• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
no nervy moje ta sa tych testov ted namačala.. :sweat_smile:
4. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
prepac shaari, ja som sa sustredila len na testy :sweat_smile: neboj, vsetko bude v poriadku :dizzy_face:
4. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
odpustene :grinning:
4. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari, co to vidím, jaktože se rozčiluješ? :confused: něhněvaj ma, lebo dostaneš na prdeľ :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No už tu mám šéfa a když přišel ke mě tak jsem měla otevřeného koníka interní poštu tak se na mě podíval, protože když jsem nastupovala tak se mě ptal jestli plánujeme rodinu a já mu řekla, že v nejbližší době ne.Tak doufám, že tu stránku nepozná a nebude se pídit po tom co tam je. :grinning:
4. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, tak ff mi vyznačil ovu na 13 dc, tak jste měly pravdu :wink: . A teď jen čekat :grinning: .
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
4. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.blesk.cz/clanek/pro-muze-uchylna-poradna/123461/doktor-zvire-varuje-z-nedostatku-sexu-vam-muze-hrabnout.html tak to som sa teraz nasmiala :slight_smile:

benji ked sa zjavi moj sef, rychlo prekliknem na inu stranku :sweat_smile:
4. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
consti tak super ;) drzim palce nech to skonci dvoma //.
4. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri děkuji, ale po roce snažení už nevěřím ničemu :sweat_smile: . Ale aspoň vím, že mé tělo funguje a ovu je :wink: .
4. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka. no i já vždy překlikávám na jinou stránku, ale nějak jsem to nestihla. :grinning:
4. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
16 testov :grinning: to je mazec.
4. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To je slušná sbírka :wink: . Mně by stačil jeden takový :dizzy_face: .
4. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak my sme este slabe testomaniacky oproti tomu :wink: ale v Cesku mate tie mamtesty tusim lacnejsie.
u nas vyjde jeden na cca 45 SK.
4. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás jsou mama testy levné, v krabičce jsou dva stojí 38 :wink: .
4. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no sakra , tak sa necudujem :rolling_eyes: u nas 3 EUR- dva v krabicke , no a mamatest comfort este viac :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka: tak ono to vyjde stejně, když by jsi vzala ten kurz co byl předtím.Já jsem ted kupovala nějaké neznámé a vyšli mě na 99 sk a to levnější neměli u nás na vesnici. :grinning:
4. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauritka: tak až pojedu do čech za maminkou na návštěvu tak je vykoupím a pak je tu budu posílat maniačkám. :wink:
4. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
benjina :grinning:
4. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem ho měla asi jednou v životě a ten co mi leží doma v lékarničce použiji až když to nedostanu přesně jak bych měla. :wink:
4. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
keď sa bavíte o testoch, ja používam teraz ovu testy aj tehotenské testy z eaby, no a tie ovu testy mi ani raz neukázali //, hoci tento mesiac mám ovu potvrdenú aj lekárom. Predtým som používala woman secret 5v1 a tie mi ukázali // (myslím ovulačné), tak som nahnevaná na tieto zahraničné testy, aj keď sú cenovo oveľa výhodnejšie ako u nás, ale neverím im už.
4. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon, chcela som napísať z ebay, nie eaby

ja mám doma tiež dva mamatesty, ale tie si šanujem
4. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
andzi: no i já mám ovu testy z ebay a nejdřív mi také neukazovali // protoře jsem je dělala asi špatně a ted tam mám vždy // když je dělám na 12DC.
4. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte sa bavite o ovu testoch? ja som si tiez robievala ale ide to dost do penazi... tak som sa nato vykaslala....
4. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som si robievala kedysi, ale nema to vyznam u mna, lebo viem kedy je ovu a cyklus je v podstate pravidelny, ale tiez mi vychadza pozitivny ako u benji cca 12 DC. teraz mi ale dosli dva so zasielkou tehu testov, tak ich aspon miniem :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja tiez viem kedy mavam ovu...citim ju aj teraz tak som rada ze sa nic nezmenilo :grinning: mmh...len to sa potom nebude dat nesustredit sa na ovu ked sa budeme snazit kedze viem kedy bude
4. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
curkuska: přesně tak nedá se nesoustředit když víme kdy máme ovulku, ale u tebe víš, že to funguje otěhotnět, jenom je problém s udržením, ale já jsem ani neotěhotněla, takže u mě bude asi problém někde zakopaný.Dělali ti testy proč se maličký neudrží. :frowning2:
4. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
benji....este nie... ale uz coskoro to bude.. asi za 2 tyzdne dostanem menzes a potom mam hned volat lekarovi a vsetky vysetrenia mi porobi..tak som aj dost nervozna naco sa pride
4. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
andzi, ty si nemala pozitivny ovu test preto, lebo ovu u teba bola skor, akosi zacala testovat :wink:
4. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a ovu bola na 95% na 7.DC, 5% davam 9.DC :wink: + lutealna faza 14 dni, cize ak nie si tehu, tak MS pride zajtra/pozajtra
4. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek