• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@janusa_ waaaaaaaaw moja, gratulujem, och už nech to teraz dobre dopadne, už musí!!! :slight_smile:
11. čer 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hmmm :frowning2: no nejako dole ideš :confounded:
11. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 praveze by som sa mala riadit teplotami, lebo moj dr nevie co hovori :D
@kemonka asi do pekla :slight_smile:
@bordulka jaj, no tak to poto mie je ktovieco. nemozes ist k inemu...mrzi ma ta teplota, snad sa spamata :slight_smile:
11. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 ja som tiez sama tomu neverila nechápem a šialene sa bojím :frowning2:
11. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ Jani, ako si upravovala fotky? Cez čo? Nevieš mi moju na 5518 tuším upraviť?
11. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka moja ale ja vobec netuším ako kedy aa prečo sa to stalo.. ja som normálne v šoku,, nechápem..
11. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka aj zosvetlena aj stmavena ale stale ju tam vidim :slight_smile: :wink:
11. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@janusa_ dakujem, ta dufam že nezmyzne v piatok :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ vedela som to.drzim palce! a ten horny test je zo dnes?
a neboj sa,mysli pozitivnE!!!!
11. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ juchuu, no vidíš, aká krasa :dizzy_face:
11. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 mozem, a chcem pockat este buduci mesiac co chce urobit a potom sa rozhodnem, uz mam jedneho vybrateho... a z tej teploty si nic nerobim, mam celkom fajn naladu, tak ma to nedeprimuje :slight_smile:
11. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak to je super, hlavne,ze je dobra naladicka... :slight_smile: ja som dnes troska poklesla,ale mrcha ma prist az okolo 20teho,takze tomu neprikladam nejaky vyznam :slight_smile:
11. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, som smutna, co som mala minuly mesiac taky krasny graf do vysin a skoncil padom, boli sme vtedy v New Yorku a jedno rano som si robila test. Kedze do 5 minut som nic nevidela a ponahlali sme sa, hodila som ho do kabelky a zabudla nan.. teraz nan pozeram a ved tam je zase slaba ciarka.. no od testu za 4 dni som dostala zase katastrofalne silny menzes, mala som take bolesti, ze som az manzelovi plakala asi hodinu v naruci :( takze asi uz nase 4.te biochemicke tehu to bolo :((( strasne som smutna :(
http://www.fertilityfriend.com/home/sasenka
11. čer 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka nemas zaco .verim ze nezmizne
11. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka nemas zaco .verim ze nezmizne :wink:

@zucana dakujem.. tie testy co som davala dnes su od @kemonka ..

@riana12 krasa ale neuveritelna..
11. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 to bude urcite IP :slight_smile: inak aj mne by mala tak nejak prist :slight_smile: budeme ne/cakat spolu? :slight_smile:
11. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ zlatinko neboj sa, snaz sa mysliet pozitivne a tesit sa z toho! Booozinku, ale teda ani nevies, aky pekny zbytok dna si mi urobila, taku mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka myslis,ze by to mohlo byt IP? nie je to maly pokles na IP? no vsak uvidime, jasne budeme necakat spolu, resp cakat na uspech :slight_smile: a kolky si vlastne DPO?
11. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka podla mna uz nema vyznam merat :wink: teplota sa bude stale drzat vyssie, kedze progesteron je hlavny hormon v tehu a ten vplyva na vyssiu bazalku.. a nahodou budes mat nejaky pokles a budes v strese-
11. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ mojka, hlavne pozitívne myslenie a šetri sa.....verím, že tentokrát to už bude úspešné :wink:
11. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy je mi to luto...a nechcem ta namotavat,ale nemyslis si,ze to moze byt naozaj tym cestovanim?
11. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana tento posledny krat mozno, ani nie cestovanim, ale skor tym, ze sme po New Yorku chodili az 7 hodin vkuse.. ale tie tri razy predtym asi nie, lebo to sme este boli trvalo na Slovensku :( dve z toho boli po IVF, pri jednom som dokonca lezala cele 2 tyzdne, tak neviem. asi skor to imuno :( len mi je hrozne smutno, ze sa to vzdy nepodari, asi fakt prestanem skusat testy a aspon nebudem nic vediet :(
11. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 ssnazim sa mysliet pozitivne ale tazko sa to da bojim sa velmii.. a som rada ze som ti spravila radost :slight_smile:

@kikaneu snazim sa aj ja verit ze to bude tentokrat uspesne cas ukaze, ale vieme kde bol cca problem predtym tak snad to teraz napravime..
11. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ viem, ze sa bojis, ale bude to dobre, musiiiii. Kiss posielam:hearts:

som sa vam tu votrela po sto rokoch....aj ked uz neprispievam, ale stale citam :slight_smile:
11. čer 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy jeej moja :frowning2: co to?? ... hm a nemoze to byt tym ze si teraz zmenila prostredie??.. ach jaj snad sa vam raz podari..
11. čer 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy jemi to luto snad sa to raz podari...mozno nemysliet na to...
11. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ v to verím :wink: držte sa
11. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj lauri, chcem sa spýtať....kyret si mám označiť v grafe ako mrchu?
11. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem, snad to bude tento krat ine uspesne ,, ja tomu stale neverim ja som dnes i plakala i sa smiala,, jednoducho neuveritelne sa stalo..
11. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek