• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
A Lauri dik, po laparo vyskusam!
2. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri díky za názor, uvidím, jaká bude teplotka zítra :wink: .
2. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, tak to je dobře, že jsi si to vydupala :wink: My měli taky horší spermio - línější, špatná morfologie, malá životnost, vysoká viskozita a nižší ph, ale pokaždý to vyjde jinak, někdy je to v poho a někdy horší.. prý se s tím ale otěhotnět dá.. ale jsem přeléčená a manža bere macu, tak snad pán bůh dá :wink:

Na evinu si pamatuju, téda to je fakt bomba! :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bubli...ja som tiez rada... bez konika som bola ako bez ruky :grinning:
2. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka koukala jsem se ti do albíku a jsi kočka i manža je pěkný chlaák jste krásný pár a budete mít krásný miminko-miminka...no tento měsíc je dlouhý kurna šopa ,ale už se snad dočkám mrchy a bude mi dobře ,protože je to dlouhý ....taky bych dala nějaké fotečky ,ale nevím jak se to dělá mám album na bazálkách na rodince
2. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
litsie, moj predtym bral tribulus terrestris ( kotvicknik ) no a teraz ten profertil, tak hadam to pomoze :sweat_smile:

salute dakujem :zipper_mouth: ani ti nehovorim, akz by bol MM stastny otec, ved on viac pokukuje po detoch ako ja :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko no jak říkám budete perfektní rodiče oba dva!!! :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute len aby nam to pan boh doprial... :frowning2:
2. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, ty tvoje dlouhý cykly... řešíš to nějak? bylinky, hormony?
lauri, moc bych vám to konečně přála :zipper_mouth: snad léčba zebere!
2. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zacala od vcera brat kyselinu listovu tak pomalicky sa zacina uz treti kolotoc :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus tento mesiac zacinate? Teda tento cyklus???
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisi dakujem, s pribudajucimi rokmi je to coraz tazsie, ale hadam sa raz stastie unavi a sadne aj na kona :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
litsea já nemívám takto dlouhé cykly...ted nevím proč se to stalo myslela jsem ,že je to anovulák ,ale asi nebyl...byli jsme v srpnu na dovolené v Řecku a takto to dopadlo ..mám nejdelší 35 ,ale spíše tak 33... :confused:
2. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko neboj se nic věřím ,že se dočkáte ty jsi ještě mladoučká né?? :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...nie este nemozme..nemam porobene vysetrenia...natahuju ma jak trenky :frowning2: mam pockat este na jeden cyklus a potom..prvy menzes mi prisiel po piatich tyzdnoch od kyretu a teraz tak za 2 tyzdne by mala prist dalsia tak potom uz pojdem...a uvidim na zaklade vysetreni kedy zacneme...zatial sa neponahlam
2. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tvoj rocnik :wink:
2. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko ty jsi jako já 72??neeeeeeeeeeeeeeeee nevěřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska mas pravdu, nemas sa kam ponahlat, si v super veku a si plodna, len treba tomu trosicku pomoct a babatko bude raz dva tu.
2. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, aha, tak snad to byla jenom vyjímka.. můj minulý byl taky vyjímka, nikdy jsem takhle krátký cyklus neměla..
lauri, já vím... :frowning2: mě to někdy taky ubíjí... :cry: a to snažíme "jen" něco přes 2 roky...
holky, loučím se, hezký víkend
2. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit... absolutne teraz nerozmyslam nad babom...este do toho prveho menzesu mi bolo vseliak ale teraz som uz v pohode.. som zvedava co zistia a potom dam vediet...ale aj tak skor ako v januari zacat nechceme...inak vtedy sa stahujeme naspat do Nitry..jupiii
2. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
73 :slight_smile: skoro ako ty.
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit no vypadáš dobře...já jsem prosincová...doufám ,že se už brzy dočkáte miminka!!!A byla jsi na umělku nebo se snažíte přírodně??a jak dlouho,?
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, som chorá :frowning2: od včera ma strašne bolí hrdlo a teraz poobede už mám aj zvýšenú teplotu.... po tom "maratóne, ktorý sme s manželom mali musím počítať so všetkým, že? :grinning: takže ak by som náhodou bola to..... :dizzy_face: aké lieky môžem? Môžem brať paralen? Lebo sa bojím, že tá teplota pôjde hore, lebo mi je pod psa :frowning2: :angry:
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute fotka je spred 4 rokov ;) no a snazime sa asi 6 rokov, bola som na umelom raz, potom na KET tiez raz.
teraz sa snazime asi rok zase prirodzene, v marci som mala laparoskopiu. chyba sa nenasla, len ten trosku zhorseny spg a malo hlienu u mna, ale uz mam doma ten pre seed gel, tak to vyskusame :wink:
2. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami len paralen mozes. choroba je priznak tehu :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak už som si jeden dala :slight_smile: že príznak tehu :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak máš zasebou to co já !!Já mám taky jedno umělko a jeden ketík to bylo vloni ted je to rok co se snažíme přírodně ..na umělko chci jít na jaře....neumím si dát do albíčka fotku .. :pensive:
2. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už začínam aj kýchať :unamused: :angry: :cry:
2. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami koukej se brzy uzdravit!!potit potit a nic víc :grinning: :grinning: :grinning:
a nie je to príznak tehu... je to príznak šéfovej studenej kancelárie, v ktorej sme mali včera dvojhodinovú poradu a ja som sa normálne triasla do zimy :angry: :angry: :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek