• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka no z pasie asi hej. ale uz ma aj prestavaju boliet prsia, proste siesty zmysel- nie je to zase ono :unamused:
28. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 mna len sem tam tak zaboli v lavom prsu :slight_smile: a aky to mas testik? mne tiez robia takychto duchov
28. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved mozno prave preto, ze prestavaju boliet, tak to znamena, ze si tehu :slight_smile: uz sa tesim kedy sem hodis foto tvojich // :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no v tehu by skor boleli nie ? :grinning:
28. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no citala som si niektore pripady, kedy baby normalne pred ms prsia boleli, ale ked ostali tehu, tak prave vtedy ich neboleli :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žienky prosím vas, možno pre vás blbá otázka, ale môžem dať do grafu údaj nameraný o 4 hodiny skôr ako zvyčajne?
28. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ,
inač Lauri, pobav sa aj na tomto grafe... 1 mesiac anovulák-robili sme folikušku, potom HP - krásny ovulák (ovu 17dc), potom anovulák a teraz TOTO (ale som to tušila, lebo MS bola divne krátka a slabá a uhlienená :grinning:)
http://www.fertilityfriend.com/home/3bd29f

ja som ukážka CHAOSU :confused:
28. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka :confused: :sweat_smile: mna v obidvoch tehu dost boleli, potom prestali a potratila som :unamused:
28. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maggie37 nedavaj taku teplotu, radsej vynechaj. 4 hodiny je velky rozdiel
28. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a ty, moja, čo stvaras s tými testikmi? :sweat_smile:
28. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Myslíš že je to stratené, veď niektoré sme testovali na 9dpo alebo 10 dpo. Myslíš že už by sa tam niečo ukázalo , keby čosi?
28. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahoooj, no máš to aspoň pestré :sweat_smile:
28. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mozno ked to necakas, tak to pride :slight_smile: kazdy den na teba myslim, este aj ked som testovala tak som na teba myslela :wink: a kazdy den sa modlim, aby sa vam to uz podarilo... viem, ze to cakanie je najhorsie... a hlavne ked sa ma kazdy pyta "a este nic nemate? planujete?" a nechce sa mi o tom stale hovorit... ozaj, kukala si ten film?
28. čer 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka moja, mozem este jednu otazocku? ja si meriam teplotu aj vecer, viem ze sa to nema, ale to ja tak preventivne... a mala som 36,5 potom som sa zobudila nieco pred tretou tiez som mala taku teplotu a nakoniec o stvrtej, to iste :D je to mozne?
28. čer 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak to teda ano :slight_smile:

zeby ta takto velim skoro prekvapila ovu ? :fearful: :confused:
28. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka este nie, pockam kym ho daju na hbo :sweat_smile:
28. čer 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no co ja viem :slight_smile: tiez som si niekedy zmerala poobede ked som spala, ale na druhy den rano bola aj ta ina..
cize to su take skor nahody... nerevelantne :sunglasses:
28. čer 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak baby, vidíte tam niečo alebo mi načisto šibe? Nie je možná aj taká teória, že pred mrchou je (neviem aký :grinning: ) hormón v tele, ktorý môže toto spôsobovať na teste? Lebo s Pepinom mám už nejednu skúsenosť a poznám ho aj biely ako ľalia... ale toto moje dnešné biele nie je... je to 10-tka
a graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb
28. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
a táto fotka je robená, keď bol test totál suchý
28. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere je tam ciarka. testni o 2 dni a bude silnejsia a budu ti tu kocky gratulovat. Drzim palce,a by to tak bolo.
28. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela neverím :sweat_smile: lebo po prvé nie je veľmi z čoho sa zaguľaťovať a po druhé, toto je dnešný - 13dpo... pri malom som mala už na 10dpo koľajnicu jak hrom
28. čer 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere kazde tehu je ine, a co ak teraz telo reaguje inak. Ciarka tam je, obcas byva este asi od "pregnylu", ci nejakeho liku kt. sa picha . Nevyznam sa v liekoch.
28. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere je tam slabá čiaročka.....počak deň-dva a skús znovu :wink:
28. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme konečne poriadne pripojenie, tak môžem sem vložiť môj snehový pól na teste /neupravovaný-však načo aj/... :confounded:
/inak @riana12 ten posledný graf, čo si dávala je neskutočný! :astonished: /

@piacere , z ničoho duchovia nebývajú :wink: :dizzy_face:
28. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary takto vyzeral moj test na 10DPO ... mm tam nieco videl a potom na fotke predsa tam nieco bolo .. pozri si moj album ... ty si kolko DPO ?
28. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary magi, ale ja fakt neviem povedat, ci je to sive al. Ruzove :sweat_smile: a aj keby, tak to vzhladom k dpo vidim na biochem. navstevu... Uz tretiu v mojom zivote...
28. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa wow, to je vyskok :wink:
28. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary @bordulka @lauritka a všetky čo ste dnes testovali, ako ste dopadli, som tu nebola celý deň :slight_smile: ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa
28. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek