• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka ja viem, ze si voci tomu asik aj imunna, ale pekny grafik :dizzy_face:
27. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 uz dorazila vazena?
27. čer 2012 ve 14:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky vcera to bol tusim len akysi vykrik do tmy :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2d4056
27. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liliana0000000000000 je tu o tom aj celá téma: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu-2/ :wink: nemyslím, že by tomu bolo treba "veriť", sója je účinná pri správnom dávkovaní. tak držím palce!
27. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka prave to čitam, je to velmi zaujimeve, este raz moc daakujem :slight_smile:
27. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 on este zaschne a asi strati na intenzite... staci si porovnat kontrolne ciarky oboch testov... vcerajsi ma kontrolnu slabsiu, tkze ak na dnesnom mokrom takto zaschne kontrolna, cize strati na intenzite, o iste ti spravi aj testovacia :unamused:
27. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin ahojky, uz mas grafik poruke? :slight_smile:
27. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nak ide dokelu, hnusoba :grinning:
27. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 neminaj si uz tie ovu testy :wink:
27. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj moja, este si ma pamatas??? :sweat_smile: no druhe kolo, teda len tak skusame, ze ked sa podari tak sa podari, nebudeme tlacit na pilu :grinning:
inak som sa chodila pozerat ako je to s tebou :slight_smile: a aj sa na nieco prislo, preco sa vam nedari???? :frowning2:
27. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale kde, moj pc isiel do kelu a na tomto mi to nefunguje, ozaj, uz ani nemeram, teplotky su aj tak vysoke z dufiku, pockam na cervenu a potom uvidim, ci sa mi bude chciet...je to uz stresujuce kazdy den rano vstavat, potrebujem vylozit si nohy na stol, a pohoda, klidek, tabacek...
27. čer 2012 ve 14:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@desmodka no jasne..
nie neprisli na nic. bola som aj na laparke. mm ma horsi spg.. to je cele. ale otehotneli aj s horsimi..
takze u nas je to fakt zacarovane :wink:
27. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no veď už kašlem na ne. Aj tak už asi viem, ako to dopadne :frowning2:
27. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hlavku hore :wink: ja viem, ze to neni sranda... ja som dnes tiez taka nijaka... dnes uz myslim, ze je ta ovu na stopro a je to naprd :rolling_eyes:
27. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 čo už no :rolling_eyes: Ale ja na to už ozaj kašlem. Nemôžem si pomôcť, ale zdajú sami na chlp rovnaké...To je jedno. Ak príde, tak príde, ak nepríde, tak nepríde...fakt :frowning2:
27. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 co si doprajeme na depku? :wink:
27. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tu uz nikto nic negarantuje? zena meria, ocikava, skusa hlien a aj tak to este nemusi byt spolahlive? :angry: ach jaj.. vdak uvidime zajtra. inak vdaka, one stepy uz mam, vyskusam len co dominam slavne super hyper citlive wondfo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nebojaj!
zajtra tesnme spolu tehutestík a budeme vedieť, čo tie bociany znamenali :wink:
či len predzvesť, či už realitu :wink: :sunglasses:
hlavne nedepkovať!
zatiaľ nie je dôvod! howk!
27. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no tak aj muz je potrebny :grinning:
27. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ozaj, chcela som sa spýtať či je tu niekto, kto mal zrazu vlhko takmer pred koncom cyklu? :confused:
a príp. súviselo to nejako s tehuľkovaním?

ja si pri prvý dvoch chlapcoch pamätám, že v čase menštruácie som mala veľa hlienu, ale hustého a tuhého, takého iného...teraz mám zvláštne vlhko takto poobede (aj včera tak isto) :confused:
alebo je to z toho vitamínu C?
môže to mať vplyv?
27. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary a neodsledovala si zotrenim hlienu z krcku, akej je konzistencie? ci je vodnaty alebo kremovy? vlhkost mozes mat z obidvoch "druhov"
27. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 práveže áno...
no, krémový sa mi nezdá... skôr vodový, ale ani to nie je úplne presné...
je úplne priesvitný, klzký, nenaťahuje sa a cítim ho až dolu, nielen na krčku :confused:

ja som len uvažovala nad tým Cčkom, keďže babky tu pijú grepové džúsy-myslím že na podporu hlienu, tak že či megadávky vit. C tiež nemajú podobné účinky :confused:

takže aj sa trochu naťahuje :confused:
27. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary s tehu skusenost nemam, ale mne sa v lutealke menil hlien na plodnejsi pocas choroby, sem-tam, ak som spinila v polovici LF alebo potom na konic LF, ked zacinaju prevladat zase estrogeny...

***VSETKY***
mozno by nebolo odveci spravit aj s vitaminom C dake pokusy... kto sa hlasi? :sweat_smile:
27. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no, to hej, to aj ja... ale nikdy nie na vodový, ke´d tak na krémový, príp. drobivý a pod., ale nie na takéto "mokroty"

ale, som rada, za tú výzvu na "testovanie" C-čka,
lebo ja si fakt myslím, že to vplýva :wink:
ja to doobeda vypijem (asi 1000ku Cčka) a po obede, resp. o tomto čase začínam "mokriť"
a takisto včera...
ale zobudila som sa na sucho, resp. taká normálka a dnes poobede sa to celé zopakovalo...
podľa mňa-vzhľadom k tomu, že je to taký silný a účinný vitamín na všetko možné aj nemožné,
mám vážnu hypotézu, že rozhodne môže ovplyvniť aj kvalitu hlienu :sunglasses:

ve´d aj v tom grepe sa nachádza :confused: :sweat_smile:
27. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ja sice mavam hlien celkom ok, ale ja by som sa od dalsieho cyklu na to podujala, ze by som dala 1000-1500mg cecka denne, zhruba tak na tyzden a uvidime, ci sa aspon jeho mnozstvo zvysi - co by sa malo, ak je u teba vodnaty hlien od cecka...

babulky, neprida sa niekto na POKUS V JULI?
27. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ja sa tiež pridám, AK :wink:
/teda niežeby ma to nejako tešilo, ale čo človek neurobí pre výskum :grinning: /
27. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary pozri, aspon pre tu prcu, co z toho mame teraz :grinning: :grinning: :wink:
ale tak myslim, ze ak toto vyskusame, mozeme vyvodit zavery a ak budu pozitivne, mozu z toho cerpat ostatne snazilky, ak to nic nespravi, tak sa Cecko nadobro moze zavrhnut :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no, tak aj keď nebude náš výskum priekazný,
tak aspoň budeme zdravé a napcháme sa antioxidantov na rok dopredu :sweat_smile: :grinning:
skrátka, nič nepokazíme :sunglasses:

/inak ja používam to "čisté Cčko"-kyselinu ascorbovú z DMky, z tej ich rady Das Gesundes Plus :wink:/
27. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek