• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@riana12 recept ti dám aj teraz :grinning:
klasická piškóta (ale pridáš aj véééľa medu - to je môj "tuning" :sunglasses: ) na to dáš nastrúhané očistené jabĺčka zmiešané s cukrom a škoricou a to celé posypeš mrveničkou, v ktorej je véééééééľa cukru :grinning: Toť celý zázrak :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to som nasla, ked som hladala grafy pre magimary :slight_smile: nasla som aj take, ked ovu az kolo 110DC a skoncilo to tehu... a takych grafov tam je XY... takze hej, staci ovu a dobre nacasovany aj 1 sexik alebo daco insie... :slight_smile:
28. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka inak to je trosku zvlastny cyklus - mala pregnyl, odber aj vklad podla tych pismeniek, zeby take neskore IVF? :confused:
28. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zeby to sku...ne stastie ? :wink: :grinning:
28. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no tiez ma to napadlo, ani neviem teda kedy vllastne stimulovala hmm :confused:
ze to lekari ani nijak neriesili..
alebo chodila na usg, videli dorastajuce foliky??
ale zase pred IVF nastimuluju aj niekoho kto neovuluje, takze to je zahada.
28. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka veru :zipper_mouth:

a k tomu grafu ma napadlo, ze mozno nechali prirodzene dorastat foliky, mozno ich naposlednu chvilu napadlo, ze by mohli skusit IVFko - len soft... lebo fakt je to divny graf :confused:
28. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros ahoj, a ty ako? uz si bola u toho lekara?
28. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mala si cakat dusik a bol ba tym, alebo pockat do dnes :wink: . Aj tak ti na 90% verim, ze si tehu
28. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka Pisem este raz, lebo sama po sebe neviem precitat. Mala si cakat, ze tam bude dusik a nie ze nebude. Alebo si mala pockat do dnes. Aj tak verim, ze na 90% to teraz u vas vyslo.
28. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Soutěžte s modrým koníkem o víkendový pobyt v Tatrách pro celou rodinu!!!
Zapojte se do soutěže a vyhrajte třeba právě VY! :slight_smile:

Více na: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.390103341051386.88255.112909998770723&type=1&ref=notif&notif_t=like

Hezký den,
Jennyska
Asmira team
28. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky Lauri, konečně něco zajímavého :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/Evika

jak jsi na tom ty?
28. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela joj, si zlata :slight_smile: ved ten testik som robila dnes, uz od 2:45 som nespala, musela som este hodinu nevstavat, aby som mohla teplotu namerat a tak sa mi chcelo cikat, uz som potom ani nespala :slight_smile:
28. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Aký test?? Čo mi ušlo?? :astonished: :confused:
28. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, nerobí vám Pepino 10 takých debilných tienikových duchov :confused: ???, ide ma s tých testov poraziť, lebo kým nie sú úplne suché, tak tam vždy je náznak čiarky (ale taký slabý, že nemôžem povedať na 100% či je to sivé alebo ružové)
Som 11dpo, takže ja si takýmito "neduchmi" nádej nerobím, ale štve ma to, lebo som si myslela, že konečne nejaké "kvalitné" a lacné testy. :unamused:
28. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 fiha no a nestacilo by 500 ? lebo ja papam celkom dost ovocie a zeleninu tak myslim ze aj tam je daco :slight_smile:))))))))))
28. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii v zelenine je nepatrne množstvo oproti dákemu sumivemu ci tabletach... neboj, z tisícky sa ti počas cca 10 dni nič nestane :wink:
28. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ahoj, robila som si tehu test :slight_smile: nech ma stale nepokusa a kedze bolo "hromadne" testovanie, tak som sa pridala :slight_smile: len ty si chybala
28. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarafortuna ja som dnes 13dpo, mam nebezpecny graf, tak som urobila rano (ale nie z prveho mocu) pepino a mam tam viditelneho ducha aj po uschnuti... Ale poprve neviem posudit, ci je to duch alebo ten prekliaty kanal :grinning: a keby aj nieco, tak si myslim, ze na 13dpo uz musi byt dialnica :sweat_smile:
28. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piacere , no ja na ten môj test chodim pozerať každých 15 minút - či náhodou :grinning: - a na prvý pohľad tam nič nie je... ked zaostrím a dám ho do "tiena" tak v poho náznak čiarky ale na priamom svetle sa to bliští bielotou.... Zase sa Pán Boh hore zo mna rehoce do popuku - určite sa chytá za brucho a utiera si slzy smiechu - že zase som s nou vypiekol.... :angry: :angry: :angry: :angry: (ešte k tomu som v DMku minule smatla tie pepinka a doma som zistila, že to sú tie "staré" 20tky...) a inač, aj na tých 20tkach sa to nejako podobne tvárilo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Takže haluz (na 6dpo som testovala, aby som videla ako vyzerá negatívny test - ten bol biely - skutočne biely... ) - srandičky... :unamused: :unamused:
28. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka nechýbala :grinning: Ani mne to nedalo, no je biely :grinning: :grinning: Takže nič :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :D takze nikomu to teraz nevyslo, snad do konca cyklu budeme vsetky tehu :slight_smile: ty ides pekne hore :wink: ty urcite budes tehu
28. čer 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka neviem. Uvidím. Ale neverím tomu nejako.
28. čer 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ked ti mam pravdu povedat, ani ja neverim svojmu... kedysi by som nasla hocijake priznaky a teraz? jedine dnes som chodila na wc kazdu pol hodku a ked som robila mm kolac,tak mi nechutilo surove cesto a to ja som na ňom vždy lipla, ked sa pieklo :slight_smile:
28. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ahojki ;) som rada, ze si netahal dlhi, soju beries ??

ja klasika, 10 dpo test biely, pride mrcha ako hodinky :wink:
28. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka třeba tě ještě překvapí a ukáže druhou :wink:

jo, soju beru tak jak minulý měsíc :wink: tak uvidím co to udělá ted
28. čer 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takze z hromadneho dnesneho testovania nema nikto pozitiv :fearful: :confused: :confused:
28. čer 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mňa neskutočne bolí ľavá bradavka :sweat_smile: Ani dotknúť sa jej nemôžem poriadne, au au :pensive:
28. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak hen, celý biely..originál a kontrast zvýšený o 100%. Aj keď sa mi na upravenej halucinuje dokonca aj na fotke,a le tak ja duchom už neverím nejako...a takýmto slabulinkým už vôbec :grinning: :grinning:
A teraz otázka
@lauritka stretla si sa s tým, že tieto testy robili falošných dušíkov?
28. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ano stalo, ale stalo sa mi to aj pri inych testoch. pokial to nebude fakt viditelne, ruzove a do limitu, tak to netreba brat do uvahy.
po case sa na kazdom testiku moze vyzrazat v kanaliku nejake farbivo, sivi duchovia nie su velmi spolahlivi :wink:
28. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a testujes aj zajtra?
28. čer 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek