• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko nie celkom, len nieco z toho... tolko by som do mojho nenapchala :grinning:

ja som rada, ze 6.den fajci e-cigu, zatil sa drzi, konecne ziadny smrad a ani ja to nevdychujem :wink: snad to pomoze aj potvoram, my sme tiez mali ppohyblivost len okolo 50%
13. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jeeej tak to sa drzi to je super, podporujem hoooo ja som volakedy tiez fajcila, teraz to nemozem ani citit :sweat_smile:
neviem este presne ze co znamena ze je "viacej nepohyblivych" ze ci je to mensi pocet spermii alebo nizsia pohyblivost, no uvidim podla vysledkov a hodnot zajtra rano, urcite napisem :sweat_smile:
13. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@piefunko
@januliatko1985
neviem, už asi nebudem testovať, v piatok som zrušila dr, kedže som chora, tak už nepotrebujem tak skoro a v sobotu by sme mali vyraziť na východ ku našim a asi už vydržím do odberov, o týžden mam ísť na odbery HCG, tak mi tam povedia :confounded: no ale je možné aj to, že sa jedno rano zobudím a poviem si testujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka moja a nechces si nieco take povedat aj dnes poobede? :slight_smile:)))) ale nech sa rozhodnes akokolvek, budem drzat palce rovnako :slight_smile:
13. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka rozmyslala som,ze som mohla rano skusit, potom ma napadlo, ze nebudem cez den moc pit a cikat a testnem vecer.ale nakoniec som sa rozhodla, ze si to necham az na rano. aj tak sa bojim sklamania. no ten tvoj grafik je taky zvlastny :confused: snad uz zacnes stupat
13. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka drzim moc moc moc palceky aby to tam bolo, krasne dve // :dizzy_face:
13. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby, mam otazocku...ako sem prekopirujem moju tabulku BT ...zo stranky Fertilityfriend.com?
13. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@bordulka
ale nejako už neverím že tam bude - neviem prečo. :unamused:

@bordulka moja, rano som si tak povedala, že reku vyskúšam, či zosilnelo, alebo pregnyl zmyzol, no a to druhe, test bol biely ako sneh :grinning:
13. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka das si sharing,get code, a tam najdes v hrubom ramceku adresu, tu skopirujes ( ctrl c ) a prilepis na pridat prispevok(ctrl v)
13. čer 2012 ve 14:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, takto vyzerá môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/318424
a takto ovu test

no chápete to?? :confused:
13. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak ale pokles nemusi znamenat okamzitu ovulku :confused: to je len taka "pomocka", ale neriad sa tym napevno...
13. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@kemonka
Inak aj ja som chora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :slight_smile: :wink: oslabena imunita..telo ju vyplo, aby sa plodik ochranil... :wink:
13. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak baby zostal mi kotvicnik uplne nenacaty nejak som na neho pozabudla, aj jeden agnucaston nenacaty a urcite este vselico mozne :sweat_smile: :sweat_smile: ak by ste niektora mali zaujem ozvite sa :wink:
13. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No jo, vyzera to tak, teplotu nemam ale boli ma hrdlo a tecie mi z nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak snad ho pekne ochrani :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty ako moja, co nove?? vidim ze manzelik poslucha a nefajci, tak snad to bude mat nejaky efekt :dizzy_face:
13. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg juj tak tesim sa:slight_smile: neverila by som, ze je to fakt take dobre :wink: ta e ciga :slight_smile:
13. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka skusala si aj ty?? :sweat_smile: :sweat_smile: hlavne aby mu to vydrzalo, ze :wink:
13. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg inac ja klasika migreny po ms, este aj to pocasie. :unamused:
13. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ja som nefajciar.. ale som rada, ze to uz neinhalujem. :wink: ten smrad a decht. ked pri mne fajcil,., bleeh-
13. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ani nevrav to pocasie ma doraza uplne :angry: zima, prsi no katasrtrofa, s malym so skolky rovno domov, a je jak otrhnute z retaze a ja by som len spala a spala :sweat_smile: :sweat_smile:
A ty mavas migrenu po ms??? sranda, vela kamosiek mava pred alebo sucastne
13. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No to ti verim, a ani snazilkovaniu to neprida urcite, tak verim ze teraz to bude uz len lepsie. Asi to neni sranda dychat stale hlavne ked si nefajciar :unamused: :unamused: ja som si obcas zapalila, ale fakt prilezitostne, nejak mi to nevadilo nikdy vcera som ale citila cigu vonku a skoro som hodila tyku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aj ked zacne MS, a aj po MS.. ja si to uz dsledujem dlhsiu dobu a u mna ja to bud hormonalne, alebo nizkym tlakom ked ma prsat. :unamused:
13. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 v pohode to máš. ovu sa blizi. to máš uplne ako ja. pozri si fotky ovu testou u mna. tiez som mala pokles ale podla testu nie. tak som testovala dalej a dnes mozno uz bude pozityvny. testnem ked pridem z prace. a pokles (aspon nejaky) cakam zajtra, pozajtra. teraz sa musíme snazit najviac lebo od piatka obeda mam draheho na ceste na vychod.
13. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no verim ti hehe, mne ten dym tiez stale vadil.. ja som ken raz vyskusala a nechutilo mi.

ale mozno e-cigu by som fajcila len s jahodou prichutou hahaha...
ale nie, nechyba mi to vobec. :grinning:

ze vraj ked pasivne clovek fajci, je to este horsie.. :confused:
13. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka joj moja tak to sa namigrenujes teda :unamused: :unamused:
13. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa No tak potom nám obom veľmi držím palce :grinning: No tak ja teda testnem aj zajtra aj pozajtra, až kým nebude ovulka a uvidím :grinning: Len nie je pre spermošky únavne vylietať von každý deň?? :grinning: :grinning: Lebo mne by sa asi nechcelo :grinning:
13. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Jahodovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zlata :grinning: inak mame doma vodnu fajku mm raz dostal na narodku vyuzili sme ju asi raz a vtedy teda grcal mm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (tehotny nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
Hej pasivne je vraj este horsie, ktovie preco :unamused:
13. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no riesim to MIG 400.. trosku to pomaha, ale taka celkova nevolnost stale je. :unamused:

ja som rada, ze nie som na nicom zavisla : :wink: :wink: :wink: :wink: , okrem modreho konika. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 ked je chlap zdravy tak v čase ovulacie pár dni je len a len dobre sexikovat kazdy den. aspon tak som citala. a ked su spermosky pokazene tak neviem. ale kedze to teraz este nevieme tak som sa rozhodla kexikovat kazdy den.
13. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja na MK :sweat_smile: :sweat_smile: a na kave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa snazim zostat pri jednej zatial sa dari :grinning:
13. čer 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek