Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

benjina
29. kvě 2009

cukruska: je pravda, že nemám ráda, když na mě někdo prská, ale tohle přežiji bude to k něčemu dobré 😀 😀 😀 😀 😀 takže ať to ze mě klidně pomaličku teče, hlavně, že se budou dlouho držet. 😀 😀

samson
29. kvě 2009

ben a nebude tě to lákat hlídat ovulku aby jste jí nepropásli ?

benjina
29. kvě 2009

samson: já si dělám teď ještě dva měsíce ovu test, protože jsem dostala duphaston na špinění tak to je jediné co beru, ale musím zatukat na zuby, že mi začala chodit přesně na 13DC pozitivní ovu test a 14 DC je tady jak vyšitá a myslím, si že mohu i říct, že je ráno, takže těmi testy si to jenom potvrdím. 😀

sarai
29. kvě 2009

benji: mas dobre, ze ti vychadzaju testy. mne mozno vysiel len jeden, tak si ich radsej nerobim. mam doma mikroskop a ten mi celkom vychadza, tak radsej pouzivam ten.

dracekmracek
29. kvě 2009

haloooo cukruskoooooooooooooo ty mě nevidííííííííííššššššššššššššš

lucianas
29. kvě 2009

Samson, vyřízeno. 😀 Ale zatím bez odpovědi. Třeba za nějaký ten týden odpoví kopanečkem jako pozdrávkem.

Benji, tak to by mohlo vyjít, zvlášť, když už to tak cítíš v kostech. Je fakt, že když člověk bere vitamínky a všelijaké vitamínové čaje pije, tak se pak soustředí a říká si, že to stejnak k ničemu není. Tak snad to opravdu už vyjde, když jsi udělala tak rázný krok. ... co se týče psychiky, opravdu dělá hodně!!! 😉

lucianas
29. kvě 2009

Benji, tak to tě čeká pěkné vyřizování. Jejda, máš můj obdiv, že víš co a jak zařídit, pro co si zajit, o co si požádat .... tak hlavně pak ať je i ten odpočinek!!!

luciper
29. kvě 2009

cukru neboj, bude to v poho... par plivancu pro tebe.. tfuj tfuj tuj tfuj tfuj tfuj.. 😀 😀 😀

katrin21
29. kvě 2009

shaarka:

zase si svojou reakcoiu len potvrdila to , co som napisala... ja sa s tebou nehadam, a viem, ze mas PCO aj co to znamena.... vobec si ma nepochopila, nevadi... pisala si, ze naco sa sledovat, ze vlastne neotehotnieme, ked sa tak sledujeme, tak som zo srandy s nadsázkou napisala, ze ani tebe OVU nepride podla tvojje teorie, lebo sa moc sledujes a teda "mozno" psychika robi svoje....

akurat som si vsimla, ze ty povies cokolvek , komukolvek bez servitky ,ale ked niekto co i len spomenie teba, tak je zle...
🤐

nuz co uz... ze ta nepoznam? nuz.... hovorim, ze som ta citavala este pre tvojou svadbou na mojej svadbe, hoci sme si nikdy nepisali.... chodila si tam do viacerých tem, takze nieco o tebe predsa len viem, ale vobec sa tym nezaoberam, ani ma to nezaujima,pisala som len na margo toho, co som si precitala a vobec som na teba nemala v umysle utocit. Velmi dobre viem, ze ste si pisali o babach, co meriaju uz dlhsie... ale nie len o nich...
Ja mam niekedy pocit ze sa vyzivas radit inym babach a zarucene vies na vsetko odpovedat a , prepac, ze musis mat pravdu...

ale tentokrát si sa sekla vedľa... vobec som na teba nautocila, toť vysvetlenie, koncim s tou debatou, lebo sa to neoplati... si aka si... aj ja som aka som 😉

katrin21
29. kvě 2009

inak sorry, ze to pisem tak odveci opozdene, ale skos osm tu nebola... mam robotu 😝

simib
29. kvě 2009

No ahojte zlatíčka.Cukruš mám z teba radosť a neboj sa bude to OK.Benji tvoje kroky idú správne. 😀 A čo sa týka Sharky.Tu je to o tom aby sme si poradili a pomohli a nie dávali plané nádeje a pod.,takže kto sa bojí kritiky tak to má blbé.Mne osobne Sharka dala také kvapky,že som sa zobudila dosť skoro a začala som znova žiť ako predtým.A keď to náhodou vyjde teraz po nesledovaní,tak dojdem za Sharkou s velkou kyticou a keď nie,tak možno o mesiac.Veď príde to,kedy to má prísť. 😀 😀 😀

shaarka
29. kvě 2009

simi, dakujem (a prepac 😀)

ale baby, prosim, uz ma nechajte tak, nerozoberajte kazde jedno moje slovo, co som napisala. kazdy sme nejaky. ked citam niektore katrinine prispevky, tak ma az dviha zo stolicky, tak by som sa chcela argumentovat. ale naco? v niecom ma pravdu - vyzivam sa v radeni, ano, a mam dobry pocit, ked mam pravdu. preto sa snazim prezentovat take nazory a hovorit take veci, o ktorych spravnosti som si ista a viem si ich obhajit.
PS: a zarucene neviem zarucene na vsetko odpovedat 😀

katrin21
29. kvě 2009

shaarka: aj mna niekedy zdviha zo stolicky.. kazda sme si nieco odzila a ver, ze z toho co tu pisem, je to len zrnko... moj zivot by bol za poslednych 10 rokov na roman, a nie vzdy by to bolo "happy story"( pocnuc rodinou, rozvodom, vsetkym okolo toho a kopec inych veci...).. vselicim som si presla, takze pisem len na zaklade toho... a toho co sa docitam...Teraz mam nastastie uz asi 2 roky prave to stastne obdobie a dopriala by som tren pocit kazdemu 😵

ale aj tak by ma zaujomalo, co ta konkretne zdvihlo zo stolicky, napis mi to do IP 😉

bublinka11
29. kvě 2009

Baby uz to nerieste...kaslite na to. Kto chce, merat bude dalej, kto nechce, tak bude na to kaslat ako teraz ja...
Ja som sa tiez zobudila, i ked neskorsie ako Simi...ale predsa, to je hlavne a momentalne ani nemam ziadnu diagnozu 😀 A Shaarka mi pomohla tym, ze ma len utvrdila v tom, co mi moje okolie tvrdilo uz davno tvrdilo...ze sa moc sledujem!
Takze navrhujem uzavretie temy Shaarka 🙂 Hm?

riamim
29. kvě 2009

Ahojte, kočandy! 😎
Zase je tu veselo? Kašlite na to, všetky sme na jednej lodi, mali by sme sa navzájom podporovať.
A len tak naokraj: Shaarka, ty si mi veľmi sympatická ôsobka, máš triezvy pohľad na všetko a hneď by som ťa brala za kamošku! 🙂

A aby reč nestála: http://www.fertilityfriend.com/home/257cdc

nela00
29. kvě 2009

ria konecne sem niekto dal aj graf a este aky pekny!

riamim
29. kvě 2009

Ďakujem, snažím sa! 😀

shaarka
29. kvě 2009

nela, dobra poznamka 😀
ria, ako si sa dopracovala k takej kraaaaasnej ovulke??? gratulujem!!! 😵

katrin, no comment 😔

bubli suhlasim a padam prec 😉 z Grafov myslim 😀

katrin21
29. kvě 2009

bublinka: ved som povedala, ze to povazujem za uzavrete, ved mna sa to aj tak netykalo.. ja sa urcite prehnene nepozorujem.. odmeriam teplotu a to je vsetko.. obcas sa pozriem na krcek, ked cakam ovu. Toť vse. Urcite nie som zavisla a aj pisem ovela menej nez kedysi, aj to bolo preto,ze som na zaciatku chcela vediet nejake veci, poznat nazor ostatných... 😅

vlastne .. moja chyba, ze som nerzala jazyk za zubami, lebo sa ta debata viedla, ked som bola v Tal, nijako sa ma netykala, a len dnes som to mala cas precitat, aj to len par stran, takze som napisala, co som si vsimla a moj nazor na to.,. tak mi treba 😉 😀

ja sa strasne tesim na vikend, ze buem s mojim drahym, ze budeme spolu a nase dve baby budu robit hovadiny a my sa budeme na nich strasne smiat.... to by som fakt dopriala vsetkym snazilkam, ten pocit byt mamou, a aj shaarke. A to nepartim k tym " prehnane starostlivým a uzkostlivym " mamam , co trpia, ked je dieta 2 dni prec. Ale je to pocit, nicim nenahraditelny a tiez nádherný pocit tepla na duši je vidiet, ako lubi vase babo aj vas partner, proste citit, ze ste rodina.. a preto chcem mat babo aj s terajsim partnerom, kedze manzelstvo mi nevyslo. a to co bolo potom bola cesta peklom , ocistcom a teraz... zeby raj?? 😅 😉 😅

katrin21
29. kvě 2009

inak teraz vyzeram ako totalna pi.. ako ste vsetci zacali branit shaarku, akoby som jej chcela z nosa odhryznut...

boze, preco ked tu clovek nieco povie,tak ot ma hned kazdy za hadku??? 😨

riamin: tiez nemam rada vodenie za nos a davanie falosnych nadeji, v tom so shaarkou suhlasim... ale pisala som o niecom inom. OK. houk 😉

shaarka
29. kvě 2009

howgh 😀 😀 😀 😀 😀

katrin21
29. kvě 2009

😀

riamim
29. kvě 2009

Shaarka, začala som brať Femigard a normálne, že nechápem!
Katrin, o.k. 🙂
Môj zlatý muž sa ma minule opýtal: A to sa ako dá pohádať na interntovej diskusii??? 😀

katrin21
29. kvě 2009

riamin: to je zlate, ten tvoj muzikmoj 🙂 moj celkovo neuznava inertnetove komunikacie... ale ma aj pravdu.. vela veci uplne inak vyznie, ked ich clovek len cita a nepocuje ton hlasu, alebo smiech a pod... a potom vzdnikaju niekedy uplne hlupe problemy.

maahuliena
29. kvě 2009

ahojte 🙂 😉

ria ten femigard je naozaj zázračný 😅 😉 aj u mna pomohol... beriem ho už dlhšie asi 5cyklus... a naštartoval mi ovulu... čo asi ani lekárom nepodarilo 😅 😉 😵 😝

http://www.fertilityfriend.com/home/Maahuliena

bublinka11
29. kvě 2009

Katrin, ja som vyjadrila len svoj nazor...nikoho som sa nezastavala a ten znie, uzavrime to a nechajme temu bezat tak ako doteraz, to znamena, kto chce a meria, tak nech sem pride, da graf, nikto ho za nic odsudzovat nebude, ved na to tema je...ide o to, si navzajom poradit. Nikoho netreba sudit, ci meria, ci nemeria, ci sa sleduje, ci nesleduje...
Kazda sme individualna mne napriklad kritika velmi pomohla...eto vsjo 🙂
A usmev damy, ked uz je take skarede pocko!!! 🙂

katrin21
29. kvě 2009

bubli: j asom to uz uzavrela. a inak, ja nikomu nevycitam, ze meria, alebo nemeria 😉 ja som len komentovala .... ale uz som ticho 🤐 ved ani velmi nie je o com pisat... svoj graf som dala hned rano, ovu bola a teraz uz len cakat, ci vecer uz na sexik nebolo neskoro, alebo ci endometroioza stiahne svoje drápy a vajko sa oplodni. 😉

flamenga
29. kvě 2009

ja k tomu, čo sa tu odohráva vyššie len toľko... že ak má niekto "diagnózu" PCO, tak psychická pohoda mu asi len ťažko dopomôže k správnemu fungovaniu niečoho, čo bez liekov a pomoci lekárov jednoducho fungovať nevie 🤐 Psychická pohoda mi môže pomôcť, ak som zdravá.....

🙂

a aby som bola k téme 😀 tak môj tohtomesačný graf vyzerá ako môj historicky prvý anovulák - teda odkedy meriam 😀

katrin21
29. kvě 2009

jezisi!!! flamenga.. som pisala, ze to bolo myslene s nadsazkou ! uz to prestante rozoberat.... nikto tu nie je padnuty na hlavu...

ja idem. pekný vikend.. 😵