budes tabulky predbiehat o niekolko dni, tak s cyklom nerob nic... bolo by to na skodu... :unamused: aj ked MS otravuje, ale fakt mas na snazenie viac prilezitosti pocas jedneho roka ako snazilka so 40-dnovymi cyklami... ta by co dala za kratsie cykly :wink:
4. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 veď uvidím, či budú mať mamatest. Inak keby ho nemali, ktoré okrem mama sú ešte dobré??
4. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labanka staci zacat, az ked ti skonci MS - odo dna, kedy nebudes krvacat... das si budik na kazdy den v tyzdni na rovnaku hodinu - zobudis sa, vezmes z nocneho stolika teplomer, zmerias a bud si teplotu zapamatas alebo zapises na papierik a ak bude vikend a zvyknes si pospat dlhsie, kludne mozes spat dalej...
spanok pred meranim by mal trvat 4-6 hodin...
teploty si kazdy den zaznacis napr. do niektoreho internetoveho programu, ktore sa aj tu pouzivaju v teme

to je na zaciatok vsetko, nic tazke... ak budes chciet, mozes ovu testy ouzivat aj nadalej, budes aspon vediet, aka je suvislost medzi ovu testom, teplotou a dnom ovulacie :wink:
4. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mne lekar povedal, ze v mojom pripade je zbytocne merat, nakolko mam PCOS :unamused:
4. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja viem len mi to nedalo nic si nezaznacit...
@kukucg @magimary @mon777 a dalsie! POMOC - rozbil sa i teplomer! :angry: uz ani nebol ortutovy _hrozne tazko sa odklepaval - tak by som rada skusila aj digitalny - mate nejaky na doporucenie? alebo najlacnejsi digi ci zas "tradicny" ked si kupim, je to jedno?
4. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah ja mám ortuťák, lebo je najlepší :grinning: diki zaokrúhľujú :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah ja mám najoverenejší Microlife digi, dvojdesatinný :wink:
kamošky skúšali rôzne a vždy sa napokon vrátili k Microlife-u :wink:
4. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labanka nedavaj na lekarov... len pekne meraj :wink:
4. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek