• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mattuliatko30 hmm...tvoj grafík mi silno pripomína ten, čo sem dala @kykynka :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no veď som dívala..že sú nejaké podobne :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 máš nový účes a farbu :slight_smile: si sa dala na červeno??
19. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Hej. :grinning: A chytilo to ako sprosté, tak sviééééééééétim teraz, keď pečie slnko :grinning: :grinning: :grinning: Ale ak sa mám priznať, tak čakám, kedy to trochu vybledne, nech to má taký prirodzený nádych :grinning: Najlepšie je, že mm o tom nevie, lebo je preč :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 tak už budeš len hore..to je jasné..nie? :wink: a na konci s //čiarkami :wink:
19. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 joj, kiež by :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 kolka fesanda s novymi vlasmi :slight_smile:
19. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 Vďaka :grinning: Ale fakt...keby si videla, ako mi to svieti teraz, keď je tak jasno :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aj si testovala?
19. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ale ked to tak svieti, aspoň ťa vidno, či ty take nerada?
19. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no pekne snazilkujte, drzim prsteky :wink:
19. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tvoj stale vyzera ako anovulak zatial :confused:
19. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Tak mne je to jedno :grinning: Ale ja chcem, aby sa to vymylo do takej prirodzenej :grinning:
@kukucg nestraš :pensive:
19. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no nestrasim, uvidis ci dalej bude stupat ale zatial tam ovulu nevidim teda, co testy???
19. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Na tie som sa vykašľala. Teraz už aj tak nemajú význam, lebo nie je mm doma. Takýmto vojenským tempom sa k bábu nedopracujeme nikdy, keď je stále preč. A to nehovorím o tom, že to u neho vyzerá na Afganistan na pol roka :frowning2:
19. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 treba drhnut, umyvat, drhnut a ono sa to vymyje :wink: inak suhlasim s @kukucg - este po ovu nie si, treba cakat... co ovu test?
19. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, potrebujem poradiť, dnes som 34DC, a tehu test my viesiel pozitívny, prvy krat som dnes robila, ale bojim sa , ze je falosny, kedze som mala pychnuty PREGNYL tento cyklus, sice je to uz 18dni od pychnutia,,. ale čítala som , že do 14dni by sa mal z tela vylúcit, tak neviem ci sa mozem potichucky tesit a dalšia vec ma trapi, neviem, ci si mam nasadit naspät duphaston, prosiiiiiiiiim poradte mi , nemate s tym niektora skúsenosť????????
19. čer 2012 v 08:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ovu testy maju zmysel aj bez chlapa - dost ti bt skace a ovu testy by ti mohli pomoct vychytit spravny den... ale nenútim ťa do testov, len môj názor na situáciu :wink:
19. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Už som povedala, že na ne kašlem. Mm aj tak nie je doma, tak načo mi bude ovulka? :pensive:
19. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luszia neboj, to už nie je pregnyl, si tehotna :wink:
19. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no podla mna ti mal spravit tie zakladne vysetrenia...ako HP atd... :fearful:
19. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 moja zacali ste sa snazit tak pred mesiacom, chce to len trochu trpezlvosti, aj ked viem ze je to tazsie ked ho nemas doma, ale nerob paniku zbytocne :wink: teraz ho doma nemas, ale ovu este nebola a vlastne neviem kedy pride takze nic nie stratene :slight_smile:
19. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jeeej dakujem moja...budeme budeme... :dizzy_face: :dizzy_face: a ty ako moja??ako sa citis??kedy k Dr. ? či si uz bola??
19. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 No dufam, že to tak je, ved 2roky sme sa snazili,,, a nevies ci si mám nasadit, ten duphaston, vies akurat teraz ma moj gynekolog dovolenku :frowning2:
19. čer 2012 v 08:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no tak asi nemá preč..keď už som 2x tehu bola a bez problémov..asi vidí len tú úpravu...a môžem zase v pohode otehu...neviem...
19. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 neuraz sa, ale dakedy si ako teliatko :sweat_smile: načo je asi taká ovu? no načo? ty ju nemáš len kvôli otehotneniu, ale celkovo sa tvoje telo riadi podľa tvojho cyklu, aby si mala hormóny v rovnováhe, telo má tak aj určitý harmonogram práce, to nie je len tak...
19. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luszia to uz by nemal byt pregnyl, urcite to bude tehu a dufik si kedy vysadila?? mozno by si ho mala nasadit alebo aspon zavolat k dr
19. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg NO veď ja viem. Ale teraz je preč. POtom bude mať síce dovolenku dosť dlho, takže tam je šanca, ale potom ide zasa na výcvik a potom na POL ROKA do Afgánu :pensive: :pensive: Takže keby sa to teraz aj náááhodou podarilo (nemyslím teraz ako teraz, ale teraz, kým je ešte na SR), tak by som takmer celé tehu odtehulkovala sama :pensive:
@riana12 no ja som to tak myslela, že nie že načo mi je ovu ako taká, ale na čo sú mi testy. Keďže nie je doma a dosť dlho nebude, tak mi stačí, ak mi ju ukáže spätne. Nemusím to vedieť hneď. Aj keď by som chcela :sweat_smile:
19. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luszia ak máš doma, môžeš nasadiť - daj v takej dennej dávke, akú ti predpísal gyn, ked si užívala aj predtým - ale vypočítaj si, aby ti vydržal, kým príde gyn z dovolenky... ak ti to nevyjde, nasad nizsiu davku
19. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi No citim sa v pohode celkom, u dr som bola ale a sono idem az buduci tyzden tak som zvedava a aj sa bojim trochu, este obehavam hematologiu a endokrinologiu, uzlik na stitke mi narastol uzol trochu tak som z toho nervozna ze co s tym :frowning2: :frowning2: ale hadm to bude dobre :slight_smile:
Ty hlavne nezabudaj ze sa mas ku mne pridat :wink: :wink:
19. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek