• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mon777 ja mam podobne zalozky v mojom exploreri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 testnem urcite hned zajtra rano
12. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky... já furt hore dole .... http://www.fertilityfriend.com/home/Evika snad mrcha už dojde teda :frowning2:
12. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky, mozem sa opytat na nieco? dnes som bola pre vysledky z gyn.operacie( davali mi prec polyp) a tam mi zistili, ze preovulacna sliznica a polypovita ( s mnozstvom malych polypov). ..doki povedal, ze sa to musi hned liecit a nasadil mi dufaston...co to pre mna znamena? ze budem mat polypy, ked to nezmizne? to asi tazko otehotniem, ked budem mat v maternici polypy, vsak?
12. čer 2012 v 15:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi juj eviku, tak co zase tupas.. uz som myslela, ze poriadne klesnes.. tak snad je to len posledny vykrik progesteronu-

@zvolsiinylogin hmm. zial v tomto ti neporadim, lebo naozaj neviem. som sa s tym nestretla.
tak len sa musis spolahnut na lekara, snad sa to fakt da preliecit. :unamused:
12. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka já doufám že už fakt bude konec ... takové cykly mě nebaví :-P
12. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nieco som si vyguglila, ze vraj je to lokalne zhrubnutie sliznice...ale aj tak dik, si zlata...
12. čer 2012 v 16:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zvolsiinylogin hmm a npadlo ma, ci by nepomohl ako kvazi kyret, aby narastla nova ?? matne si spominam, ze niekomu to robili.. ale netusim dovod,
teda nie kvoli ukonceniu tehotenstva.
12. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ testik silnie ? ;)
12. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ jeeeeeeeeej ty si tehulka zase :dizzy_face:
12. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko tak to vyzera ze ano, tak ako mi @lauritka pisala asi som pohnojena poriadne :sweat_smile:

@lauritka testik silnie bola som u dr. hcg bolo 53,8,,, pricom pred dvoma tyzdnami uz "len" 28,4... cize takmer este raz take ale snad bude stupat :slight_smile:
12. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka bola som na tom a z odobratej vzorky mi to zistili...ano, tak sa to lieci, tak mam vdaka bohu po tom...este uvidim nakoniec, co povie doki, mam uzivat tri mesiace dufaston a potom tam prist
12. čer 2012 v 17:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin aha.. pripadne mozno este pit alchemylku by prospelo ??
12. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lauri ked je isoflavonov v soji 25mg tak ake by malo byt davkovanie? dakujem :wink:
12. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ jej krasa, tak drzim vsetky palceky aby to tentokrat vyslo :wink:
12. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pijavam ju do ovulky...tento mesiac mi ovulka nevysla, testy nic neukazali, a tén dufaston mam aj na upravu cyklu..som sa pytala, ze ci by som mohla uzivat sarapis soju, ako tu niekto pisal a povedal, ze je to pre zeny v prechode, ze si nemam davat ziadne hormony..
12. čer 2012 v 17:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin ako keby dufik nebol hormon :angry: a soja nie je hormon :angry: boze ti lekari ...
12. čer 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko 3-4 de 150mg, 5-6, 175. posledny den 200 :slight_smile:
12. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin no soja je taka babska rada ;) ale vela kockam pomohla . :wink:
12. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujeeeeem :dizzy_face: a ty co nemerias? daj aspon zajtra nejaku bodku :grinning:
12. čer 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dakujem krasne snad to aj tak bude :slight_smile:
12. čer 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ked nezaberie dufik, tak pojdem po inom, ale sarapis to asi nebude, ked to am byt pre zeny v prechode, v podstate mu verim, je to odbornik... :sweat_smile:
12. čer 2012 v 17:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no tak asi od 8 dc zacnem :D nemam co zameskat :sweat_smile:
12. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a este som chcela ze teda 3-4 den 6tabletiek? a to naraz alebo tri rano tri vecer? a posledny den 8kusov :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja vieeem :sweat_smile: ale tak sledujem ze ako si na tom, ved uz si zase pred ovu, strasne to leti :sweat_smile:
12. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak ja som naraz liglA.. :grinning:
12. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este rozmyslam o fytosoji, ale este pockam..inac, len co vidim nieco sojove, tak si kupim a zjem..no hroza... :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 17:20  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aha no dobre, to pre znamu, ja pojdem na soju buduci mesiac, lebo uz nechcem clostil treti mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka s tym kyretom si aj ja pamätám, len nick neviem - to bolo kvoli histologii, lebo mavala velmi nizku sliznicu a chceli zistiť, ci to nie je fyziologicka pricina...

@zvolsiinylogin ver lekárovi, kludne dufik papaj :wink: a ty si mala polyp v maternici? ja som mala v krcku, ale nedavali mi nic - robili mi kyret sliznice z krcka, mala som niečo ako hyperplaziu či metaplaziu - bunky, čo sa množia a vyakytuju sa na mieste, kde by už nemali, či daco také... odvtedy inak vsetko fajb, aj krcok je na dotyk v lepsom stave ako predtým... sú to také veci, čo sa môžu a nemusia vrátiť... skôr je to otazkou casu, nahody ci a kedy sa to objavi zas a či vôbec...
12. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek