• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 No my sme mali 29,9 včera okolo jedenástej večer :confounded: Je to otras!! Včera som musela malú hodiť do vane do studenej vody, čo ledva pachtila a večer som jej dala do misky kocky ľadu :frowning2:
2. črc 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka držím palce a čakám dobré správy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mon777 like som ti dala preto, lebo sa mi graf páči, aj napriek včerajšiemu poklesu, bol stále pekný
2. črc 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa :slight_smile: Mne sa bude páčiť, len ak bude mať zelený koniec :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt, že to zatiaľ vyzerá dobre :slight_smile: :sunglasses:
2. črc 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 aj ja by som chcela zelenýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
2. črc 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko ti poviem presne ako to bude, zajtra pojdem na 36,5 a dorazí hnusaňa v plnej kráse :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa a ty ako si na tom, neviem si pozrieť tvoj graf
2. črc 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 hej, neizrejmila si mi este to tvrdenie BT a vonkajšej teploty :sweat_smile:
2. črc 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa kto by nechcel? :grinning: :grinning:
@riana12 prepáč, neukázalo mi v upozorneniach, že si písala :frowning2: Akože čo poukazujem?? To som len tak že aké je teplo :grinning: Teda ak myslíš to, že som písala, aké máme teplo v byte :slight_smile:
2. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 niee, písala si, že moze byť teplo, ale bt nemusi byt od tepla vyssia... že ako si to myslela :sweat_smile:
2. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 No ty si písala, že si mala zvýšenú BT a že to asi bude tým teplom. Tak som písala, že proste teplo okolia BT neovplyvňuje, takže môže byť aj 100°C a tvoja BT nebude vysoká kvôli teplu vzduchu :wink:
2. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak ale aky je potom dôvod zvýšenej BT?
2. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ukáž graf a poviem ti :slight_smile:
2. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Moja to určite nie je od tepla, u nás je hic teda riadny a teplotka 36,2 jena z najnižších mojich predovulačných :slight_smile:
2. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina tak tak :slight_smile: Keby mala mať na BT vplyt teplota prostredia, tak máme každá také tehotenské grafy, že koniec :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mon777 http://www.fertilityfriend.com/home/120212

@tynamartina akoze ty mas dneska teda uplne najnizsiu predovulacnu napriek tym horkam? aku teplotu ste mali/mate v byte? zobudila si sa rozhorucena alebo nie?
2. črc 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no ahoj moja, ty si stale hore to je supeeeer, neestnes este raz zajtra? :slight_smile: ja som tak nejak harmonikovo na om, ale dnes uz boli brucho.... uz asi pojdem len dole :rolling_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
2. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aaaaaaaale vylet do vesmiru??? :grinning:
2. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to dnes len skusam kratkodobo beztiazovy stav, zajtra uz isto padnem dolu - budem sa vsemozne vecer snazit, aby sme mali chladnejsie v spalni :sweat_smile:
2. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko prečo by si mala ísť dole, len pekne sa šplhaj hore, lebo dostaneš po zadku, som povedala, že aspoň ty nesklam :grinning: a si ešte len 9 dc, tak šup hore :slight_smile:
ja už netestujem, mám testovania plné zuby, počkám, ak má prísť tak príde, ak nepríde, tak to bude super
2. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale inak rano som ako puk pozerala... to som este taku vysoku BT nemala... myslela som si, ze tam mam len 36.16 a ze sa mi teplomer kazi alebo ze som skulava... potom som ho riadne okontrolovala a reku no super, idem zapisat, teplomer som vypla... chytim mobil do ruky (rano si vzdy zapisujem cez mobilnu aplikaciu) a zrazu, sakra, kolko to bolo? tusim som to zle precitala, ved 37 nemohlo byt... zapnem teplomer a ono tam ozaj 37 :sweat_smile:
2. črc 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mojáááááááááá to nemá s teplom v spálni nič spoločné :wink: Aj keby si spala na rozžeravenom radiatore, mala by si ju takúto :wink: Proste konečne uver, že teplota vzduchu na teplotu v pošve nevplýva :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ja aj tak neverim :grinning: uvidis, ak budeme mat v spalni zajtra menej ako dnes, aj bt pojde dolu :wink:
2. črc 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jasnacka, podla mna nepride u teba a tym padom ani u mna :grinning: :grinning: nejak sa mi ten moj graf nepozdava.... ale co uz, jezis to uz som 9 dpo? ale to leti :sweat_smile:
2. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko u mna príde určite, ale tebe nesmie, a kedy testuješ
2. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 @riana12 mne sa to tiez nezda ze by az tak neovplyvnovala, ved skus test, zmeraj teplotu. telesnu a "bazalnu" resp. vnutornu. sa hodku opaluj v tom horku, dneska idealne pocasie :grinning: :grinning: a potom si zmeraj teplotu telesnu a vnutornu... uvidime rozdiel, hm? das sa na to? :grinning:
2. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko si pozri moj predchádzajúci graf, posledné 4 dni, presne ako tento mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa netestujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa noooo este uvidime ci sa zajtra potvrdi tvoja teoria rovnakych dni, a nemozes klesnut sak ja som tvoj opakovaci papagaj, toto nam nerob :grinning:
2. črc 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek