• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
:grinning: 2 dpo, ale FF to oznacil blbo, v pondelok este bol folik ;) bola som na preventivke. http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
20. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka je to jen program,že jo :wink:

já jsem zvědavá jak mi to zas dopadne :frowning2: zítra se asi každopádně objednám
20. čer 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi hlavne cikni na testik ;) tento maj-jun je nejaky plodny. :grinning:
20. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri, prosim ta, je mozne pocas cyklu, aby sa menil hlien z E na C a opat na E? ale nie zo dna na den, ale postupne....
http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
20. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už začínám zvažovat čurání ted :grinning:
20. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ahoj ano je to mozne, hlavne v dlhsich cykloch.. ako sa citis ?? ak zajtra este viac stupnes, teoreticky si mohla mat, vcera, dnes ovu ?? mas egg ? :confused:
20. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no myslela som si,ze uz bude mrcha, lebo tri dni som mala uplne slabe hnede spinenie, dnes ma boleli uz aj krize a brucho ako na mrchu a mala som stale uplne biely C hlien, ale postupne zacina byt taky do priesvitna :slight_smile: ale stale si znacim C a 31-32dc ma strasne pichalo v podbrusku, raz vpravo, potom vľavo, tak je asi mozne ze by isla ovulka? aj ked mozno teplota stupla z tej horucavy :slight_smile:
20. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, hlásim sa až teraz, http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no .. mozno to bolo ovulacne krvacanie. :slight_smile:

z horucavy ?? tak nesranduj :sweat_smile: ... dufam, ze sa mi zvysila z ovulky prebehnutej hihihi. a nie z tepla.
20. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka už mám čiarky :grinning: , ty si ako na tom :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ahoj, no konečne :grinning: , ako bolo :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak nebolo casu pisat na kona, co ti poviem :grinning: :grinning: bolo super, kratko a teplooooooooo :grinning: zajtra idem kuk na folik tak som zvedava ci tam daco bude... :sweat_smile: a ty akoooo? kedy testujes? :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak snad ti ta trinastka konecne prinesie stastie :dizzy_face:
20. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no som 3 dpo a mám duphaston a testujem ažžžžžžžžž pri meškaní, ale to teraz hovorím :grinning: dúfam, že tam zajtra bude folik ako svet :grinning:
20. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, to ovulacne krvacanie, to by bol ako hnedy vytok? a neviem ako u teba, ale ja som sa zobudila taka dopotena, ze to sa mi uz davno nestalo :D a to mi mm nedovolil okno otvorit :(
20. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa aha jasne takze v utorok???? :grinning: :grinning: no duuuuuuuufam aj ja ale neviem co spravim bo ide vikend a nemam ako odsledovat ako rastie a pichnut pregnyl, takze to bude asi risk :grinning:
20. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no možno v utorok, len neviem ktorý :grinning: :grinning: :grinning:
uvidíš ako budeš na tom zajtra, čo ti povie doki, si picháš sama
20. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa hej pichnem, ale kedyyyy a to treba dajak zarobit... OMG to zas bude, ale sak co, nepichnem si ked mozem??? :grinning: :grinning: :grinning: len aby bolo koli comu pichat hehe...a keby nahodou medzitym praskol a ja si potom pichla pregnyl to nevadi, ze? @lauritka pani doktorka co si o tom myslite? :grinning:
20. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no uvidis zajktrajsiu teplotu.. ano moze to byt aj take.. ak mas dlhsi cyklsu sliznica je dlho stimulovana..
20. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka inak mam novinu, po cca 10 rokoch som zmenila doktora a je to super pocit :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to su ale spekulacie :slight_smile: najepsie by bolo skocit na usg a vidiet velkost :wink:
20. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko si hrdinka, ja by som si nepichla :stuck_out_tongue_closed_eyes: juj to neviem, ale asi nevadí
20. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahaaa, ty si mala v pondelok folik ako svet :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika jeminyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gratulujeem :dizzy_face:
20. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
tak to gratulujem. dufam,. ze zmena prinesie pozitivny vysledok :wink:

@melisaaa no ved, uz bol pred prasknutim, aj som to vecer citila, bolest.. ledva sme daco spichli v tom teple. ak budem tehu, tak len z rychlovky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milagros jeej aj tebe gratulujem super :dizzy_face:
20. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no aj rýchlovečky su fajn :grinning: :grinning: :grinning: niekedy, to by bolo prekvapko
20. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa komu sa chce v tom teple.. :confounded:
nam teraz vypli na dva dni teplu vodu, dobre si to vymysleli vodarne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ked sprcha, tak pre ladovych medvedov :fearful: :fearful: :fearful:
20. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka tak to hej, veeeľmi teplo, neznášam, ked sa potím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no studená sprcha nezaškodí v takomto teple, ale že bez teplej vody :angry:
20. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek