• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@melisaaa kurnik, tak sa vysledok dozviem az ked pridem z prace :( ja sice stupam, ale stale som nizko... ale uz odvcera ma tak picha v podbrusku, teda skor v slabinach, ci ako to mam povedat :slight_smile: ale neboj sa aj keby malo byt bielo, co urcite nebude, tak to ma nejaky vyznam :wink:
28. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha no to je tak 50:50 kopu babam ukaze, kopu babam vobec, ani na 13dpo, takze NIC nie je stratene, ja vam verim :dizzy_face:
28. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros nt utz je podla slov sestricky prve velke vysetrenie ci babatku nic nechyba.. ale tiez mi nevedela povedat viac :unamused:
28. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa pcha co su moje schodiky oproti tvojemu hniezdeniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aaaaaa o dva dni testuuuj, vyzera to nadejne :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka verím, že budeš stúpať až ku // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ak bude bielo o nič neprídeš :grinning:
28. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ale pridem, nestihnem ťa utešiť :unamused:
28. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak sa drž a nesklam ma :grinning: :grinning: :grinning: , že dva dni :grinning: , ja testujem už zajtra, ja som vedela, že to nevydržím do meškania, a ak bude bielo, tak aspon ty ma nesklam a dotiahni to do zelenej :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka bude ako ma byť :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros ojedinele.. :sunglasses:
28. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa joj ale sa teším :slight_smile: a akym testom testujes?
28. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no moja tento mesiac som pre to robila ozaj vsetko :sweat_smile: ale ty isto tiez takze zajtra??? oooookej tak tesiiim kedy rano sem hodis // testik? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mám testy od lauritky :slight_smile: no ja sa až tak neteším, sa bojím, možno ani netestnem nakoniec :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no tak tie od lauritky nosia šťastie, takže sa neboj a TESTNI! inak dostaneš na zadok :slight_smile: pridem osobne...
28. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no testík hodím, ale či s // :wink: o 7.15. som tu jak na koni :grinning:
28. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka
@piefunko prsia ma bolia neskutočne, to môže byť príznak tehu, ale obrovská chuť na keksík, to môže byť tiež príznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: či, ale naša princezná je pri nás v posteli, takže nič nebude :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa a mne stale nic nie je :pensive: :pensive: :angry: :angry:
juj strasne ti drzim zajtra palcekyyyyy o 7.15 sem teda kuk ale isto bo potom uz musim ist do worku :dizzy_face:
28. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dúfam , že veríš aj sama sebe? :slight_smile: Neboj cez leto nahrejeme brušká na dovokenke a šecko dobre dopadne. :wink:
28. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko neboj, za pár dní bude aj tebe
dakujem, ok, papa
28. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha praveze ani nie, dnes som bola taka bez nalady nejaka ani neviem preco, mam pocit ze zase nic, nic mi neni, ani brucho ani prsia ani nic :frowning2: ale presne, v lete vypinam a na dovci zarabameeeee :grinning:
28. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa chuť na keksík je tiež príznak???! :astonished: :sweat_smile: :confused:
lebo...
kým som neochorela...som muža skoro zjedla aj s topánkami...
už predo mnou utekal (ale len na oko :grinning: ) :confused:
ale teraz po chorobe som sa ešte "nedostala do formy" :confused:

ale predtým som sa sama nespoznávala...
/a to už bolo dávno po ovu :sweat_smile: /
@melisaaa pa zajtra myslim na tebaaaa :dizzy_face:
@lauritka no moja ty máš ukáýžkový grafí, ešte IPpokles to som z toho jelen. :confused:
28. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha ale nie vsetky take poklesy musia stale znamenat IP, uz som mavala take :wink:
28. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale stale je ukazkovy :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary noooooo uz nad tym asi nema vyznam rozmyslat... ak sa nieco udialo a neudrzalo tak je sanca ze sa udrzi dalsi mesiac, cize o dalsie plus naviac :wink:
28. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ved to je ironia osudu, ze mam vsetko take ukazkove a prd z toho :sunglasses:
28. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to je take nespravodlive :pensive: :pensive:
28. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika a tu krv nevies ?co ti vsetko z krvi vysetria? ci aj stitnu
28. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neskúšala si dákeho bylinkára/ku?. Počula som , že veľa krát pomohlo.
28. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa parádny podozrivý výskok. Dufam , že aspon tebe to vyjde. Držím všetky palčeky.
28. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek