• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@mon777 to som si teraz vymyslela :grinning: nie dni po ovulacii ale dni po mrche :grinning: :grinning: to si nevsimaj, proste 3dc :grinning: ja asi este spinkam :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yasmin0001
Každopádně, FF mi ráno na chvilku zazanačil ovu na 22DC .. a pak zase na 20DC .. jsem z toho jelen :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajiskazemlyna tak predsa ?? :slight_smile: nie urcite nie, to je progesteron, to skor pomoze ako poskodii. :wink: :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe Hej, hej. Je dobre, že sa to podchytilo takto skoro :slight_smile: Ani ja som si to nevedela predstaviť...ale akosi to prišlo a predstavovať som si už nič nemusela :frowning2: Už to bolo :frowning2: Ale beriem to tak, že teraz jej je už dobre, takže som šťastná, že je šťastná aj ona :slight_smile: Teda aspoň dúfam, že je. Inak by ma mrzelo, ak by nebola :frowning2:
11. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko Tak teda dobrééééééé rááááánko, milejdy :grinning: Vstávaj :grinning:
11. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@yasmin0001 no ja na prd :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na grafe sa mi vytvoril treti cicik a cakam na mrchu :grinning: .....ovu som dala naspat na 12DC lebo uz som bola pod ciarov a mrcha nikde ked som si dala ovu na 14DC :rolling_eyes:

http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
11. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no my sme tiez isli s havinom k dokimu ledva ledva, lebo oni nic nepovedia a vidiet to je na nich ked uz je ozaj zle.... :pensive: aj susedke sme strazili havinka, je ako nas a nic mu nebolo vobec a zrazu vracal a nozky len tahal za sebou tak sme utekali a museli ho hned operovat z predoslej operacie mu zosili crievko a to bolo nepriechodne a odhnivalo :angry: takze mu hrozila otrava krvi a kebyze prideme rano uz mohlo byt neskoro.. ale fesak to zvladol,aj tvoja havina to zmakne, rychlo sa z toho sdostane, neboj a ty nemysli na zleeeeee oki? :wink:
11. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 straaaaaaaaaaaaaaasne sa mi nechce :grinning:
11. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia tretí cicík :grinning: :grinning: :grinning: Dobre som sa zasmiala :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka
Moc děkujiiiiiiiii, jsi anděl :dizzy_face:
11. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajiskazemlyna ale skor sa mi ovu pozdava na 22 dc ;)
11. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko no tak ok, zajtra hlás teplotku a ide sa na to a tentokrát, žiadny duchovia ale poriadne palice budú :grinning: :grinning: :grinning:
@riana12 nie nebola som ..nikdy som to neriešila...do decembra som mávala cca 28dňové cykly..pravidelne...takže nebolo prečo
11. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30
ahoj kočko, škoda, že to pěkné stoupání zatím nic neznamená :grinning:
A ty máš teplotky tentokrát taky krásné, zaznač si ovu na 9DC sama a máš to vyřešené, když je FF takový lenoch :grinning:
11. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko A ty si myslíš, že mne sa chcelo? :grinning:

Ináááááááááááák všimli ste si moju zmenu v profile?? Už tam mám "Snažíme sa otehotnieť" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nuž takže dúfam, že to nebude trvať večnosť :grinning:
@mon777 no postupne mi rastli, az mi narastli tri kusy :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka
Jej Lauri a ještě se chci zeptat, jak moc bude ta injekce ovlivňovat teplotu a kdy mám teda dostat menses ? :grinning:
11. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa no tak to dufam a ja uz testujem az minimalne 13dpo ziadne pregnylove palice nechcem uz ani vidiet, mam ich doma dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 no tak drzim palce aby si ho mohla coskoro opat zmenit na "caka babatko" :dizzy_face:
11. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna a ako si to tam zaznačíš?hm? :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia och moja, to fakt vyzera na prd! Ja ti neviem kde sa tie nase deticky tulaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mattuliatko30 to asi nepatrilo mne :confused:
@activia ale mám pocit, že to bude MS :confounded:
@pajiskazemlyna pozri na moj graf - mam agolutin 47DC, mne to teploty dvihlo o 0,2°C ako byvaju moje obvykle, ale zalezi, ake mnozstv o ti pichli - ja som mala dve ampulky - objem 4ml...
http://www.fertilityfriend.com/home/120212
11. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko aj ja testujem až tak, a som ti sľúbila, že ťa počkám, ked už sme spolubojovnice, aj tehu budeme spolu, tak sa snažte poriadne, nevyspávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale keksíkovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30
Chart settings - detector tuning - manual override - tam si zadáš den cyklu 9 a dole dáš set a mělo by to být :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko No hádam to bude tak do pol roka :grinning: :grinning: Ale stavím sa, že na OVU dajú mm 24-ku v robote...ako zákon schválnosti :unamused: Veď aj teraz ide na dva týždne zasa preč, takže tento cyklus ani testy robiť nebude mať význam, lebo akurát cez ovulu bude odtatárený na Turečáku :unamused:
11. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12
Já jsem dostala ampulku jen jednu ...
moc děkuji za názorný příklad :grinning: :dizzy_face:
11. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa ooo teraz este mozem spinkat keksovat budeme az po mrche :grinning: a buduci vikend, ideme na wellness tak ale to nestiam ovu, tak zatal natrenujeme a ked dojdeme next weekend pojdeme na to zostra :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 hmmm skoda :( tak tento mesiac skusite na blind a uvidis, mozno sa zadari :wink:
11. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek