• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kacena85 :slight_smile: :slight_smile: teeda aj ja som si dala vcera po prvy krat v tehu uhorky, na ukludnenie zaludka, cosi kysle :slight_smile: nebudem stresovat, jasne musim byt kludna teraz, verim ze vsetko dobre dopadne , ty si na pn ? a ostanes cele tehu? ci sa chystas este na par mes. do prace? ja som teraz na pn, ale chcela som ist na par mes. do prace , no uvidim co na to dr. ci ma nenecha na rizikovom, ty si ako na tom?
4. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka jasne, urcite si v poriadku, vela bab ma na zaciatku tehu chripku. To je dobre znamenie!
4. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ja som si dala chlebik so sunkou a k tomu ze si dam a prd velky
Ja som na pn a dufam,ze aj ostanem, ja mam otras stres pracu a sa mi zda,ze pri dvojkach uz si hned ako rizikova, neviem isto, ale mne dr povedal minule,ze dufam,ze sa neponahlate do prace ked zbadal, xe su dve
4. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 ahoj, nestiham vsetko citat. Ako si dopadla u dokyho, teda ak si bola... Bilo aj druhe srdiecko, mas teda potvrdene dvojky?
4. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 aoooj, no dvojky su, len to srdiecko uvidime co bude, kontrola az 18.6 juj neviem sa dockat
4. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nooooo to je este daleko, to mna by uz od nedockavosti vsetky mrle pozrali!
4. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ozaj buchni po spodku zavaraninovej flase s tymi uhorkami a skus to otvorit este raz :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 no mi hovor nieco, mna uz zeruuu, chvilu som aj spinila, o to horsie stresy mam aj budem mat
4. čer 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 uz dosiel drahy, uz ich kaslem
4. čer 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no co ja viem, podla mna aj hej, ja sice revem teraz tiez pri bars com ale som nadopovana hormonmi to z toho, ty z tehu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifitko25 tak sa drzte, hlavne aby ste boli zdravy.. inak som premyslala tiez o porode v Cadci, kukala som foto a celkom sa mi paci :slight_smile:
4. čer 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@kacena85
@mia117
@yasmin0001
@melisaaa
@mon777
@anavai
@evakva
@alenitka
@mattuliatko
a vsetky ostatne kocky. Vzhladom na to ze minuly cyklus som nezaregistrovala iny ako kremovy hlien som sa rozhodla vyskusat grepovy dzus pit. viete mi povedat ci je tu nejaka tema o tom a jeho ucinkoch? ci to niektorej pomohlo?
4. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko pocuj a bola si u dr?
4. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj :slight_smile: držím silno palčeky aby to vyšlo :slight_smile:
4. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ja som prvy cyklus pila odstavene grepy a tento vitazny grepovy dzus z kauflandu - ten co stoji cca 1 euro za liter a je tam ta znacka K .. a obe splnili svoj ucel .. hlieniku som mala viac ako obvykle ... pila som ho asi tak od 8DC az po ovulku .... ale ja ju mavam okolo 13-14DC ... ma sa pit pribl. 5 dni pred ocakavanou ovu ... a papaj s tym aj tie lanove semienka, tie som jedla len minuly cyklus, tak neviem .... a o teme neviem, ja som sa o tom dopocula tu v teme
4. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana ahoj jasne vzal mi krv, teda sestricka, doki tam nebol, niekam zase zdrhol :P zajtra budu vysledky rano
4. čer 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa babam pomohol ale ruzovy grep co som sa tu docitala neviem ci na to je speci tema ale tu sa toho o nom popisalo, no niekomu pomoze niekomu nie, ale za vyskusanie nic nedas, pi ho pred ovulkou, ale sak to je logikuš :grinning:
4. čer 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky v mereni BT jsem novacek,takze pro nekoho blba otazka,ale jake mate rozdily v namerenych hodnotach?je normalni byt denne rozdily 0,2 az 0,3?
4. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa celkove jsem slysela ze grepfruit je maly zazrak
4. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@alenitka
@lagunasa Babenky hlasim cervenu od vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzana prisla :wink: nebola som tu,lebo ja ked mrchujem mam neskutocne bolesti a je mi zle takze trochu veget a ja sa vratim,zatial sa mi majte a @piefunko ziadny stres,grafik mas pekny,tak to este nevzdavaj :wink: cmukes,@alenitka krasne tehulkovanie :slight_smile: ,lagunasa o chvilku zaciname :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no ja som pila cca od 10dc dzus z ruz.grepu alebo som jedla priamo cerstvy a mne pomahal, treba skusit a este odporucam lanove semiacka :wink: tie sa papaju cely cyklus kludne, su super na funkciu vajecnikov asj na travenie
4. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 moja...gratulujééééém...jéééj..krááásna fotečka..nádhera..nech detičky pekne rastú :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 dakujem moja :slight_smile: :slight_smile: aj ty sa drzkaj
4. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj, ja som od ms pila alchemilku a grepový džús do ovu, ten čo písala alenitka, z kauflandu, a ešte ľanové semienka papkam :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 ahoj moja, tak teba ta mrchana tak trápi, ja ak ju mám, tak aspon o nej ani neviem, nemám žiadne bolesti, tak nech čím skôr odíde a ide sa na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Ja som pila cerveny grep z jednoty (50%), ale aj od relaxu 100% a pomohol.
4. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 gratulujem k dvojkam :wink: :wink: :wink:
4. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 hnusna jedna mrchana ... :cry: vrrr ... nech si uz da pohov !!! aj ja mavam strasne bolestivu .. tak dufam, ze si od nej oddychnem ... inac mi byva zle a hlavne vecer toci sa mi cely svet a citim, ze mi zase stupa teplota .. tak sa len ukludnujem, ze je to bezne a ze mi nic nehrozi :wink:
4. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka dakujem :slight_smile:
4. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa fúú, tak ja osobne o tom grepovom džúse počujem prvýkrát. Ak niečo zistíš, hoď info :wink:
4. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek