• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@yasmin0001 nahodou je to s tym ananasom mile!!!!
15. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 moja a ako si mu to povedala, ze sa vam rozrastie rodinka?
15. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak toto je teda nieco !!! nech len pekne silnie .. dnes tolko radosti .... tesiiiiiiiiiim
15. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ale heeeej, bolo to veeelmi mile :sweat_smile:
15. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka najprv som sa ospravedlnila, ze som si urobila ten test aj ked sme boli dohodnuti na zajtra, ze ho spravime spolu. Ale ze som to nemohla vydrzat a musela som si ho spravit a podla toho jak som sa vyskierala, tak hned vedel a potom som mu len dala do ruky ten test a hned vedel, lebo pravidelne sme spolu vykukavali neexistujucich duchov, tak o tomto nebolo pochyb... Ja neviem udrzat tajomstvo! :grinning:
15. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yasmin0001 to muselo byt krasne :slight_smile: a s tym tajomstvom viem svoje :slight_smile: ja si teraz hovorim, ze ak budem tehotna, tak to rodine a ostatnym poviem az v tretom mesiaci :D ale neviem ci by som to nepovedala hned ako by vysli // :slight_smile: kedy sa chystas k dr?
15. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka fotky prikladam ale je to moje prve dielko,takze nie je to nic extra,ale aj tak som na nu hrda... no my sme mali svadbu 10.9. a vy? takze este ani rok, ale sme spolu uz vyse 8 a z toho 3 spolu byvame... a vy ste na tom ako? :slight_smile: a inak, tie kvietocky su este neni riadne pozapichovane, lebo cokolada este nebola stuhnuta :grinning: :grinning:
15. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@bordulka juuj moja, v pondelok mu pisem sms a musim co najskor, dostanem lieky :angry:
15. čer 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 wau :slight_smile: krasna, mne by sa taka veru nepodarila a to rada pečiem :slight_smile: my sme mali svadbu 19.9. 2009 :slight_smile: a sme spolu 7,5 r. , mam pocit ze je to vecnost :slight_smile: mala by som ist do hajan, rano o 4 budik :slight_smile: idu sa euraciky zarabat :slight_smile: prajem dobru nocku, rano pridam grafik, ak stihnem :slight_smile:
15. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 ake lieky potrebujes?
15. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem...aj ja rada peciem,ale kolace, torta prvykrat :slight_smile: moja, dobru noc...zajtra si popiseme vecer. rano nech mas peknu teplotku :slight_smile:
15. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa my sme sa snažili 2 roky skoro :unamused: a pri prvej 8 rokov som čakala na zázrak
15. čer 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 super torta, inak aj ja robim to cesto, je super :wink:
15. čer 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna Jeeeeeeeeeeezini super moja boze to je skvele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja, takze z tehu tento mesiac nic nebude, ostala som stat... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 tak nech aspon mrcha pride a mozem sa do toho pustit buduci mesiac :slight_smile: a ty ako? zajtra testujes? :sunglasses:
16. čer 2012 ve 04:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, takze z tehu tento mesiac nic nebude, ostala som stat... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 tak nech aspon mrcha pride a mozem sa do toho pustit buduci mesiac :slight_smile: a ty ako? zajtra testujes? :sunglasses:
@yasmin0001 @kemonka
16. čer 2012 ve 04:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja a si si ista, ze bola vobec ovulka? Graf sa na to moc netvari :angry: :frowning2:
Ja budem dnes testovat az sa zobudi mm. Ale pozri, strasim tu uz od skoreho rana, lebo som sa v noci zobudila a som si spomenula na // a uz nemohla zaspat. Moja teplota je merana o 2 hod. skor, po tom co som bola uz pol hodinu hore:
http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
16. čer 2012 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka meriavas v ustach, alebo tam dole?
16. čer 2012 v 05:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2012 v 06:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem , veď preto som zostala prekvapená. No a potom som si googovla: ovulácia a zostup BT no a tam našlo múdry článok, že spolu s ovu vzostupuje BT caa 0,5 stupna. Ďelej tam bolo , že meanie BT nie je presné pretože sa merá 1 x za den - ráno. Ovulácia je spojená so zvýšením BT, vajíčko putuje pekne do teplučka a vtedy môže postrtnúť dákeho kamoša vlasatého (ovšem musí to stihnúť do 23 hodín). Do daľšieho merania BT od predchádzajúceho dňa teda uplynulo 24hodnín a to už môže byť neskoro na rande s vlasáčom. :slight_smile: :slight_smile:

Samotný momentu ovulácie sa prejavuje miernym zvýšení BT? Na rande s vlasáčom treba ísť trochu skôr. :wink:
16. čer 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
Moc vám všem děkuji za gratulace :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/paaajinecka
16. čer 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
16. čer 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yasmin0001 @pajiskazemlyna ahojte, testujete znova teraz? ja az zajtra, nech tam vidim rozdiel poriadny a uz uverim tomu, ze som tehu :wink: a pridavam aj ja graf, dufam, ze uspesny :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/320607
16. čer 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@basikes
Já jsem testla a čárečka je stejná jako včerejší, ani jsem asi nepředpokládala, že by byla za těch pár hodin výraznější, takže dobře děláte, že testujete až zítra :dizzy_face: Grafík je krásný, moc gratuluji :dizzy_face:
16. čer 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka podívej se,já už fakt nechápu.... http://www.fertilityfriend.com/home/Evika že by nějaký zápal v těle? :confused: :pensive:
16. čer 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ja si budem gratulovat az zajtra :wink: a drzim prsty, nech je vsetko ok u teba aj vsetkych novych // nech nam tie palicky len silneju :wink:
16. čer 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@basikes
Taky držím palce a přeji, aby bylo vše v pořádku !!! :dizzy_face: čárečky silnět budou doufejme a zanedlouho uvidíme na UZ malou tečičku :grinning: :dizzy_face:
16. čer 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no my sme ho s mm tiez skusali,kedze som musela stred orezat, bo sa mi nadvihol a mm ho cely zjedol, ze fajne cesto...a to on vacsinou aj z kolaca zje len kusok :grinning:
16. čer 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj mojka, ani u mna to moc ruzovo nevyzera http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 nejdem uz testovat, budem cakat na mrchu. ma sice este par dni cas, ale mozno ze sa jej uraci aj skor, vecer sa k podbrusku pridali aj prsia...tak cakam...
16. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek