• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@melisaaa tak hadika si uz zrusila, hej? no pekne... tak dufam, ze ovu budete mat riadne plodnu :grinning: :grinning: :grinning: joj, no ved ja sama som zvedava :confused: :slight_smile:
14. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uběhl další cyklus, včera 27. DC mi šla BT dolů, tak už jsem si říkala, že těhu nebude, ale dnes zas vystoupila. Byla jsem u mudr, ale sliznice je nízká, jen 4mm, tak si myslí, že těhotná nejsem. Jaké máte zkušenosti s takovým vývojem BT? díky
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce2d3
14. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak v to dúfam aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa budem drzat palce :slight_smile:
14. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janikula neskúšala si testovať
14. čer 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No TT bohužel negativní. Už jsem s ničím nepočítala, ale ta zvýšená BT mě překvapila
14. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 do kelu, presvihla som prehovaranie :wink: som sa tesila, ze tu uvidim aj druhy testik... na tom prvom urcite nieco je, aj machulka, ale pred machulkou sa mi trochu mari dusik :slight_smile: fakt by to bolo lepsie vidiet na druhom teste :slight_smile: ja som si musela urobit marhulovu dren, aj ked mi je na figu... mam drzat dietu, ale neviem odolat a potom mi je zle :(
14. čer 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janikula no uvidíš, aká bude teplotka zajtra :slight_smile:
14. čer 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak mas ulahcenu robotu :grinning: vies co ked som pozrela len volnym okom a nie priamo na test ale skor tak bokom,tak to vyzeralo ako ciarka, ale ked sa pozriem riadne a hlavne tu v kompe, to veru ako ciarka nevyzera. tak uvidim ako sa zajtra vyspim. ale asi teda testnem kedze mam doma testy :slight_smile: no aj ja som chcela drzat diety, som strasne pribrala. a z coho ti je zle? ja sa tiez necitim byt uplne v pohode. mam take slabsie tlaky v podbrusku :frowning2: ja by som si dala koktejlik z marhul. mozno si to aj pojdem zmixovat :slight_smile:
14. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a fakt nechces urobit este jeden dnes? ked mas testy :slight_smile: ja som vcera bola na pohotovosti, lebo som mala strasne krce, nakoniec z toho bola zapalena sliznica tenkeho creva, preto mam nasadenu dietu, ale nedodrzujem ju :( a tie tvoje tlaky mozu znamenat iba jedno :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no skús ju prehovoriť ty, na mňa nedala :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ja som na ovu testoch zatial silno negativna :frowning2:. a dnes som sa este dozvedela blbu spravu ze par ktory s nami mal ist na dovolenku tak asi nepojde. takze bud budeme musiet najst iny par alebo ist za viac penazi samy .... uplne som z toho otravena ze dnes asi z kexiku nic nebude. zajtra ked sa vyspim si rano toho svojho chlapa este pred cestou "znasilnim" a pojdem do prace a on na vikend prec. dufam ze nebude ovu ako naschval v sobotu....
14. čer 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 či zajtra, či nedeľa, budem na teba myslieť a držať palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no mali by sme hustiť obidve :slight_smile: v jednote je sila :D
14. čer 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no hustili sme dve, s lauritkou, tak sme ju nalomili aspoň na zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka @melisaaa baby ale ved dnes by to nemalo zmysel, je este skoro aby bolo nieco vidiet poobede, nie? :slight_smile: uz som si aj ten koktejlik spravila, fajne naslahany :grinning:
moja a to z coho sa ti spravil ten zapal? no aj ja mavam niekedy strasne krce, ale nikdy som s tym u lekara nebola. dufam,ze to nebude nic vazne... moja, tak radsej dodrzuj, aby si sa dala do poriadku... no tak tlaky v podbrusku som mala aj minuly mesiac a aj tlaky v krizoch a nic z toho nebolo...aj ked je pravda, ze teraz ma tie krize viac bolia, normalne som z toho unavena,ale citala som,ze niektore baby to maju bezne po ovu :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no praveze neviem z coho som to mala... to boli take krce ako kontrakcie :slight_smile: bolel chrbat a zaroven sa mi "stahovalo" cele brucho v jednom krci... a bolo mi na vracanie... a myslim si, ze ten test by ti ukazal aj pooboede :slight_smile: treba iba vyskusat... :sunglasses: a ja som si tiez dala trosku z tej drene :slight_smile: inak aj ja som si robila dnes testik, aj ked som vedela ze tam nic nebude, ale uz nemam testy, to aby ma nelakalo, tak som ho minula :D
14. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no tak to mna by ste hned nalomili :D ja sa necham rychlo prehovorit, len keby som testy mala :D
14. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aha, no divne, tak sa rychlo vyliec a davaj si pozor :slight_smile: a co ti testik ukazal? tak ja ho spravim aj dnes, ale nebudem robit rano, co povies na to??? :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka a aj to len s tym ze ak vydrzim nepit a necikat do vecera :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 joj moja, super, tesim sa a neboj, ak tam aj nic nebude, ja verim, ze v nedelu tam budu svietit // a mne samozrejme bielo :slight_smile: ja sa budem riadit teplotou, ak stupnem na cca 36,9 tak kupim test... ale zatial sa to tak netvari... a kedy mam ocakavat info?
14. čer 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no neviem, cikala som 2,5 hodky dozadu, tak to je asi malo este a prave som vypila ten kokteil. tak co myslis? :slight_smile: joj, ale aj tak tam urcite nic nebude :unamused: neboj urcite stupne :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 sa neviem dočkať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa bieleho testu? :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka super, tak čakáme na výsledok, verím, že tam bude mať //
14. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 nie, dúšik tam bude, lebo tá machuľka je dúšik, ak nie tak mi to bude veľmi ľúto
14. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja by som už dávno ocikala :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 ideeeeeeeeeeeeees :slight_smile: ked to tam ma byt, tak to tam bude a je jedno kedy si cikala :wink:
@melisaaa som zvedava
14. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak predsa , predsa isla ocikat ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/janusaa/ tesnwe pod 37... a testik tiez nic moc :unamused:
14. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek