• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
flam takze uz sa neplazis.... :sweat_smile:
mala by si tu chorobu poriadne vylezat.. daj si lipovy cajik :wink: inak henta teplota okolo 37 je najhnusnejsia, ja som vzdy upistana jak soplave decko pri nej.. :sweat_smile:
3. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ja už začínam byť agresívna :sweat_smile: už sa mi nechce ležať, už ma všetko bolí
3. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami a mas aj nadchu?
3. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam hej, presne tak vzdy reagujem aj ja.. verim ti...to nebavi cloveka uz ani lezat... :sweat_smile:
inak aj mne nejak zacina tiect z nosa... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a chora som nebola hadam aj 2 roky absolutne :rolling_eyes: ... (klop, klop, klop na drevo ale asi uz pozde... :sweat_smile: )
3. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru strašnú :frowning2:
3. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami...napar sa nad kamilkamid alebo nad slanou vodou a kup si kvapky do nosa MAR...obsahuju morsku sol a su dobre...ja som si ich davala ked som bola tehu
3. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. Mohli by ste mi poradit? Femi kvapky sa beru pocas celeho cyklu?
3. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi.....cauuu.... nemali by sa...mali by sa brat len do ovulacie...aspon ja som ich tak brala
3. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukruska fakt lebo tam nic nie je napisane? len kolkokrat denne a nejaka baba tu pisala ze ich brala do 25DC tak som z toho teraz pako :grinning:
3. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi ja ich beravam tiez len do ovu.... ale poznam baby co ich brali komplet cely cyklus... a podla toho letaku co je tam som to tiez pochopila ze by sa mali brat stale...
3. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super tak co si mam vybrat? :grinning: sprtam aj po nete ale nikde nic :unamused:
3. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi...ja som ich brala len do ovulacie potom uz nie... neviem ci by mohli uskodit ale je tam napisane ze sa v tehotenstve brat nemaju tak myslim ze je najrozumnejsie ich brat len do ovu ved oni vlastne stimuluju vajecniky a podporuju ovulaciu
3. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ich brala stale - cely cyklus...ak naozaj aj zaberaju-mozno to je u mna chyba... :frowning2:
3. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dakujem uvidim len ani neviem ci mi je to teraz na nieco kedze ich beriem od 9DC cize do ovulky tak 5dni :grinning:
3. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi...najlepsie je ich zacat brat od 1dc... ja som ich tak brala... a u mna zaberali...mala som vyraznejsi ovu hlien .. teraz ich neberiem ale zhurba od novembra sa chytam znova
3. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ich brala od aprila a vzdy od zaciatku mrchy do ovu... a teraz mam fakt podozrenie ci mi ovu neblokovali, lebo som ich prestala brat a do 2 dni mi prebehla.. ale to je tazko sudit.. v podstate mi robili dobre, lenze uz ich beriem pol roka tak asi kaslem na to uz.... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zas mala stastie ze som vsetky tie preparaty brala zhruba 2-3 mesiace a otehotnela som....len mi je to prd platne ked stale potracam :frowning2:
3. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru neboj nic... vies ako sa to vravi.. do tretice vsetko dobre :wink:
a aj vam zistovali pricinu??
3. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja casto premyslam-preco nas priroda takto trapi.... a take co nechcu - alebo sa nevedia o deti postarat-take maju deti..je to fakt paradox
3. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie... este nie... teraz po menzese ked dostanem tak ideme na vysetrenia...sa toho aj dost bojim
3. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne kati... je to fakt vsetko take nespravodlive... :frowning2: :frowning2:
cukru inak bolo by asi fajn, keby doslo na to ze preco sa to stalo, nech uz potom tomu predidete...
3. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie..ani mi nehovor...by som bola rada keby sa na nieco pride..nech je to uz cokolvek...lebo ked sa na nic nepride a povedia ze to boli len ,,nahody" tak potom asi nebudem mat odvahu znova sa dotoho pustat
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus: moja svagrina viac razy potratila, ale napokon to vyslo bez liecby :wink: S druhym miminkom uz nemala problem. Tak hlavu hore :wink:
3. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao... to nepochopim...ty kokso... a potom uz normalne vynosila dieta? a ani jej nezistili pricinu?
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus: presne tak. Nezistilo sa, ale zrazu to islo. Ona hovori, ze vynosila to prve miminko presne podla Jonasa - dala si spravit ten vypocet. Ale s druhym uz ziaden vypocet nerobili a hned v pohode :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus: ani na rizikovom nebola s prvym ani s druhym. Proste to zrazu islo. Este aj prenasala obidvoch, nechcelo sa im drobcom na svet :grinning:
3. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki. flami asi mas vysoku telesnu teplotu dnes , co ? :confused:
4. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri, ako sa mas, teda v akej faze si? :slight_smile: este stale nemerias?
4. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek