• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12
@mon777
Tak ja zase tuto metodu soku nedoporucujem. Zlakne sa este viac. ale u mna zabralo ked smechodili na navstevy mojim kamoskam co prave porodili. Male spinkajuce babetka robia divy. Obzvlast jedno co sme uplnou nahodou boli pozriet v porodnici den po jeho narodeni. Vtedy priatel povedal, ze je to velmi inspirativne babo a o mesiac sa ma vypytoval kedy zacneme aj my na takom babu pracovat.
12. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vďaka :grinning: Taký dlhý príspevok a ona ho prehliadne :grinning: :grinning: :grinning: Joj, ale nejako skoro, nie?
12. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa No tak môj sa nezľakol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Joj, škoda, že tu nemám takú nejakú kamošku :frowning2: Hneď by som jej opatrovateľku robila :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 z kazdheo ovulacneho grafu moze byt tehu, tam to vobec nemusi byt vidno :wink:
-ze ci to bude tehu graf alebo nie, hlavne, ze nebudes na konci klesat, potom je to nadejne..
12. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mon777 moj Graf si uz videla www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc ja pijem cca 4dc femme na dvakrat a este rozriedene vodou. akoze neni toho hlienu kopec ale aspon ze je, lebo minuly mesiac nebol.
12. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze ked su zo zaciatku grafy podobne, nemusia aj rovnako skoncit? no tak fajn, si ma potesila :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Ale aspoň ho máš. Pozri sa na mňa :frowning2: Ten grep mi vôbec nepomáha :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/318424
12. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 @lagunasa nebudem nikoho zmanipulovavat :wink:
12. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 Veď ja som to len zo srandy myslela. Neboj. On na to príde sám, keď sa na to bude cítiť :wink:
12. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 mame naplane teda aspon ja tak myslim, insie projekty, pred casom sme to tu tak hojne rozdebatovavali... tak uz to tu nebudem spamovat :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 no doteraz som tak blizko nemala ani ja. oni sa snazili o babo dva roky. a stastny ocino rad kocikuje a ja aj tak zatial moc casu nemam. ked pridem z prace o 17:15. a oni su aj dost chulostivy na nu.
ostatne kamosky mam minimalne 20km odtialto. takze sa vydame malokedy.
ale ja som priatela baskets spracovavala uz dlhsie a tie novorodeniatka tomu Len pomohli. ja budem mat 28 a spracovavala som ho od cca 25tky ze do mojej 30tky chcem aspon jedno dieta. tiez som sa na to vtedy este necitila ale to som vedela. uz si chlapa poznam a viem ze na neho treba ist s niecim takymto dost dopredu aby si to riadne premyslel v hlave a tiez aj so spravnymi argumentami. najskor ma totizto zrusil ze nemame dost penazi. ale nasiel su druhu robotu a mohli sa ist na to.
12. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa No tak hádam sa toho mimča dočkáš skôr ako o dva roky :slight_smile: A tie kamošky...ja v podstate kamošky ani nemám. Čo som mala v škole,t ak to boli také...neviem no :confounded: Jedna keď mala narodky, tak jej super párty robili a keď som mala ja, tak mi ani čokoládu nedali :cry: V podstate jediné kamošky čo mám sú baby na nete a v robote. Ale to sú len také debaty, že ako sa máš? Dokedy robíš? :cry: :cry:
12. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soni1 ahoj, a zmerala si si ju správne? teda ihneď po prebudení, priamo v posteli? je dosť nízka, to vyzerá na BT (myslím BT počas LF, po ovu) meranú veľmi skoro ráno a ústach, jedine tak to vidím. ale ak máš // a si 31DC pri minimálne 28DC cykle, tehu by si mohla byť :wink: :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jasne. nikoho nenutit. ja som to tiez nerobila zamerne. Len som chcela vidiet kamosky a ich babetka a Vzhladom na to ze s priatelom malokedy niekam apply chodime tak rad iWork so mnou. az neskor mi to doslo. ale kazdy ma avoid priority. Nikoho netreba niekam tlacit.
12. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak vela pisete co ti poviem, nestiham potom :grinning: skoro, no celkom hej, ale kludne moze byt zajtra pozajtra popozajtra... myslim si osobne ze do dvoch dni je tu :wink: takze pekne snazilkovat!!! :grinning:
12. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tusim pises z mobilu s inteligentnym doplnanim textu :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 no kym som nestretla mojho draheho tak som bola na tom podobne. nejake kamosky sice boli/su ale vzdy sme mali ine zaujmy aj ked sme sa mali radi. no a potom sme sa kazda odstahovali inam. a tato kamoska je cez priatela a neni az taka najkamoska ale taka obycajna. a tiez tu mam kopec kamosiek co su psickarky a tak sme sa aj spoznali.
12. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no snažilkovať :grinning: To hovoríš tej, čo poslala svojho mužíka ráno dokelu, že chce spať? :grinning: :grinning: :grinning: Asi idem kúpiť ovu testy :grinning: A na ďalší cyklus vezmem od lauritky :grinning:
12. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @lagunasa aj ja som si to vsimla :sweat_smile: to inac aj mne obcas pise hluposti - medzi 6:00-8:15 sem prispievam cez mobil a to iste potom od pol piatej popoludni, tak si to nevsimajte moc :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ja nemám ani to :frowning2: Keď sa to tak vezme, tak mám 4 kamošov a všetko sú to chalani mladší odo mňa (13, 16 a 17) a potom ešte jeden drahého kolega, no on je síce zo Serede, ale pracuje na útvare v BB. A keď sme šli aj raz spolu von, tak to sa len oni bavili o armáde :frowning2: Takže som sama ako prst :cry:
12. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hej :slight_smile: snazim sa to po sebe kontrolovat ale asi mi obcas nieco ujde. ospravedlnujem sa.
12. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mon777 tak to je fakt smutne. ja mam tiez kopec kamaratov chalanov. a vlastne o tehu sa nebavil s nikým inym iba s priatelom a tu na mk.
12. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko uz som si prehodila slovnik na cesky z anglickeho tak snad uz tu nebudem hadzat také somariny.
12. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @mon777 my vlastne ani deti v okoli nemame (nie novorodencov a batolata do 1r. v rodine), ale tak priatel vie, ake to je starat sa o babatka - odzil si to pri neteriach pred par rokmi... lenze tu musi chlap dozriet a citit, ze jeho zivot je aj z ostatnych stranok usporiadany...
a co sa zenskych veci tyka (nielen tehu), tak to pisem iba sem na MK... tiez nemam o tom s kym debatovat... inak @mon777 byvam v GA :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak presne musel aj ten moj dospiet. len on bude mat v auguste uz 32 tak by bolo aj nacase :slight_smile: .
12. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa to je v pohodeeeee aj mne sa to stane :D
12. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a preco nemas kamosky? myslim take z detstva, susedky a deti z "panelaku" nic? :slight_smile:
@lagunasa čo už no :frowning2:
@riana12 Paráda!! To aby sme šli niekedy von :grinning:
@mon777 inac ja som mala uplne rovnaky pokles teploty ako ty ale o 1DC neskor. ale podla ovu testu ovulacia este nebola. uvidime co přinesu ďalšie dni. ako mi bude druha ciarka tmavnut.
12. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Jasne. Mám jednu takú. Ibaže tá je mladšia a rozumom behá len po takých tých ešte detských veciach a dosť sa aj zmenila. Raz prišla až k fetu. Prestala, no aj tak je iná ako kedysi. A hlavne je odo mňa 77km. A druhá, čo sme sa kedysi veľmi pohádali, tak tá je tiež odo mňa ďaleko. Má malú babuľku pár mesačnú a zasa sme sa skamošili ako kedysi. Ibaže je to zasa len na úrovni netu, lebo cestovať s mimčom 77km nie je bohviečo a ja tiež nemám čas trepať sa tak ďaleko :frowning2:
12. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek