Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mon777
4. čer 2012

@pajiskazemlyna
@evakva
no tak už belší byť nemôže asi 😒

piefunko
4. čer 2012

@januliatko1985 jejda ta to pekne na teba vytiahla takto pred vsetkymi, mas prvdu kasli nanu nestoji ti za tie nervy, ty sa pekne tes s miminka v brusku 😵

piefunko
4. čer 2012

@mon777 ☹ ☹ ☹

evakva
4. čer 2012

@mon777

mon777
4. čer 2012

@evakva
@piefunko no asi tak nejako😒

enah
4. čer 2012

@mon777 by som pockala na rannajsi, predsa... ak teda nechces byt zajtra este zvedavsia.
Ah! uz neskoro pisem. Ani ducha nevyzerame? Mon, co si mylsis, ze hned napoprve, lusknutim prstov bude stvorene?! trosku kolegiality s nami tu.D ale nie, mrzi ma to, tiez poznam len osamelu palicku. Mozno ked budeme starsie budeme rady, ze tie deti prisli neskor - v tom pravom case.

mon777
4. čer 2012

@enah já ti nevím, Karlíku 😒 Nevypozeráš tam nič ☹ A hej, brala by som také lúsknutie prstom a šup, hneď na prvý pokus 😀 Hmm...to aby som drahému oznámila, že od budúceho sexu snažilkujeme o 106, lebo ak chcem byť mladou mamkou, musím začať makať už teraz, inak budem akurát tak 40 ročnou matkou 😒 😀 a nie nejakou sexi mamičkou 21-22 ročnou 😀

mattuliatko30
4. čer 2012

@piefunko http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e takto moja...uvidím čo povie dnes ovu testík...ale včera už bol pekne pozitívny...iba ak by ešte aj dnes viac zosilnejl...

mattuliatko30
4. čer 2012

@riana12 hej cítim...som strašne slabá...a keď mám ms..idem odpadnúť..lebo mávam silnú..prvé dva dni...a potom skoro málo..takže také divoké

mattuliatko30
4. čer 2012

@mon777 moja ako?...nič??? 😒 😒

petralat
4. čer 2012

Tak jsem si včera stěžovala, že teplota je pořád stejná a nestoupá, dnes pro jistotu klesla.....sakryš!

mon777
4. čer 2012

@mattuliatko30 úplne maximálne nič ☹

enah
4. čer 2012

@mon777 uplne Ti zavidim, mat tak v 21 Tvoju odvahu / vtedy som uz chodila s mojim muzom/. a tiez som mu povedala, ze chcem byt mladou mamickou, ale nejak ma zracionalizoval.. a skoda, mohla osm mat skolu, a babo a cas podnikat. teraz dokoncujem druhu skolu, babo nemam, a nas podnikavy projekt je pekne opozdeny, tym, ze sa ucim na skolu, kt. asi nikdy nevyuzijem. a babo chcem bez zamestnania a praxe, do stresu zo zaciatku podnikania, a uz ani mlada mamicka, co nejake prdiky a ponocovanie zvlada s usmevom ako po party..kym byt strapata a bleda je sexi! po 25r. sa ponocovanie zmenilo na trestny cin./ zapisuje kruhy pod ocami a mimicke vrasky, a suchu kozu, a to nevravim o vykonnosti na druhy den. jémine! Velmi drzim palce moni, urcite sa Vam podari!!
(nech len mlade seximamicky bojuju / uz svojim bytim/ proti tej "zaopatrenej" mamone!, ze prvorodicky v prahe maju 32r.a su zufale po jeden nevyspatej noci./

mon777
4. čer 2012

@enah 😀 No tak ja som toho názoru, že áno, VŠ je potrebná, no to, čo chcem robiť ja sa mi VŠ v podstate ani neoplatí mať titul, pretože 450€ môžem mať aj bez Mgr. A zasa rozbiehať kariéru a keď bude kariéra rozbehnutá, tak príde mimi a celá snaha o super post pôjde do kakáčoviec, lebo na tri roky budem behať okolo mimča. Takže asi tak 😀 Človek si musí vybrať, či chce byť podnikateľ, či chce mať super post s milióny vo vačku, alebo chce mať rodinu, ktorá bude šťastná 🙂 Jasne, že treba aj peniažky, no veľa vecí sa tá aj inak zohnať a nemusí to byť "zanačkové" alebo kupované. Veľa sa dá aj homemade a automaticky šetríš na veľa veciac 😀

riana12
4. čer 2012

@petralat nema vyznam hodnotit v priebehu lutealnej fazy nejake poklesy a vzostupy, hlavu hore 😉

alenitka
4. čer 2012

@yasmin0001 @elinka36 @lagunasa a vsetky ostatne babulky .... podavam kratke hlasenie 🙂 na svadbe bolo super, kamoskam hned doslo co je vo veci, presne ako som si myslela ...ale necudo, ked ja uplne energicky clovek som uz od prichodu do saly mala oci ako pomlcky a chcela som ich za kazdu cenu zavriet ... velmi sme netancovali, lebo ma hned popichavalo brusko, tak som sa radsej setrila ... nooo ale vcera po ceste domov som sa citila veeeelmi zle, presne ako pred chripkou, ktoru som naposledy mala ani nepamatam ... proste mam vybornu imunitu, ale moja fazulka si so mnou robi co chce... tak som si doma odmerala teplotku a bolo tam 37,8 co je u mna uz teplota na halucinacie ☹ tak mm rychlo zistil, ze paralen mozem, tak som sa celu noc potila a pila cajik. rano som rychlo ocikala test ci silneje, a na moje prekvapenie kraaaasne // .. este nie uplne rovnake, ale som pozerala na galerie One step testov a na 16DPO to su akurat ciarky .. takze zatial tesakujem .. teplotu uz nemam, ale stale lezim v postielke radsej .. nechcem nic podcenit ...a dnes som si uz stihla precitat, ze v tehu su aj take kratke chripkove stavy s teplotou bezne v prvych tyzdnoch tehu, tak som pokojnejsie ... no tak nakoniec to nie je az take kratke hlasenie 😀

riana12
4. čer 2012

@mattuliatko30 a chodis s tym aj pravidelne okrem gyn k inym? ja by som nerada kazila cyklus, i ked kratucky, radsej sa zamerat na to, aby si tolko pri krvacani netrpela...

enah
4. čer 2012

@mon777 som chodila na prominentnu ZS s dcerami milionarov, pravnikov, lekarov, a vsetky do jednej mali nejake problemy, rodicia kadejak vychadzali spolu. Ja neviem, je to naivne a zovseobecnujuce, ale ja nepoznam super truper happy rodinu co ma 2 auta a dom a psa, poznam take, ale nie su happy... zial, mojej naj kamoske, rodicia zacali podnikat, ked sa im byznis rozbiehal super- chodila som s nimi na vylety, ked sa im darilo, super, ale uz nebol cas na vylety, len kedy tedy, a ked kupili tretie auto pre dceru uz sa ani medzi sebou ako manzelia moc nerozpravali - zena si spravila vlastnu odnoz firmy.. a vobec, tie peniaze im isli na mozog. Ale tri super deti si este uzili super detstvo, a mizernu pubertu.

plus moni, keby si sa rozhodla, ved s dietatkom sa da robit vyska -) moja mam s nami dvoma dala aj ekonomku, dnes ma lepsi plat jak ocko. a ked som sla do skoly nastupila do prace a spolu pesky sme chodili kazde rano.))

enah
4. čer 2012

@alenitka dlhe hlasenia su najlepsie, hned clovek vie ako sa ten druhy ma! a mna by doteraz nenapadlo netancovat v 16DPO na svadbe, este by som si aj sklenicku dala. Aspon sa nad sebou zamyslim. Nech sa dari fazulke!

mon777
4. čer 2012

@enah asi tak nejako. A tiež si myslím, že keď sa chce, škola sa dá aj mimčom.

alenitka
4. čer 2012

@enah hehe ved pripitok som si dala .. a potom aj jeden pohar vinka s mineralkou ... ale moja fazulka sa tak uhniezduje a roztahuje v tej maternici, ze po 5 minutovom tanci uz ma popichavalo brusko tak som radsej sla sadnut a hned sa to ukludnilo ... vidim to tak, ze ako pridem ku dokine, nakaze mi kludovy rezim ... ale ja ho vlastne uz mam sama naordinovany zatial .... hlavne kvoli tej teplote .... a ako som minule pisala, ze jeden priznak nemam - caste cikanie - tak od vcera je uz aj to realitou ... vrrr uz mam pocit ze ked dojdem z wecka do spalne, zas mi je treba cikat ... 🙂

zucana
4. čer 2012

@milagros bola som kvoli mimi ale pred tyzdnom som spinila jeden den....
a prosim pekne musim vam to tu napisat....dnes mi dosiel mail z roboty,nakolko som na pn...
prac.cas mam od 8-12 rano
normalne mi napisali,ze ked sa vratim tak mi zmenia pracovny cas od 15-19 .00 ked moje dieta akurat odchadza z jasli
a ked som volala so sefkou ze ako mi to mozu urobit tak mi povedala,ze sa mam uvedomit,ze nie som sama v robote a ze nevedia ani ci som tehotna alebo mam rakovinu
a to mam byt v klude.do teraz som revala....

lagunasa
4. čer 2012

@alenitka no hlavne ze ste si to uzili. a mimco je ok. nech sa dark aj nadalej.

mon777
4. čer 2012

@zucana to ti ako mohla povedať? Jej jebe?! 😠 😠 😠 😠 S prepáčením. Keby si ju aj mala, tak nemá právo to tak necitlivo zo seba vypotiť. Akože nemá slov ☹ Chudera jedna!

enah
4. čer 2012

@alenitka tak sa mi to paci, uvolnena mamina, najlepsie je, ze si Ta pamatam zpred tyzdna, ako si vypisovala, ze ked nic tak aspon utecha na svadbe a ☹ ☹ take emotikony, potom nasledoval biely test a teraz si tehu! uplne si ma prekvapila, som nestihla si vsimnut! a hned vsetky priznaky este aj chripka, tak tomu sa hovori radostne tehotenstvo 😲 kedy sa chystas k dr.?

mattuliatko30
4. čer 2012

@riana12 moja..nechceš byť moja doktorka ? 🙂 🙂 hneď by sa mi ku tebe ľahšie išlo......

zucana
4. čer 2012

@mon777 no a ze ona ma tiez 2 deti....a jedno akurat mokne lebo je so mnou na telefone ale ze je podstatnejsia praca pre nu....kokos ona zaraba 3500 eur mesacne tak mozno by som sa aj ja inak k tomu stavala ale vzdy by mi bolo prvorade dieta....kokos ked som to povedala mm tak chcel letet za nou....ale uz tam nie je...potom sa ukludnil a povedal,ze sa najprv chce porozpravat s pravnikmi...a sudcami...najhorsie je ze svokor pozna jedneho z majitelov toho normalnejsieho tak to bude zle...

riana12
4. čer 2012

@mattuliatko30 uz som stara na doktorku 😅 a nechcela by som operovat, ja len taka mozno teoreticka 😀 😅

mattuliatko30
4. čer 2012

@riana12 to nevadí..aj taká je dobrá....potom sa s tebou poradím 🙂 čo mi povedal doki..a čo mi poradíš ty 😉 😉

mon777
4. čer 2012

@zucana no tak práve som si o milej panej urobila obraz 😖 Otras!!!