• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@januliatko1985 caves, nove nic, ja som 3dpo http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko mrcha tentokret nejaka slaba, ale tak co uz :grinning: dneska idem volat dokimu ci mam nasadit znova este raz clostil, dufam ze hej :sweat_smile: a ty ako tehulka? :slight_smile: vsetko ok?
@kemonka zlatik kde mas grafik? :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ja sa do tých vecí že vysoká sliznica, nízka sliznica, čípok...absolutne nerozumiem :grinning: Jediné čo viem je, že mi vravieva, že "sliznica je pekná vysoká"...alebo že "do pár dní čakajte MS" :grinning: :grinning: Viac si moja dutá hlava z toho domov neodnesie :grinning: :grinning: A tak to asi podľa toho v akom štádiu cyklu sa tam objavujem :grinning:
11. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj mojka, no pozeram ze si pekna hadicka :wink: skoda ze mas choru havinku, zelam skore uzdravenie malickej, isto s nou utekaj k dokimu aby nebolo zle
11. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg taaaak si sa dockala: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
No neviem baby, ak by to bolo uhniezdenie, nemala by som mat nejake priznaky, pocity.... zatial nic!

@pajiskazemlyna ahoj, nemohla si mat ovu trosku neskor? Mavas take nizke teploty po ovu?
11. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 zeby koli vcerajsku ti ju neoznacilo? sak pockaj do zajtra a ked nic, oznacis si sama :wink:
@melisaaa haloooo kde je moja spolubojovnica? ako si na tom? sup grafik :wink:
ja nuda zatia este http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
11. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko 3DPO?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslíš 3DC, nie :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko tu sooooooooooooooooooooooom, už konečne, ahoj, som malá nabitý víkend, ale už to tu dobieham, pripájam grafík podobný tvojmu :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0 ale od zajtra meriam a ináč ako sa máš, pozerám, že ty máš len takú mršinku, no ja som mala poriadnu mrchaňu, že niagárske vodopády :grinning: :grinning: :grinning: , ale už je dobre :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: podla mna nemusis, inak ja som nemala ani pokles, ani spinenie ani vooobec nic a zjavne sa nieco dufam uhniezdilo, nerob si s tym hlavu ze nemas ziadne pocity a priznaky a okrem toho si mi slubila ze sa pridas za par dni, nie?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no staci, ak by si vedela milimetre... ostatne sa uz dako poriesi :grinning:
11. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všetky, som vás trošku cez víkend zanedbávala :grinning:, ale už sa polepším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a od zajtra meriam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
11. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg ja na tom trvam, ze sa pridam! Ako ja som fakt dufala, ze budem tehotna hned a uz to trva prilis dlho na moj vkus a bojim sa, ze ked to nebude teraz tak uz sa fakt zrutim!!! Takze teraz to uz byt musiiiiiiiiiiiii!!!!
11. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hmm hmmm.. skor sa mi zda, ze ovu asi nebola, teda zatial sa to tvari tak vseliak. :fearful:

dufik ti az tak neploty hore nepodrzi.. to nebude v tom...
11. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 milimetre mi nikdy nohovorí :frowning2: Takže nič.
11. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe oh je mi luto psika, dufam, ze sa bude citit coskor lepsie.:hearts:
11. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak celkom faj lekarka, ze berie do uvyhy aj BT :slight_smile:

takze mozno je to naozaj tak ako vravela a potom si mozes rozdelit graf, ked za nou pojdes. :wink:
11. čer 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a tak ak povie, ze vysoka, bude sa to pohybovat niekde okolo 10mm urcite :slight_smile: tak sa jej na to skus spytat teraz pri kontrole...
11. čer 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 mas podobny graf ako ja 2mesiace dozadu, popluvam ta najviac ako viem aby neskoncil tak ako moj tfuj tfuj tfuj :wink: ...silno na teba myslim :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@mon777
@piefunko no kočky tak sme teda boli u dokiho a má chytené priedušky :unamused: tak dostala dve injekcie a antibiotiká a už teraz sa prechádza po byte herečka moja :grinning: :grinning: tak už dúfam bude lepšie :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yasmin0001
Ahoj, měřím o hodně dříve, takže mám teploty nižší než dříve - když jsem měřila v 8:30 měla jsem teploty 36,8 -37,00 - teď měřím v 5:00, takže to odpovídá, že za pozdější hodinu +1 desetina stupně ....
Ovu mohla být ještě na 22DC .. ale nevím ...
11. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe skoré uzdravenie havinke :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 ako sparavne poznamenala @mon777 nie 3dpo ale 3dpm teda 3dc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz mi hrabeeee :grinning:
@lauritka No ona mi povedala, že to nie je 100%-ná metóda, no ona ju bráva do úvahy hlavne keď konzultuje niečo podobné, ako som mala ja teraz :grinning: Ale ak je graf anovulák, tak tvrdí, že to tak byť nemusí, že tie programy sú proste také, že nie vždy ukážu pravdu a že BT je dosť ovplyvniteľná rôznymi faktormi, takže tak nejako :slight_smile: Ale proste to berie ako možnú pomoc pri diagnostike :slight_smile:
@activia a ty ako moja? Dakujeeeeem
11. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no ja nechapem preco bola taka mrsinka, byva 2 dni echt potom normal a potom len tak decentne, cize 4-5 dni a teraz toto vcera som ani nevedela ze nejaku mam.. divne :sweat_smile: ja meriam tiez asi od zajtra :grinning:
11. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe vidíš. Ešteže si šla už teraz. Do večera sa jej to mohlo zhoršiť. Dúfam, že rýchlo vyzdravie :slight_smile: Mojej sa to nepodarilo a už dva a pol roka medzi nami nie je :cry: :cry:
11. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Ahoj Lauri, tak ten agolutin mi stejně píchli, tak já nevím, doufám, že tím nezkazili možnost uhnízdění mimíse ... to by mě mrzelo ..
11. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nechcem vyzerať hlúpa, ale čo je to DPM? :grinning:
11. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uplne si ju viem predstavit :grinning: tak skore uzdravenie jej zelam
11. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna aha ano, to by mohlo byt tym :grinning:
11. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 no doktorka povedala že to len začína,tak to je dobre,že to hneď aj prejde :slight_smile: :slight_smile: och :frowning2: ja si neviem predstaviť že by som o jednu z mojich žabičiek prišla :frowning2: :frowning2:
11. čer 2012 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek