• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@hanka_lt já som teraz 3.cyklus pok hak ale nastastie som to nemala také ako ty ale normalnu dlzku cyklus. akurat teraz su teploty a ff divne.
25. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 len ono sa to stále viaze k tomu 10dc.
25. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ved to nevadi :wink:
25. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa No tak to máš výborný, já jsem člověk co má rád věci pod kontrolou, tak tohle mi trochu deptá :grinning: ale zase nějakou velkou hlavu si z toho nedělám, vím že je to zatím krátká doba a na mimi nijak nepospícháme. Já jsem teď vlastně 4.měsíc po vysazení, tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet...
25. čer 2012 ve 14:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no len teraz neviem kedy bola ovu naozaj a či sa mi už oplati testovat.
25. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa radsej vyckavaj, co sa stane... nad testovanim teraz nepremyslaj :wink:
25. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_lt hej, toto som rada ze to prebieha v pohode. mi sa tiez k mimi tiez nějak neponahlame ale vlastně aj ponahlame. totiž u nás v praci to ide dolů vodou a dost hrozi ze asi budu prepustat... skor či neskor. roboty je málo. takze ak by som bola tehu, tak podla zákona by ma nemali prepustit a matersku by som mala podla platů. no ak by prepustali tak neviem neviem... ale snažím sa na to nemysliet.
25. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ved to mám aj v plane. nie ako minulý cyklus, ze rano som urobila tehu test a za dve hodky prisla mrcha. tento tyzden chcem este pockat a ak bude šanca tak cez vikend pred dovolenkou testnem.
25. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 ahoj, zo srdiecka gratulujem :slight_smile: a hlavne nech všetko dobre dopadne :slight_smile: ja som dnes robila testik, ale negativny... :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no neviem ako chce dokazat ci su moje vypocty spravne, ale daj vediet ak ano :grinning:
25. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chlapi si vzdy najdu sposob ako taketo veci vyskusat :grinning:
25. čer 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary hej snaž sa vyhnuť, radšej čajiky s citronom a medom, ja som si na 9DPO povedala, že urobím test a ak nič, tak si kupim coldrex drink, lebo ten mi za hodinu zaberie, no a urobila som si test, tak sa tam objavila čiarka, no a tak som v lekárni hovorila ano, že som tehu, niečo potrebujem aj na vykašliavanie, aj na hrdlo, tak toto mi dali, tie pastilky su drahšie, ale mne pomohli
25. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@bordulka
ahojte moje, ako sa mávate? Už vás nečítam, tak neviem ktoré su nové tehulky, piefunko, už ste boli na tej dovolenke čo ste mali ísť?
25. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale ty si este malo dpo, nie ? :fearful: :confused:
25. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj moja... pekne nas zanedbavas :slight_smile: ja som si dnes robila testi, ale bola iba jedna /, tak uz len cakat mršku :slight_smile: a ty si ako uzivas tehu?
25. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som skusala, ze co ak bola ovulka na ten 19dc :pensive: lebo som uz predtym mala "priznaky" a stale mam, tak neviem z coho :D
25. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak všelijako, ešte tomu sama niekedy neverím :grinning: asi až ked uvidím na sone
25. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to ma mrzí a kolko si DPO? Ešte možno je nadej do MS
25. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak ale podla tej druhej :wink: ??
25. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak podla tej druhej este nadej je :D
25. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka a kedy ides na sono? :slight_smile: no som 6dpo, ale nebola som si 100% ista, tak som zvedava na koniec celeho cyklu :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak ber tu druhu, lebo keby si ju mala na 19 dc, tak uz mas kolajnice ;)
25. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka joj to je mi ľúto že je negatívny testík ale možno bol robený skoro nie?
25. čer 2012 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz mi nic ine ani neostava :slight_smile:) lauri, teraz mam najvyssiu teplotu 36,6, predtym som mavala 36,7 /ked som brala duphaston/, mohlo to ovplyvnit? teraz neuzivam nic
25. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 v pohode moja, chcela som sa uistit, ze nie som tehotna, teraz viem, ze som iba 6dpo :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj monulik tehulik :slight_smile: nezanedbavaj nas, chybas mi :frowning2: no boli sme bili na vikende kde sme sa rozkeksovali a potom na ovu sa nam (mne hej :grinning: ) samoska nechcelo, ale zvladli sme to a sme 2dpo :dizzy_face: teraz uz len cakaaat :wink:
25. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte babenky
@lauritka co si o tom myslis? Mas este ovu testiky, nakolko tento cyklus je prilis dlhy
http://www.fertilityfriend.com/home/2133c2
25. čer 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no trosicku to ten dufik mohol vtedy podvihnut.
25. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope jasne mam.
no vidis, tak asi ovu nebola, mne sa to hned nezdalo, zeby ti nevysiel pozitiv.
ale nechapem tu haluznu teplotu vysoku :confused:
25. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som tiez myslela ze to bude nejake ie 3-4 max 6 hodin... no mozno to sj tak trva, ja som brala najrychlejsiu 60miktrometrov/sek. a kedze idu od 10 do 60 tak tej 10to trva dlhsie a bohvie kde sa este zatrajdaju na pokec ... :grinning:
25. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek