• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mattuliatko30 myslím, že tak to budeš mať v pohode, ani s gyn nemusis prekonzultovavat :wink:
25. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no len ak by som mala cyklus zase krátky...neviem aby stihli lieky zabrať, vieš?...kedže som mávala 21dňové..tak viem,že tam nejaké baby písali,že 4dni pred ms brali..aby oddialili..tak neviem...uvidím budem merať..a uvidím kedy bola ovu..tak podľa toho sa zariadim...kedže cca 14dní od ovu mávam ms...ale ovu zase skoro 8-9dc
25. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ahoj magi.... ja som bola po ovu chorá ako pes, 40-tky teploty... netušila som samozrejme, že by som mohla byť tehu, tak mi dokonca ešte aj obvodný prišiel domov pichnúť nejakú injekciu proti teplote... aj septolete som cmúľala, aj ibalgin od teploty brala :pensive: ... ale myslím, že aj keby tu bolo potenciálne tehotenstvo, tak tehotenstvo liekmi ohrozené nie je, pretože zárodoček ešte nie je nijako napojený na tvoj krvný obeh.... ale na druhej strane, malý je (klop klop) zdravý ako buk, len dva pršteky na nožičke má zrastené... vraj vírus v čase delenia prštekov... Takže ja som radšej ZA liek ako za nevypudenie vírusu...
25. čer 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere vďaka za skúsenosť...
veď ja si ten Paralen plánujem dať, ale chcem vydržať, čo najdlhšie bez neho...
aj keď mi ide od bolesti hlavu odpáliť... :confounded:
ale teraz vydržím...mama mi na hodku vzala dve najupišťanejšie deti, tak sa mi "ľahšie dýcha"...
25. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary držím palce :dizzy_face:
25. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere ďakujem :dizzy_face:
najmä, ak je choroba predzvesť nového života :dizzy_face: :wink:
25. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary poznám zopár dievčat, u ktorých bola práve choroba tehotenským príznakom :wink: Ja to vnímam tak, že telo sa maximálne sústredí do uhniezdenia vajíčka a tak zlyhá v inom a žena ochorie :wink:
25. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka84 juj, ty skaces ako ja :slight_smile: dnes som nemerala lebo som zlé spala ale tiez cakam co bude...
25. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa necháme se překvapit :wink:
25. čer 2012 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja prave som vyguglila ze spermie sa pohybuju rychlostou 10-60mikrometrov za sek. z coho som vyratala pri rychlosti 60mikrom. a dlzky "cesty" cca 20cm ze im to moze trvat okolo hodky, s tym ze najrychlejsim, ako si pisala 20minut :grinning: dobraaaa siiii :dizzy_face: :wink:
25. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piacere no, ja okrem choroby tu ešte "skuvíňam" aj s bruchom...
bolí ma tak divne, netradične, nebežne...
podobne, ako to ráno opisovala aj @mon777
tak možno je choroba ozaj súčasťou Začiatku..
dnes som sa tešila, že uvidím vzostup, po včerajšom poklese (aby som si mohla namýšľať, že ide o IP :sweat_smile: ),
no ale až takýto vzostup som nechcela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah ty si teda milá osôbka. ide z teba pozitývna energia.
pane bože bodaj by sa zadarilo. :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 bodaj by si mala pravdu a všetky by sme boli tehu z lauritkynych testou :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@enah Ja nie som odborník na grafy meriam 3 mesiace, ale viac by sa mi pozdávalo toho 16Dc
25. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa veď zatial sú skoro všetky tehuľky.
25. čer 2012 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 hlavne merať treba :wink:
25. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no já som tento mesiac tiez prvý krát použivala ovu testy od Lauritky tak to by bol sky gol!!! ale já som moc nizko na to být tehu... tak už len cakam kedy sa madam červená ukáže...
25. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Veď nie každá tehu má vysoké teploty a kde máš grafík?
25. čer 2012 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to pisala RIANA :grinning: ale dobre vediet ;)
25. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa kde mas grafik? :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby femibion kupujete normalne v lekarni? nenasli ste niekde na nete lacnejsi? ja som nasla za 10 eur ale postovne 5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze este je to aj drahsie
25. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 dokup si k tomu dake vitaminove doplnky, volnopredajne lieky a hned sa to oplati :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete nahodou ci FF nema nejaku chybu, neda sa mi vobec prihlasit :frowning2:
25. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaaaj tak prepac :sweat_smile: sa mi to pletie :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domi1988 mne trebars ide v pohode... moze to by len kratkodoby vypadok... alebo nemas zapnuty CapsLock?
25. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
babculky, hadam prednastavenym duphikom pozitivne ovplyvnim prichod ovu... :sweat_smile: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/120212 (nastve ma, ked neni dnes ovu :grinning:)
25. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko nic sa nestalo, ale som rada, ze su taki rychli :D
ja som skor myslela, ze to trva pr hodin-

@domi1988 mne ide :confused:
25. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nie nie na to si avam bacha proste nechapem ved vzdy to slo.. a dala som zmenit heslo a uz som z toho jelen co vkastne sa deje myslim ze to uz nerozbehnem :grinning:
25. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 nemen hned zbrklo hesla :wink: daj tomu 5-10 min :wink:
a skus si do mobilu nahodit program - ak mas android alebo iphone, maju na to aplikaciu zdarma a doteraz som sa tam vzdy pekne prihlasila :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no podla mna musí mať vyššie teploty
@riana12
tu je graf. dnes som nemerala lebo som ze spala.
www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
25. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek