• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@riana12
@lindana nemám aký, lebo nemeriam. :sweat_smile:
@melisaaa ďakujem :slight_smile:
@govinda :slight_smile:
@lauritka nemerala som, lebo mi mužík omylom vzal teplomer a dnes som sa budila v noci každú chvíľu na otrasnú bolesť kolena (u mňa je to bežné), tak som toho veľa nenaspala, aby som mohla merať :unamused:
@elebe hádam ma tie testy zasa nešália. To by ma už fakt treplo o zem asi :unamused:
@mattuliatko30 nemeriam, takže nemám čo ukazovať :unamused:
6. čer 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 :grinning: :grinning: :grinning: čo už so mnou :grinning: :grinning:
@melisaaa no ak si nikdy predtým nemala ducha na teste,tak sa niečo muselo diať....ajkeď ti mrcha nemeškala :confounded: preto sa odporúča testovať až po meškaní mrchy,no mne to bolo ajtak na prd platné :angry: :confounded:
6. čer 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no čo už ide sa ďalej
6. čer 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 musíš veriť že nešália :grinning: :grinning: však uvidíš o dva dni aký bude,či zosilnie :wink: a koľký DC si teraz,kedy by mala príjsť mrcha? :confused:
6. čer 2012 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak tak....a ak to bolo u teba biotehu,tak máte pohnojené do ďalšieho kola :wink: :wink: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak super, další cyklus bude víťaznýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusama ešte to na ovu nevyzerá, teraz si skôr ešte len stale na predovulacnych/ovulacnych teplotách... ak by ovu prebehla, bola by si vyššie... tak sa ešte nadalej snažte :wink:
6. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no aj ja si to hovorím.....že tento bude výťazný....keďže sa tvrdí že po biotehu je pohnojené :sweat_smile: :sweat_smile: a mne to potvrdil aj doki :wink:
6. čer 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja ti verím :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ahoj mojka, došla ti ip
6. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no asi aj nič :grinning:
6. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem za dôveru.....dúfam že to bude tak ako sa hovorí....tak sa snažteeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
@riana12 :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasné o 100šesť :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no my teraz skúšame taktiku boja....každý druhý deň....nech sú dobré spermijky :grinning: :grinning: aj min.cyklus sme tak robili a bolo biotehu....tak dúfam že tento cyklus už bude normálne tehu :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahoj moja, dosla a aj ja som ti poslala uz 2 ip :frowning2:
6. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no my sme doteraz išli pred, pri a po ovu každý deň, niekedy aj 2x za deň, a tento cyklus sme pred ovu dali 2 dni pauzu, lebo mm nebol doma,a boli duchovia, takže je na tom niečo pravdy, asi aj my to skúsime takto, a musí sa zadariť :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 nič mi nedošlo, asi je nejaký problem s ip, skúsiš ešte raz, mi bolo divné, že sa neozývaš
6. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no u nás sa to osvečilo,že každý druhý deň :grinning: môj priateľ je pracovne dosť vyťažený a tak býva často dosť unavený,aj včera bol strašne...ale dal to :grinning: :grinning: a tak má pocit že na neho netlačím pri milovaní obdeň :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa uz som ti polala tretiu, tak dufam, ze do tretice vsetko dobre :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a dnes si netestila?
mne sa tam tiez vidi ciarocka :dizzy_face:
6. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja s mm takýto problém nemám, on chce stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 teraz mi prisla od teba, ale ja uz som ti poslal 4...... :frowning2: to preco to blbne....
6. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa este aj sama sebe si tu pisem :grinning: pisala som ti ze som ti uz 4 poslala, a tvoja mi prisla normalne, neviem co to blbne....
6. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 no nedošlo mi nič, niekto tu už písal, že mu neodchadza pošta, :frowning2: :frowning2: :frowning2: , neviem, čo s tým
6. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ale ja ju mam v odoslanych, ja neviem...
6. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa aj môj ak nemá veľa pracovných povinností....lebo on pracuje ako stavebný dozor v štátnej sfére a potom ešte majú svoju stavebnú firmu....takže toho má dosť a hlavne teraz je sezóna...ale akonáhle má pár dní voľnejších tak už ma naháňa :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočky, neviete poradiť, čo robiť, ak nefunguje ip :unamused:
6. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa skús nahlásiť adminovi :unamused: :unamused:
6. čer 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zamiala dobre, som si predstavila, ako sa nahánate, aj my sa občas predtým naháňame po byte, že robím drahoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no moja, že adminovi to treba nahlásiť,
@elebe a to sa ako robí :grinning:
6. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek