• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@piefunko Dakujem moja, no kukala som ze to vychadza na 18.2 cca takze ano paradny valentin, bolo by to super, aspon by som nemusela vymyslat darceky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukucg Tesim sa a gratulujem ti. Sme na tom podobne, ty si mala poslednu mrchu 15. ja 16. :grinning:
8. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda Dakujem moc moc :wink: A ty sa mas ako, pozeram ze uz 12tt ale to zbehlo :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela Jeej super, tak az do februara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak babulky ja dnes takto www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc drzim si uroven a uz tak neskacem ako minuly cyklus. uz LEN pekne uspesna ovu, uhniezdovanie a bezproblemove tehu. :slight_smile:)) . ze aka nenarocna som, ze?
8. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásne ráno, zatiaľ som takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0 , nudne, ale potom to pojde ako po masle :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no vidis to! a co ta motivovalo aby si testla uz 9DPO?
8. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoooooj, ako sa mi máš, a kde máš grafík, som 4 dc :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no drzim nam obom palce :slight_smile: . A myslism si, ze mi si urcite pisat este budeme.
8. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no mňa len trápi to že som hltala clostil a nadarmo :angry: :angry: ja krava,som si ho mohla nechať na bud.cyklus :frowning2: :frowning2: no čo už.....možno to fakt teda bolo ovu krvácanie,lebo dnes už ani kvapka zatiaľ :sweat_smile: a rozkaz šéfe....už sa nebudem motať....ja neviem čo so mnou bolo ráno,som sa zobudila a mala som strašný pocit šťastia,neviem to opísať....proste som bola odrazu strašne šťastná,som sa pritúlila k drahému,vonku svietilo slniečko a spievali vtáčiky...no a na meranie som zabudla :angry: :angry:
8. čer 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg jeeeej gratulka ... mame podobny osud, aj ja som prve tehu od zaciatku tusila ze nieco nie je v pohode... a teraz myslim uplne inaksie .. pozitivne .. aj mm sa tesi z kazdej mojej nevolnosti, ze to je dobre znamenie .. vtedy som nevolnosti ani nemala ..
tak spolu bojujeme az do februaaaaraa :grinning:
8. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Hm no ja skoro vzdy testujem od 9 dpo ale vzdy som zacala okolo 9 dpo aj sponit uz takze dlho som netestovala ale tentokrat som nejak citila ze nieco je ine tak som testla rano, na cersvtom testiku asi za 5 minut bol pekny ruzovy dusik ale slaby, skusila som este vecera a na moje prekvapenie bol este krajsi, ten uz vidno aj na foto. Na 10 dpo mi to uz bolo uuplne jasne :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela Ano aj ja drzim urcite este pokecame vo februarovkach :wink:
@alenitka No ja som pri malom v pohode a bolo v pohode, pri druhom som mala zvlastne pocity a noc pred sonom som ani nespala, netesila som sa bola som nervozna a uz viem preco, a teraz je to ine, sa usmievam jak leco stale :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg mne vychadzal podla nahodne otvorenej stranky presne 14.2. skoda len ze to nevyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Jooj to by bolo pekne, ale nevadi, nabuduce vyde moja :wink:
8. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no nechcem byt zla ale ja som ti to hned hovorila ze nepapaj ho este nechaj telo tak a adaj si ho ked tak nabuduce alebo ho nechaj mne :grinning: :grinning: no nic uz sa tym nezatazuj uz to nezmenis, teraz uz len pozitivne mysliet nech sa fazulka krasne zavrta..... :wink: juuj silno drzim palce moja bo vies ako teraz je to na tebeeeee :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no tak dufam :slight_smile: v stredu 6.6 sa nam narodislo krstniatko a prve sa narodilo 8.8 tak som povedala ze aby to ostalo v rodine ja rodim 3.3 tak duuuuufam ze to vyjde :grinning: len to by sa uracenej cervenej najskor muselo chciet priist :angry:
8. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ty mas ale kraaaaaaaasny grafik :grinning: :grinning: ja som pozadu, asi ta uz tak rychlo nedobehnem :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
8. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nie, aj ja si to hovorím, že krásny :grinning: :grinning: :grinning: a ty moja, ešte furt si sa nerozbehla, no nech čím skôr sa spustí a tehulkujeme spolu, jasné?
8. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja to vyššie patrilo tebe :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa hehehehe si ma zabudla oznacit? :grinning: no bolesi uz su take ulne ze pride cize cakam ze pojdem na wc uz s "vybavickou" ja neviem co jej to tolko trvaaaaaa sak ja uz chcem byt tehuuuu tak nech si pohneee :grinning: jasnacka ze budeme spolu tehu, jun 2012 je naaaas (zase raz :grinning: )
8. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co z tohoto bude?9 DPO jsem si dělala test a negativní, takže nevěří tomu, že by to vyšlo, ale teplota je vysoko....
8. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg Mám sa fajn celkom, práve začínam 12tt a zatiaľ je všetko v poriadku, cítim sa dobre a našťastie ma aj nevoľnosti ma sčasti minuli :grinning: . O týždeň mám poradňu, tak uvidíme :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ovulacia je moment uvolnenia vajicka z folikulu, az potom sa vydava na cestu do vajcovodu, kde byva vacsinou oplodnene. :wink:
@kukucg gratukujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@riana12 takze si potom mala ovu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petralat aj kukuc mala 9 dpo negativni.. ale dnes si uz o par dni viac, podla mna je to tam, testni :wink: :wink: :wink:
8. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz to tak vyzera :slight_smile: co ten :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? :grinning:
8. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Jeej moja dakujem, bojim sa este, a dufam ze ti nevadi ak ta popluvam tfuj tfuj tfuj mna pluvali minule baby a pomohlo :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no ze lekar ju nevidel.- :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ne 9dpo bol duch uz celkom pekny len na tej hromadnej foto to moc nevidno, ale aj ten druhy tehu test, treti od vrchu je z 9dpo vecer a tak uz vidno trochu aj na foto :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg mna treba poliat slinami, mne uz plutie nepomoze :grinning: ja som tazky pripad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek