Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mattuliatko30
12. čer 2012

@riana12 ja to mám tak isto s tými bolesťami..ms slabá..a ide mi brucho roztrhnúť..a keď je silná..tak nič 😉

mon777
12. čer 2012

@riana12 ja to mám zasa tak, že podľa mňa mám vysokú sliznicu vždy, lebo som mávala dlhé cykly a keď došla MS, tak kŕče jak prasa, krvi bolo toľko, ako keby si sviňu zarezala a sliznici na vložke na máriu 😀 Takže moja teória bola taká, že či slabá, či stredná a či silná, moje telo ma neznáša a chce ma utýrať na smrť bolesťou 😀 😀

riana12
12. čer 2012

@mon777 a neskusis predsa len ovu testy? tak poriadne?

moni1007
12. čer 2012

@mattuliatko30 ze? aj mne sa to paci,len aby to nedopadlo ako moj prvy graf, je mu uplne podobny 🙂

lauritka
12. čer 2012

@mattuliatko30 pozri minuly graf, tiez tam mas zopar teplot 36,9, je to tvoja poovulacna hodnota, len teraz to mas vyrovnane. 😉

moni1007
12. čer 2012

@riana12 vyzera tak ako moj prvy graf a ten nebol uspesny,ale fakt sa dost podobaju. ale tento musi byt uspesny. testujem o dva dni, to budem 10 DPO, tak snad tam bude aspon mini dusik 😀

mon777
12. čer 2012

@mattuliatko30 No podľa mňa je dnes. A ja krava som odmietla raňajší sex, lebo som bola unavená a drahého som odpálkovala, že nech mi dá pokoj, že chcem spať 😠 😠 Joj a mohli sme sa pokúsiť zamiešať hneď ráno a potom aj večer ☹ Takto len večer - MOŽNO ☹ Lebo chodím unavená z roboty a nič nevládzem. A to som tam len 5 hodín 😒

riana12
12. čer 2012

@mon777 mne kupodivu aspon pri tych dlhokanskych cykloch da, co sa bolesti tyka, vydychnut... len vysoka sliznica vzdy sposobuje prasacie jatky, takto pred rokom som pretiekla v praci iba nieco vyse hodinky po "prebaleni", este ze funguje taka vec, ako wc priamo v kancli a 30°C teploty, aby sa preprate rifle vysusili 😅
ako nevravim, ze som to mala bezbolestne, ale stacil mi len 1 400kovy ibik kazde 3-4 hodky, to bol u mna super stav 🙄

mon777
12. čer 2012

@riana12 Vieš čo?? Jeden - dva cykly nie, ale potom asi hej.

riana12
12. čer 2012

@mattuliatko30 paci sa mi prispevok, lebo ako som spominala, skusenost podobna ako u mna 😅

mattuliatko30
12. čer 2012

@mon777 dnes isto ešte nie je..máš síce veľký pokles..ale ovu bude do 48 hodin..takže skús večer..a zajtra ráno..a potom každý deň zamiešať 😀 dnes ešte isto si nič neprepásla..neboj. 🙂 🙂

riana12
12. čer 2012

@mon777 no vsak ako je ti pochuti 🙂

mon777
12. čer 2012

@riana12 mne nezaberajú tabletky na bolesť, takže si to všetko odtrpím naostro 😒 No mne sa tak podarilo v škole v lete. Ale to prišla nečakane z ničoho nič a ja len v šatoch takých svetlunko-žltých tak si teraz zober, že ako to schovať, kým dobehneš na najbližšie WC, ktoré bolo krížom cez celú budovu,lebo na prízemí bolo len jedno 😒

mattuliatko30
12. čer 2012

@moni1007 no máš také grafy..ktorý mavajú viaceré..čo sa pozerávam..tak uvidíš... 😉

moni1007
12. čer 2012

@lauritka ahoj. chcela by som sa ta spytat, moj prvy graf sa dost podoba tomu co mam teraz...ale z toho z prveo nic nebolo...myslis,ze aj tento tak musi skoncit???? 😒 ak chces kukni v albume 🙂 dakujem za odpoved 😀

mon777
12. čer 2012

@mattuliatko30 Fu, odľahlo mi 😀 😀 NO tak dnes večer a hmm...zajtra bude mať pekný budíček 😵 Ale ja ešte krajší, lebo on do roboty vstáva o 4,30 😀 😀

riana12
12. čer 2012

@mon777 hm, ja vravim, ze to mam po ibiku bezbolestne? 😅 ja tiez nie, ale ked sa nadopujem, aspon vydrzim sediet, chodit ledva ledva a stat vobec... a bez ibika by som tu uz ani nebola... este aj to sa potrapim, lebo skor ako o dve hodky mi ibik nezabral nikdy... i ked pri MS v marci som presla uz na brufen, ucinna latka ta ista, len asi pomocne su ine, lebo to skor ucinkuje... ale inak skusenosti rovnake ako s ibikom...
raz som riskla a vypytala som si algifenove kvapky a trdlajs, absolutne nezabrali... co su vraj silne, ucinne... ale teraz som tu niekde na MK nasla daky liek, co sa z prasku zaraba, je len na predpis - musim spomenut gyn, nech mi to da... 😅

lagunasa
12. čer 2012

@annavi Ty si 9DC? ja som 11DC. Tento mesiac som zacala merat ovu aj testami od Lauritky. davala som sem vcera fotku ako mi tmavne ovu test. sice teplota letela dole ale uz je zase hore. snad bude ovu vo stvrtok, lebo priatel ide v piatok doobeda na vikend prec a poslednu sancu budeme mat v piatok skoro rano pred mojim odchodom do prace.
a neviem preco ale od vcera mam taky pocit ze tento mesiac to vyjde. ms mam dostat akurat par dni pred dovolenkou tak uvidim ci pojdem na dovolenku s ms alebo tehu.
zacala som pit grepovy dzus a celkom to pomaha. este aj podla mesiaca na roznych strankach mi vychadzaju plodne dni na teraz. tak by v tom bol cert ak by to nevyslo!!!!

moni1007
12. čer 2012

@mattuliatko30 viacere tehu alebo netehu??? 😀 no jasne uvidime 🙂

mon777
12. čer 2012

@riana12 No tak to si ako ja. Mne istú dobu zaberal Panadol Femina, ale nie dlho. Asi 3-4 cykly. Potom som sa uchýlila k masochizmu bez liekov, lebo zaberali na 15 minút po dvojhodinovom čakaní 😒 Ale gynekologička mi povedala, že tieto problémy zvykne napraviť tehotenstvo 😀 Tak som to raz spomenula drahému a on na mňa kukol, že či mi šibe 😀 Ale to bolo dáááááááááávno ešte 😀

kacule34
12. čer 2012

holky, co myslíte? testy jsou ale neg 😒 ☹

mon777
12. čer 2012

@kacule34 Si len 14DPO...možno je ešte skoro na testy, alebo ti b najbližších dňoch klesne. Samozrejme, že by som bola radšej za tú prvú možnosť 😉

riana12
12. čer 2012

@mon777 ja som Feminu zahodila po dvoch uzitych tabletkach 😀 😅
mne to tiez vravi gyn, aj kvoli tomu, ze ma u mna podozrenie na endometriozu, ze aby sme s babom neotalali prilis dlho pre istotu... ale tak chlap sa moc nechyta, ani ked stale omielam aj take veci ako laparku a pod 😝

mon777
12. čer 2012

@lagunasa a aký máš graf? Aj tiež pijem ten grepák, ale k hlienu mi to nejako nepomáha. Asi ho pijem málo alebo čo ☹

mon777
12. čer 2012

@riana12 Tak začni domov zvlákať oblečenie pre miminko, cumlíky, fľašky, zavinovačku... a tu na MK pozeraj bazárik a pri každom krásnom kúsku ho volaj k PC, že nech sa kukne 😀 Ja som robila to isté a ako som dopadla 😵 😵

riana12
12. čer 2012

@mon777 prichlomazdil by ma 😀

mon777
12. čer 2012

@riana12 Ako keby ma môj nechcel 😀 Ale keď som vytiahla body (veľ.56) a povedala mu, že "aj ty si bol kedysi taký maličký", tak si ich vzal do ruky, očká mu svietili ako dve neónky a primeral si ich k sebe. Potom zapotil, že on taký maličký nikdy nebol, že on sa narodil takýto (má 181cm 😀 ) a ešte dve minúty mi ich nechcel vrátiť 😀 😀 A to si mala vidieť, ako sa tváril, keď som mu vysvetľovala, ako bude do zavinovačky ukladať a viazať miminko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
12. čer 2012

@mon777 na toto by som mojho nedostala, jemu musi samemu bliknut ziarovecka, mam oskusane 🙂

mon777
12. čer 2012

@riana12 Tak hej...ale ak si šikovná, tak ho zmanipuluješ tak, že si bude myslieť, že na to prišiel sám 😀 😀 😀 😀

piefunko
12. čer 2012

@mon777 nejak som si ho nevsimlaaa 😅 tak asi bude dneska ovu 😵