• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe jáááj. no tak to potom hej.
8. čer 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a ako dlho už máš ovulačné krvácanie :confused:
@riana12 mne to do seba pekne zapadá....keby si ma videla včera,fuuu....dosť som cítila celé podbruško,ako keby som mala na vaječníkoch kamene a bola som zdutá jak koza....a dnes v poho :confused:
8. čer 2012 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg váááááááááááv :slight_smile: Žeby mal junior súrodenca konečne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no čo už....nechápem ako som mohla zabudnúť :angry: :angry: no uvidím teda zajtrajšiu a potom budem múdrejšia :confounded:
8. čer 2012 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Veď hej. Ja som to moje slávne špinenie definitívne nazvala mrchou a tak sa môj cyklus konečne stal normálnym 29 dňovým :grinning: :grinning: Beriem to ako istý typ víťazstva :sunglasses: A dnes som ako had. Teda zatiaš len háďatko :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/318424 :grinning:
8. čer 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 možno ti sliznica nenarástla dostatočne a skákal ti progesteron,keďže aj teplota ti dosť poskakovala a preto si mala slabú mrchu.....ja som mávala namiesto mrch yšpinenie keď som neovulovala,ale ty si ovulu mala :slight_smile:
8. čer 2012 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tazko povedat, pred potratom som nemala nikdy nic podobne, od vtedy som krvacal tolko ze tazko povedat ale v zase od vtedy asi som krvacala aj cez ovu aj ked len trochu ale az posledne dva cykly to bolo taketo ze 4 dni ci kolko cez ovu a inak uz nie ze sa to ustalilo, to proste nemusis mat odjakziva :unamused:
8. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 No ak vsetko dobre dopadne tak duuuuufam ze bude mat :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No veď našťastie bola :grinning: Hádam sa mi to uvedomí a cyklus ostane takýto :slight_smile: KOnečne mám pokoj od školy, tak nemám stres ani nič také, čo by mi to mohlo rozhádzať, tak hádam budem učebnicový príklad MS :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ja v to pevne verím :slight_smile: A hrooozne moc ti to prajem :wink:
8. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no ja som minulý cyklus mala biotehu....mohlo by to byť kôli tomu,že telo je viac precitlivelé :confused: :confused:
8. čer 2012 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ale neboj všetko sa ustáli :wink: možno ešte keď ťa vezmú do tej roboty,ti to bude trošku haprovať....alebo možno ani nie.... :wink:
8. čer 2012 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Hádam nebude :slight_smile: Joooj, ale mohli by ma. To by som tam mohla pracovať až do pôrodu :dizzy_face: Inak tých 270 dní...to sa ráta celkovo od začiatku zmluvy, či len presne tie odpracované (bez víkendov, bez dovolenky a tak)??
8. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No urcite hej, podla mna sa tym netrap, fakt, neboj :wink:

@mon777 dakujem :wink:
8. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg gratulujem!
8. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Dakujem :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no moja to ti nepoviem,lebo ja som ešte nebola tehu,takže neviem....ale tam máš trojmesačnú dohodu a ak budeš teraz tehu a zistia to tak ťa môžu vyhodiť,či?
@kukucg myslíš že to má s tým súvis :confused: :confused: ach jaj,ja už neviem čo si mám myslieť,ale aj doki mi povedal že tento cyklus môžem mať nejaké výkyvy,alebo zvláštnosti :confounded: :confounded:
8. čer 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
Jéééé, to je krásnééééé :dizzy_face:
Strašně moc, ale potichounku gratuluji !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je ale hezké probuzení :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko kočky :dizzy_face:
Já nakonec takto :
8. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pajiskazemlyna Dakujem moja :dizzy_face: :dizzy_face: dufam ze to vydrzime az do februara :dizzy_face: :dizzy_face:
A pozeram ze ty mas uz po ovu, a celkom skoro bola, juuuuj parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no podla mna to moze suvusiet, vidis ked ti aj doki vravel tak uz sa netrap, bude to dobre :wink:
8. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg mňa trápi hlavne to že som tento mesiac do seba tlačila clostil a teraz mám taký pošahaný cyklus a nič z toho nebude :frowning2: :frowning2:
8. čer 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj vitazny aj ked boli uz aj ovela krajsie grafy, ale to je nepodstatne:
http://www.fertilityfriend.com/home/356a0c
8. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kukucg jeeeej gratulujem, tak podarilo sa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne tehulkovanie prajem
8. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka Dakujem, dufam ze budem tehulkovat a ze to tentokrat dopadne dobre :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg treba mysliet pozitivne. dokonca aj v radiu to hovorili! drzim palce!
8. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg kresne testiky, so srdca gratulujem, potichucky samozrejme a zelam vsetko len to naj :wink: to budes mat krasneho valentina :dizzy_face:
@elebe zlatik myslim ze si spinila/krvacala koli tomu bioteu vies ze nie je vsetko vnutri tak ako to byvalo doteraz cize sa objavuju veci ktore predtym nie, ale nelamala by som si s tym hlavicku :wink: a zajtra sa uz prosim ta nikde nemotaj a pekne meraj :grinning:
8. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa No ved ja myslim, fakt aj mm mi vravel ze som uplne ina ako v lete, vtedy som podla mna od zaciatku niekde vnutri tusila ze to neni dobre, teraz vraj ziarim jak baterka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj fesanda no ako sa citis? :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg krásne testíky, gratulujem a silno držím palčeky, nech je všetko v poriadku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek