• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@pajiskazemlyna Pekný výstup :slight_smile: A koľko sexu :grinning: Aj ja chcem :grinning:
13. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 len mu daj :grinning: :grinning: :grinning: júúúj ja sa tak teším,že som konečne ešte stúpla,ale ako hovoríš,len aby som hneď aj nepadla na hubu :angry: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Neboj, nepadneme :grinning: Nesmieme! :wink:
13. čer 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no v to dúfam každý jeden mesiac....ale tak raz ten mesiac musí príjsť keď nepadneme a dúfam že čoskoro :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777
Dneska už jsme 4. den bez sexu, mm jde dnes na spermiogram :grinning:
13. čer 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Aj ja to tak vidím, že odteraz tehuľkujeme :grinning: Neviem prečo, ale mám pocit, že nám to vyšlo alebo výde :grinning: Len teraz, či je to vnútočný pocit a predtucha, alebo silná túžba :confounded:
@pajiskazemlyna kedysi som bola rada sexu raz za týždeň, takže 4 dni je nič :grinning: :grinning: A tak dúfam, že sa vráti so správou, že ich má športovo nadané na beh na dlhé trate a že sú plné elánu :grinning:
13. čer 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ahojjkaj hádam už vydrží ale grafík máš krásny. :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som už trošku klesla, očakávam dnes rozbehnutie MS...
http://www.fertilityfriend.com/home/120212
13. čer 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ách jo :frowning2: Vyzerá to tak :frowning2:
13. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no už by sa patrilo :grinning: :grinning: inak aj ja mám stále pocit že sa to už blíži :sweat_smile: :sweat_smile: a k tomu všetkému som v čera zachránila ľudský život,tak už by si ma mohol pán božko všimnúť :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 kujéééém....dúfam aj ja že už sa budem držať takto vysoko :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 fuuu...moja ale dosť dlho špiníš :confounded: :confounded:
13. čer 2012 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ja už ju čakám 5. deň, takže nic neobvykle, len už konecne prišiel aj pokles teploty...
13. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe prestimulovana sliznica - v takom stave je to normálne :wink:
13. čer 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe A čože sa stalo, že si sa hrala na supermana?? :astonished: A inak neviem to opísať, ale ráno som sa zobudila s pocitom, že to vyšlo :grinning: Asi som šibnutá, lebo na prvý oficiálny pokus to asi nie je veľká pravdepodobnosť, čo? :grinning:
13. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :grinning: :grinning: Neboj, dočkáš sa jej :grinning: A tuším si tu teraz jediná, čo sa jej nevie dočkať :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/severankaa2/grafy?c=-8588632780854775808. Podľa ultrazvuku vajko malo prasknúť v pondelok. :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 mhm asi ano....ja to tiež poznám :angry:
@mon777 aale môj spoločník v biznise je onkologický pacient a včera keď som k nemu prišla tak mu bolo strašne zle,vážne vyzeral že umiera a tak som ho posadila do auta,zapla štyri smerovky a šlahala 150kou do nemocnice....strašne som sa bála že mi skolabuje v aute,som bola vyklepaná celý deň :confounded: :confounded: prečo by si bola šibnutá :slight_smile: mnohé ženy cítia že sa to podarilo a aj som o tom veľa čítala,uvidíme či bude tvoja intuícia pravdivá,držím palce :wink: :wink:
13. čer 2012 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 už mesiac mi je kvôli tomu nanič - fyzicky - silnejšie bolesti v podbrusku, tlaky, napatie, cca 2 týždne velmi citlivé prsia... ked sa estrogen rozhodne fungovať normálne a zvyšné hormony majú frei, nie je to vobec nic prijemne... to by si si aj ty želala, aby čím skôr MS prišla... :frowning2:
13. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 aké tam máš dva ovysnuté cicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak ak každodenným sexom neotehotnieš, tak ja ozaj už ničomu neporozumiem tuna :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777
Taky doufáám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A co ty ? Jak se daří ? Co grafík ?? :dizzy_face:
13. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 krásny výskok,tak nie som sama :grinning: no a teda aj poriadny maratón :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 To je tiež pravda. Joj, chudiatko moje :frowning2: Tak nech už dojde konečne, sviňa jedna :angry:
@elebe jééjda. A vieš, čo s ním teraz je? Dúfam, že je na tom stabilizovane. Viem čo to je takto frčať do nemocky :cry:
A tak ja neviem, či je to intuícia, alebo len túžba strašná :confounded:
13. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna Grafík som sem už hodila o stranu dozadu, ale dám ho znova, ak chceš :wink: Pekný výstup ma ráno prekvapil, tak som zvedavá, čo ma čaká najbližšie :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ale ano je stabilizovaný a poslali ho aj so mnou domov :angry: on nemôže ležať v nemocnici,lebo poisťovňa mu schválila že mu preplatia liečbu chemoterapiu ale s tým že nemôže ležať v nemocnici :angry: :angry: dobre chorý systém :angry: :angry: u mňa je tiež silná túžba a ja už si ani nevšímam príznaky,lebo potom neviem či si namýšlam alebo je to pravda :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 pekne. ty si o 1DC pozadu za mnou :slight_smile: a aj ja mam uz par dni také tusenie ze tento mesiac to dáme!!! ale ako sa to hovori? co je polovica uspechu?
ja dnes takto www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc normálně som musela do grafu zaznacit aj krcok. sme sa po kexiku bavili o jeho tvrdosti, ze ako sa to mení a tak (zase som mu vysvětlovala veci ) a on hovori ze "no teraz si ho mala taky tvrdy a drsný. inokedy ho máš makky" a ja ze fakt? tak to si hned zaznacim. a som mu povedala ze mi moze o nom hlasit informacie aj dalej. to ci bol nízko alebo vysoko uz neviem.
@elebe pekne si vyskocila. uz len vyššie a vyššie. ja som sa dnes tiez potěšila ale z toho ze som trosku klesla a ovu si este chvilku pocka.
13. čer 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tak to je ozaj choré toto :unamused: Proste čo sa týka zdravotníctva, školstva a veškerích financií je Slovensko fakt trápne :unamused: A tak ja to neberiem ako príznak ani ako nič :grinning: Ale ešte v živote som sa nezobudila s pocitom, ktorý by bol podobný tomuto :grinning:
13. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 veru ak z toľkého sexíku neotehotniem tak už neviem z čoho ale kým je drahý doma treba to využiť kým nezdrhne do roboty :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa O dva :grinning: A že je ten pocit taký čudný, že nevieš, či je to túžba, či predtucha? :grinning: :grinning: Ja mám normálne nutkanie chodiť vysmiata, kokos :grinning:
13. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 PRESNE!! :grinning: :grinning: Neboj, aj ja to využívam. Najprv som si myslela, že nestihneme ovulku, no vyzerá to tak, že stihneme :grinning: :grinning: potom nech si ide kam chce :grinning: :grinning: :grinning:

Inak, baby, viete si predstaviť, ako ma včera vystrašil?? Hrozne som sa bála o neho.
13. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe veru poriadny maratón ale povedala som si kým mám drahého doma musím to využiť kým nezdrhne do roboty a zvlášť keď gynda povedala že či mám drahého doma v pondelok lebo vajko praskne tak som to využila a radšej poistila aj dni po pre istotu. :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek