• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@magimary
@bordulka baby, povedala som, že tu bude invázia tehu čiarok, tak ma nesklamte a verím, že aj ja nesklamem :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melisaaa
@magimary dievčence, pozitívne myslenie :slight_smile: a lauritka bude asi az na 10dpo, ale teraz ma kvári červíček, že som jej nepopriala šťastný štvrtok.. . :( ale ja viem, ze ona tam bude mať // a je jedno či bude testovat v stredu, alebo vo stvrtok, ona to proste dá :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
joj, ozaj mne sa od poobedia nejako zmokrieva :fearful: :sweat_smile:
normálne by som uvažovala až o vodnatom hliene :fearful: ,
ale nie je ho toľko, ale vlhko je riadne :confused:
26. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
papa žienky, zajtra, držte palce :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@bordulka ozaj, to len povies, ze chces , aby ti vzali krv na hcg a oni to tak urobia? mne minule sestricka oznamila, ze u mojho dokiho krv neberu, ze robia len sono...asi pojdem k novemu zase, uvidim
26. čer 2012 ve 21:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika jaaj no co ti poviem ja som v takom strese ze riesim uuuplne vsetkooo....no dnes mi nejako rano dost busilo srdce a tep 82....tak baby ze ist k lekarovi a ja ze este nechcem tak skoro velmi chodit aby mi krpca zbytocne nevystuchal tak ale uvidime zajtra rano
26. čer 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko na tehu je ešte koooopa času :slight_smile:
@bordulka hej. Ale tak ak si len zaskakovala, tak nie si zvyknutá, tak preto ťa boleli :grinning:
27. čer 2012 v 05:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petuska86 neviem. môže byť. Ale ja mám ešte trochu ďaleko pred MS...asi týždeň :slight_smile:
27. čer 2012 v 05:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvolsiinylogin joj, to neviem, u môjho stareho dr som to nikdy neurobila, nepotrebovala som to a neviem co by urobil tento novy, ale vsetci ho vychvaluju aj za ludsky pristup, aj za výkony :slight_smile: a ak nie si spokojna so svojim dr tak dlho neotalaj, a chod k niekomu lepsiemu, ja doteraz lutujem, ze som nesla skor...
27. čer 2012 v 05:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže sme kus vyššie :slight_smile:
27. čer 2012 v 05:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mon777 lenze mna boleli tie krize uz hned rano, to som tam riadne nesedela, ale v pokladni som kazdy tyzden, sice nie kazdy den, ale cez dovolenky ma to urcite neminie :slight_smile: aky mas grafik? :slight_smile:
27. čer 2012 v 05:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 testovat nejdes?
27. čer 2012 v 05:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no ja som tam každý týždeň každý deň a chrbát už pomaly prestávam vnímať :grinning: Teraz len to brucho začalo :frowning2: No tak čakám, kým zaschne aby som dala fotku:slight_smile:
27. čer 2012 v 05:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melisaaa
@mon777
@magimary
@zvolsiinylogin
@lauritka ste ma navnadili, ze som mohla mat vcera IP, ale dnesna teplotka tomu moc nenasvedcuje, rozmyslam, ze predsa len zajtra netestnem... som moc nizko a ziadne priznaky :( http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
27. čer 2012 v 05:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka a aký máš graf?
27. čer 2012 v 05:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 ale ak budes tehu, pojdes na pn, nie? je to dost zaťažujúca robota... a hlavne vela stresu, to by moc neprospievalo :slight_smile: a az ma taky prijemny pocit prebehol, ked som si citala teraz tvoje riadky.... však je to tam? :wink:
27. čer 2012 v 05:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 :slight_smile: zabudla som ho priložiť, už tam je :slight_smile:
27. čer 2012 v 05:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no tak ja len brigádujem, takže ak mi Dr. povie, že nesmiem, tak končím úplne. 31.8. mi aj tak končí zmluva :unamused:
27. čer 2012 v 05:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka hmm...ale tak môžeš stúpať postupne. uvidíš, čo bude zajtra :slight_smile:
27. čer 2012 v 05:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 joj, ale tak budes mat lepsiu "brigadu" :slight_smile: a si testovala ovu test, ci aj tehu?
27. čer 2012 v 05:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka iba ovu. Ale tak na brigádu ma už nikto nezoberie, lebo nie som študent (už som po mature a na VŠ nejdem) a na TPP ma tiež nikto nebude chcieť, ak budem tehu, takže si doma odsedím 9m bez peniažkov a potom tri roky s mimčom :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 :( si mohla skusit aj tehu, ides pekne hore :slight_smile: je to bieda s tou robotou... ja keby som tehu, chcela by som ist na pn, ale bije sa to vo mne, lebo potom budu chybat peniazky a neviem ako vyzijeme kym pride mimčo, a ešte kupovať vela veci treba... takze ak nie som tehu, nic si z toho nerobim, hovorim si ma to tak byt a mozem este sporit :slight_smile: ale z tej roboty by som teda chcela vypadnut aspon na tie tri roky :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ja to beriem tiež tak isto. Ak sa nepodarilo, nevadí :slight_smile: podarí sa, keď bude čas :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 myslim, ze u teba ten spravny čas nastal :wink:
27. čer 2012 v 06:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no neviem, neviem :confounded: Testík je nejaký bledý :confounded: hmm...možno skúsim o tom istom čase ako včera. Lebo baby ma tu nahovorili, aby som urobila z ranného, ale tak ovu a z ranného?? :sweat_smile: No neviem.
27. čer 2012 v 06:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, prestavam merat, testovat, zapisovat...potrebujem oddych, s drahym sa aj tak nemilujeme podla ovulky a vsetko je take stresujuce ! tak budem vas aspon citat..
27. čer 2012 v 06:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 ale si mala urobit tehu z ranneho :slight_smile: ved ovu sa nikdy nemal robit z ranneho,ci? inak tiez si mala pekny IP :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvolsiinylogin moja a co zrazu take rozhodnutie? stalo sa nieco? :( a ak si sa tak rozhodla, urcite sem aspon zavitaj, radi ta uvidime :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka no my sme sa celý čas bavili o ovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A práve pre to ma zaskočili :grinning: :grinning: :grinning: Hmm...len či to bol IP :pensive:
27. čer 2012 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 urcite bol :slight_smile: fakt nechces testnut? :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek