• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka :sweat_smile: :pensive: skoda len ze tych prve mesiace snazilkovania nebol taky plodny :sweat_smile: ,, aa pozicala by som keby nebol moj a keby sa tak rad nelepil na ine zeny :sweat_smile: :wink:
11. čer 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 tak to ano nejaka ta zubrienocka musela tak nenapadne preklznut.. aa snazim sabyt kludna pokojna ale stale sa mi tisnu slzy do oci neveriim tomu.. je to tazke a moc..
11. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jasne ze to vyjde. normalne mam dnes cely den taky pocit ze sa nam v juny zadari na sto pro! fakt uplne taky silny pocit, taka predtucha .... a mozno to ten osud spravi naschval, lebo sa strasne tesim na dovolenku a to aj koli tomu ze som planovala ze si tam nakupime toskanske vinka a syry a budeme vecer pri zapade slnka popijat.... hlavne koli tomu som vyberala vnutrozemie a toskansko .... no a osud mi to urcite spravi naschval ze budem musiet to vinko vynechat :wink:
11. čer 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ tak vidis, si pohnojena :D

no hej my dlho.. ale tak prirodzene nie a nie.. jedine cez IVF vyslo, ale aj tak som potratila..
proste si to vyzereme. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi je z toho smiesne, lebo keby sme boli nejake fakt tazke diagnozy, tak nepoviem..
ale ved vidis, ja fungujem jak hodinky.
a otehotneli aj s horsimi spermiami.. proste je to niekde vo hviezdach , preco to nejde..
asi som jedla male deti v minulom zivote
:grinning:
11. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ :P... no ale aj tak, ani rok v podstate nie je dlha doba, aj zdravemu paru to trva niekedy rok a pol az dva..
asi neboli tie spravne okolnosti :wink:
11. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka stejné dávkování jako ted?
11. čer 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ Woow, dalsia februarova :wink: Tesim sa a verim, ze to dopadne dobre. Nie nadarmo sa vravi, ze tehu pride, ked to clovek najmenej caka. Drzim palce velmi velmi, nech sa nic nekomplikuje a mas pohodove tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ze jedla male deti :grinning: :grinning: :grinning: som sa nasmiala.

ja som dneska drahemu vysvetlovala a popisovala zenske druhy hlienu :wink: pozorne pocuval. lebo zacalo to tym ze sa ma pytal ze na co to vlastne pijem ten grepovy dzus.

inac, teda ten dzus pijem len druhy den a nie nejak moc, 3dcl za den , a hlienik sa mi pekne tvori. a tusim som aj ten vodnaty konecne rozpoznala. ale len jeden krat ale bol.
11. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu hlavu hore ved pozri na janusu ....jablon jak vysita
11. čer 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros ze jablon :sweat_smile: jaaa som v tom nevinne,, to moj chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ ja tri týždne, tiež stále myslím na naše bábätko....v ktorom si bola týždni, že už vieš, že to bol chlapček, mne povedali, že to ešte nevedia.....
11. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ Jani, to asi nie, ved som tu uz tri mesiace.. :( ja uz neviem fakt, vyse troch rokov to riesime a stale len toto.. :( ale tebe gratulujem a som si ista, ze bude vsetko ok :slight_smile: a doktor ti co povedal?
11. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros ja nie som zúfalá, nejak som sa už zmierila s tým, že musím čakať....iná možnosť nie je
11. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi mas pravdu neboli tie spravne okolnosti,, uvidime co a ako bude teraz..

je mi luto ze sa vam takto nedari,. ale mozno sa raz predsa zadari aj motyky vedia vystrelit niekedy.. ale je dobre ze to beries tak pozitivne :slight_smile:
11. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi tak ak ti to takto zabralo, tak by som nezvysovala davku.
11. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ja som bola na zaciatku 13tt.. presne dva tyzdne pred tym ako sme o babo prisli sme si dali zstit pohlavie z krvi..
11. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, babulky strasne ma mrzi cim ste si museli pri tych stratach babetiek prejst!!!!! hlavne nech to rychlo preboli aby ste nabrali novu silu a nadej!

tak mne sa ovulka blizi. test uz je silnejsi ako vcera. http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
11. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana dakujem :slight_smile: verim tomu ze tentokrat bude vsetko v poriadku..
11. čer 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ aha, tak preto ste to vedeli...ja som si myslela od začiatku, že bude dievčatko, no v noci po kyrete v nemocnici sa mi snívalo, že chlapček....no už sa to nedozviem, tak ho voláme anjelik :unamused:
11. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
som chcela este fotku pridat. sice nemam skusenosti ale tak podla toho ako sa ta ciarka zviditelnuje tak cakam ovu za cca 2 dni. co myslite?
11. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy dr sa len cudovala ze preco sme sa zacali snazit tak skoro , a ked som jej vysvetlila ze sme sa o to vobec nepokusali tak nechapala asi este viac ako ja,, ale povedala ze to budeme mat pravdepodobne velmi tazke :pensive:
moja aj vam sa podari len na to asi musi prist ten spravny cas.. ver mi raz to pride a ani nebudes vediet kedy a ako..
11. čer 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aj pre nas je to nas maly anjelik :pensive:
11. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa moze byt za dva dni ale aj skor/neskor ovu, kazdemu ovu testy silneju inak,, niekdy ta ciarka jednoducho stmavne zo dna na den, ja by som skusala testovat doobeda i poobede :sweat_smile: a uvidis ako tmavne..
11. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ a navždy zostane
11. čer 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ doobeda som v praci. rano vstavam okolo 5hod a neviem ci tam mam cas vobec riesit ovu test. a aj tak, naco by mi to bolo? rano by sme kexik aj tak nestihal. ranny kexik akurat planujem v piatok pred odchodom do prace lebo potom az do nedele s priatelom nebudem ( cestuje na vychod ). takze som rada ze ovu stihame este cez tyzden a v piatok rano to len poistime.
11. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tak drzim palce aby do piatku ovu bolaa snazilkovanie bolo uspesne uvidis ako budu testiky silniet :wink:
11. čer 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no myslim,ze je to dost velky pokles na IP... ja by som mala byt podla grafu 4dpo, ale podla toho ako som citila ja ovulku tak 5-6DPO :slight_smile: a mozno ma to oklame a nebola vobec...
11. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ a teraz ťa dala dr. na PN?
11. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ano, myslis? no bodaj by. neviem ci si si vsimla,ako sa podoba ten moj prvy graf na tento, uz treti, tiez som tam po ovu postupne stupala a na 7 DPO som mal pokles, presne ako teraz,ale vtedy z toho nic nebolo :unamused: ale neboj, urcite bola,ked si to citila, riad sa pocitmi :slight_smile:
11. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka nie som na pn aspon zatial, nechcela som, doma by som sa ubijala negativnymi myslienkami, nemam tazku pracu a viem ze ked sa neico zle mastat tak sa i stane..
11. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no bol by v tom čert, keby sa to pri takomto maratone nepodarilo :slight_smile: a velmi sa ti podobaju :slight_smile: aspon vies, ze ti vsetko funguje
11. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek