• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mon777 aj ja mam doma este jeden mamatest a 4 Rapid Clear ovu testy a cakam od Lauritky na velky zasielku ovu testou od nej. nech mam co zbalit na dovolenku :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa maniačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bože...to tu všetky zarábame pomaly len na tie testy :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 mam digitalni a spavam stejne a merim ve stejny cas:slight_smile: tak uvidim no:slight_smile:
5. čer 2012 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 ale aleee kamze kam?? :slight_smile:
5. čer 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a viem ja? :confused:
5. čer 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak ale ovu asi bola,ci? :sweat_smile:
5. čer 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neviem praveze :sweat_smile: totiž to P je vyvolavacka, preto som aj vyssie... take vysoké poovulacne nemavam, max. 36.8... @lauritka pri agolutine môžem aj takto stúpnuť po poklese? či nevies?
5. čer 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ale nie. neni to s nami take ale.
5. čer 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri...ako to vidíš?..v nedeľu som mala pozit.testik ovu ale teploty nejako rapídne nevystúpili...bola teda ovu..?alebo bude? http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e hlien už krémový :confused: :confused:
5. čer 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj moja ako testík?
5. čer 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dievčence....tak ja stále čakám :angry: ale dúfam že už dnes sa dočkám :grinning: včerajší testík je skoro pozitívny,chýba mu už len fakt kulilinček,tak dúfam že ten dnešný bude už pozitívny úplne :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
5. čer 2012 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tak ako? kedy budú výsledky? sa neviem dočkať :sweat_smile:
5. čer 2012 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no ako dnesna teplotkaaa?
5. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tá ovu môže byť aj dnes :slight_smile:
5. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 neviem. vacsinou, co som videla to uz klesalo, ked prestal posobit progesteron. ale neajk extra som tie grafy potom uz nesledovala. :unamused:
@mattuliatko30 ovu mozes mat dnes. v den ovu sa hlien uz zvykne kazit. alebo bola vcera, len teploty sa oneskori.
5. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky tak ja som to nevydržala a urobila ovu testík a svieti jak semafór.....jupíííííí..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@mattuliatko30 ahoj :slight_smile: podľa mňa už mohla byť (ak bol testík pozitívny)...ale teplotky ti pôjdu hore postupne....ani minule si nešla nejak rapídne hore :wink: ....tak už len počkať na zajtrajšiu...tá by už mala byť vyššia :wink:
5. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka teda tá teplota ma doslova sokla - aj som merala ešte raz a to isté... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tak sup, sup na muzika :wink:
5. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no večer na neho skočím :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe teraz si ho spravila?
5. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika hovorím že som to nevydržala :grinning: :grinning: ja viem že by sa nemal teraz robiť až od tej desiatej,ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nemyslím si že je výsledok nejaký skreslený :grinning:
5. čer 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ked uz teraz svieti tak niet o com pochybovat
5. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika však toto....ja mám najvyššie LH okolo obeda,čiže medzi 12.00-14.00 to mám už otestované,takže ak by som urobila ešte vtedy test tak mi už oči vybije :grinning: :grinning: tak nejako som cítila že dnes ovu,lebo od rána ako som sa zobudila veľa hlieniku a dosť bolesti na obidvoch stranách :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no ty si si ale pekny everest spravila, dufam ze od zajtra robis K2 a ostanes tam hore :dizzy_face: vysledky este nie su mam skusit o 10tej, teda su ale nemaju ich este spristupnene.... takto ma natahovat za jednu nulu vrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 @elebe @januliatko1985 @mattuliatko30
cafte kocky tak teplota dnes takto, uz mi to tam nejako moc skace :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
vysledky budu (vraj) o desiatej, lebo este ich nemaju spristupneneeeee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@melisaaa moja no ako testik je silnejsiiiii??? som zvedavaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko no to dúfam aj ja že bude K2 :grinning: :grinning: júúúúj a ja tu už o desiatej nebudem :angry: som taká zvedavá aké máš HCG,držím palec,nikdy nevieš,test je test ale krv je lepšie :sweat_smile:
5. čer 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tak ja vstanem a takto nespristupnia vysledky ... Idem dat budik na 10.00 hod :d
5. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 cav kocka, myslim ze ovu bude tak dnes? alebo bola vcera a zajtra ti az vyskoci teplotka.... kazdopadne sup sup pod perinku :grinning:
5. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek